Sayfa 582/780 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592632682 ... SonSon
Arama sonucu : 6240 madde; 4,649 - 4,656 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by şehzade17 Yazıyı Oku
    Bunu da en güzel endekse rağmen yaparsa yapar yani çıkışlarda değilde korku hakim olan düşüşlerde götürmesi lazım
    Hadi tahtacı tam istediğin ortam yap hareketini

2. Ne hareketi sehzade , cikarken en az cikan duserken en cok dusen listemdeki kagitlar arasinda . Bu kagit bu ortamlarda hep kaybettirir, sirket icinden ihale haberi vs yoksa hep boyle . Bugun 30 ustu kalsin dua et

3.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Ne hareketi sehzade , cikarken en az cikan duserken en cok dusen listemdeki kagitlar arasinda . Bu kagit bu ortamlarda hep kaybettirir, sirket icinden ihale haberi vs yoksa hep boyle . Bugun 30 ustu kalsin dua et
    https://www.sabah.com.tr/ekonomi/son...6042?paging=12

Demir çelik ve cam kağıtlarına gitmek lazım

Bir de diğer gübre kağıtları

Tekfen dünyanın en büyük gübrecisi de olsa kimse yemez

4. tekfenin CEOSU YÖNETİM KURULU ÜYELERİ VE GENEL MÜDÜRÜ BU GÜNKÜ BORSA HAREKETİ İÇİNDE ima ettikleri tek şey var tekfene yatırım yapan herkim olursa bizim görevimiz onların anasını bellemektir demek istiyorlardır.. şahsen bende bu niyetlerinden dolayı onlara düşündüklerini aynen iade ediyorum.tekfende olmak büyük bir şansssızlıkmış.

5. Sayin bozoklu , twitter da yazdim maillerini. Bir mail ativer burada isyan etme . Yuzlerine soyle hepsinin ne kadar asagilik olduklarini

6.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Sayin bozoklu , twitter da yazdim maillerini. Bir mail ativer burada isyan etme . Yuzlerine soyle hepsinin ne kadar asagilik olduklarini
    yazıyorum gardaş telefonlara çıkmıyor ********ler

7. Sayin bozoklu patronun is yeri telefonu da burada Sebnem Berker arayabilirsin +90 0212 263 87 82 . Bebekte samdan mum satan dukkanlari var , oraya atiyorum mailleri ve goruluyor merak etmeyin . Twitter a yazdim buraya da yazayim , su maillere yazin yazacaginizi. Su kepazeligi yuzlerine vurun

https://twitter.com/arapricky/status...xUOoCbLErG0K5g

8. Sirketi arayinca cikacak adam Caglar Bey ki o adam orada calisan neyse onu zaten soyluyor, ne zaman soru sorsam detayli cevap da aliyorum . Yatirimci iliskilerinden bekledigim sey o . Ulasmamiz gereken oc patronlar ve YK baskani ya da Ceo . Yatirimci iliskilerindeki adami aramakla sorun cozulmuyor. Al sana patronun numarasi , digerlerini bulursam onlari da atarim

Sayfa 582/780 İlkİlk ... 82482532572580581582583584592632682 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •