Sayfa 623/780 İlkİlk ... 123523573613621622623624625633673723 ... SonSon
Arama sonucu : 6238 madde; 4,977 - 4,984 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Eneshg Yazıyı Oku
    Bu batma meselesini fazla ciddiye almadınız mı? Biraz baktım telegrama da ciddi bir sey goremedim. Hakaret kucuk gorme vs. Bilgi kırıntısı hatta yorum bile yok. Sanırım 1 aydan az var bilançoya
    Batacak kagidin Gubresi plazasi 2 milyar Dolar Eder ne batmasi ya 😃 birinin tetikcileri cikmis cigirtkanlik yapiyor iste bilanco oncesi .

2.  Alıntı Originally Posted by byrm Yazıyı Oku
    zaten şirketin batmıcağını torosu tanıyan duyan her kes biliyor.ama nötür olanlar etkilenmiş gibi.. ama adamlar batık hisse ,20 ye düşecek diye diye iki gündür enaz 1000 tane mesaj attılar..kötü piyasada zaten boş olan tahta sonuç ortada. .. 2 gündür adamlar görevinde başarılı olmuş görünüyor..
    Bu çok muhterem arkadaşlar ne kadar hayırsever değil mi? Milleti uyarmak için kendilerini paralıyorlar.
    Söylediklerim, yazdıklarım sadece ve sadece kişisel görüşlerimdir. Asla yatırım tavsiyesi değildir.

3. Endeks zirvesinin düzeltmesi 3.050 lerde kendi adıma bitebilir..diye düşünüyorum...

teko ve diğerleri için biraz toplama moduna geçebilirim ...
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir...yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez . yatırım tavsiyesi icermez....KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Yarın alış yapayım o zaman.. Malına sahip çıkmayanın malına çökerler.. YTD.

5.  Alıntı Originally Posted by byrm Yazıyı Oku
    telegramda 3 gündür özellikle 3-4 kişi sabahtan akşama kadar düşecek diye binlerce mesaj atıyorlar...batık hisse edebiyatı yapıyorlar.. grupta yöneticide yok.. istediklerini yazıyorlar.. buda sıg tahtamızda işe de yarıyor görünen ....
    Birader kimin bu grup hangi vurguncu hüstadın. Oradaki 3-5 andavalın yazması ile büyük oyuncular satış mı yapacak. Nasıl ciddiye alıyor miller böyle iyi aile çocuklarını

6.  Alıntı Originally Posted by Geçer bir gün Yazıyı Oku
    Bankalar piyasayı bozdu. Teminat açığı olanların hisseleri satılıyor, Teko da da vardır illaki bu ay sonuna kadar kağıt bazlı iniş çıkışlar olur.
    Olay bundan ibaret bence, Çıkışı daha sağlam olacak gibi.

7. Rusya, Ukrayna'dan alacağını aldı, barış görüşmeleri başlayabilir.

8.  Alıntı Originally Posted by Geçer bir gün Yazıyı Oku
    Olay bundan ibaret bence, Çıkışı daha sağlam olacak gibi.
    Yuzde 100 katiliyorum, nukleer falan muhabetleri olmasin herhangi bir askeri catisma olmasin . Onumuz acik

Sayfa 623/780 İlkİlk ... 123523573613621622623624625633673723 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •