Sayfa 639/782 İlkİlk ... 139539589629637638639640641649689739 ... SonSon
Arama sonucu : 6254 madde; 5,105 - 5,112 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Ortak Algyo eski gozdem , sene sonu degerlemeler yaklasiyor ancak bodrumda aldiklari Otel nasil degerlenir muamma . Henuz insaat halinde oldugu icin onun katkisini gormek zaman alabilir . Su andaki rakamlari icin ucuz diyemem ancak Orta vadede Cok guvendigim bir sirket . Ama biraz ucuz zamani kacirdiniz gibi , buradan cok kar birakir mi emin degilim . Biraz tahtacinin insafina kalirsiniz. Su anda 170 milyon dolar ki Dolar bazinda bence kendi ortalamasina gore cok ucuz bir fiyat degil . O yuzden yanlis yonlendirme yapmayim . Ben su anda burada olmasam muhtemelen Sisede olurdum , en ucuz kaldigini dusundugum sirket o

2.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Ortak Algyo eski gozdem , sene sonu degerlemeler yaklasiyor ancak bodrumda aldiklari Otel nasil degerlenir muamma . Henuz insaat halinde oldugu icin onun katkisini gormek zaman alabilir . Su andaki rakamlari icin ucuz diyemem ancak Orta vadede Cok guvendigim bir sirket . Ama biraz ucuz zamani kacirdiniz gibi , buradan cok kar birakir mi emin degilim . Biraz tahtacinin insafina kalirsiniz. Su anda 170 milyon dolar ki Dolar bazinda bence kendi ortalamasina gore cok ucuz bir fiyat degil . O yuzden yanlis yonlendirme yapmayim . Ben su anda burada olmasam muhtemelen Sisede olurdum , en ucuz kaldigini dusundugum sirket o
    değerli paylaşımların ve ilgin için çok teşekkürler

3.  Alıntı Originally Posted by faruk114 Yazıyı Oku
    sayın ortaklarım bugün itibarı ile vedalaştım. hepinize bol kazançlar dilerim, hisse hakkında o bu şu denecek çok şe var bir tanesi de bana göre hisse de çok ky var ve hisse ucuz kaldıkça da ky gelmeye devam ediyor, fiyatı yukarı sürüp toplamak niyetinde olmadıkları için de çözüm olmuyor, bu fiyatta da kimse satmak istemiyor elindeki hissenin farkında
    diğer forumlarda hafta da 1 2 yorum ya var ya yokken bizim sayfada bazen destan döşüyoruz, keyifli bir sayfa herkese çok teşekkür ederim paylaşımları için
    maximetu ortak algyo geçmeyi düşünüyorum hisse hakkında bilgin olduğunu biliyorum olumlu olumsuz bir görüşün varmı dır teşekkürler
    Sn.Faruk114,

Yolunuz açık olsun.İnşallah başka hisselerde istediğiniz karlılığa ulaşırsınız.Hissede çok küçük yatırımcı olduğundan bahsediyorsunuz. Benim merak ettiğim konu küçük yatırımcı derken kaç lot civarından bahsediyorsunuz. 10.000 adet civarı hisse sahibiyim.Acaba hangi sınıfta görmeliyim. Küçük yatırımcı derken 100-200 adet gibi yatırım yapan hissedarlardan mı bahsediyorsunuz? Her gün yükseliş beklentisiyle bir türlü hisselerimle vedalaşamıyorum.

4. Sallasan sallasan ky den 5 Milyon lot cikar max , ona ve fonlara goz dikmis durumdalar . Herkes lanet etti zaten kalanlarin cogu biz gibi eski kaziklanmis ortaklar

5.  Alıntı Originally Posted by Burko Yazıyı Oku
    Sn.Faruk114,

Yolunuz açık olsun.İnşallah başka hisselerde istediğiniz karlılığa ulaşırsınız.Hissede çok küçük yatırımcı olduğundan bahsediyorsunuz. Benim merak ettiğim konu küçük yatırımcı derken kaç lot civarından bahsediyorsunuz. 10.000 adet civarı hisse sahibiyim.Acaba hangi sınıfta görmeliyim. Küçük yatırımcı derken 100-200 adet gibi yatırım yapan hissedarlardan mı bahsediyorsunuz? Her gün yükseliş beklentisiyle bir türlü hisselerimle vedalaşamıyorum.
    benim tespitim çok amatörce forumdan, twiter, investing ve çevreden yapılan yorumlardan ve yorum yapanların farklılığından, tabi ki dışarıda kaç lot var ky kaç lot var bilmem imkansız bana göre bir hisse de 1 milyon lira altı olan ky dir, maximetu ortak sallasan 5mil lot mal çıkar demiş, bu ky düşmanları için 5 milyon lot bana göre çok fazla

6. ben sabredemedim, lakin sabredenin bu kağıtta iyi ekmek yiyeceğini düşünüyorum, tekrar dan herkese bol kazanç dilerim, umarım ani agresif çıkışlarla kalan arkadaşların yüzü güler

7. Sayin faruk114

Tesekkuler guzel dileklerin icin , olan oldu zaten keske bilancoyu gorup zarini atsaydin bu haysiyetsiz sirkette ama diyemiyorum ki seffaf bilanco aciklarlar guvenemiyoruz ki

8.  Alıntı Originally Posted by faruk114 Yazıyı Oku
    ben sabredemedim, lakin sabredenin bu kağıtta iyi ekmek yiyeceğini düşünüyorum, tekrar dan herkese bol kazanç dilerim, umarım ani agresif çıkışlarla kalan arkadaşların yüzü güler
    Size de hayırlı olsun umarım yapacağınız işlemler istediğiniz gibi sonuçlanır.

Sayfa 639/782 İlkİlk ... 139539589629637638639640641649689739 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •