Sayfa 647/782 İlkİlk ... 147547597637645646647648649657697747 ... SonSon
Arama sonucu : 6255 madde; 5,169 - 5,176 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Sayin Maslak

Umarim sizin beklentiniz yonunde olur

31.40 tan biraz daha aldım.. Fake düşüş gibi duruyor ama hiç bir şey olmasa da birşeyler olmuş olabilir

3. sayın tekfen maduru sayın arkadaşlar,bir acı gerçeği tespit ettim şirketin bayan patronlarından birisi hükümetin aksi görüşünde olduğunu beyan ederek tutuklu bir şarkıcı lehinde bir paylaşımda bulunmuştu şimdide yönetim kurulu başkan yardımcısı siyasi içerikli hükümete zıt bir görüşte olduğunu açıkça sosyal medyada ilan etti.20 yıldır iktidarda olup türküye cumhuriyeti devletinin gücünü arkasına almış en büyük yetkilerle donatılmış bir hükümete adeta savaş acarcasına şirketinin ve yatırımcısının menfeatini gözetmiyen bir şirketin ödeyeceği bir bedel olacağı açıkardır.bu bedeli çok değişik yollardan ödeyebilir. dış alacaklarını bir türlü tahsil edememesi,yeni iş veya ihale durumunda referans olayı tekfenin dışlanması gibi,spk veya yönetim ve denetim baskıları bvs.vs...........en önemlisi dış ülkelere ihracatta hükümetin çok önemli rol oynadığını bilmiyen yoktur. daha pek çok konuda tekfenin önü kapalı.ali aydın pandır ağzıyla kuş tutsa yönetimi disiplin altına alamaz.katardan BAE DEN ,azerbeycandan rusyadan,libyadan arabistandan,....vs.vs.... alacaklarını tahsil edememesi tesadüf değildir. şahsi görüşüm şudur ki tekfen hedef şirketlerden biri olup patronların siyasi egolarının bedelini burada bir gurup yatırımcı acımasızca ödüyor. yönetim kurulu üyeleri siyasi içerikli beyanatlar vermemeli bu çok çirkin bir sorumsuzluktur.haklı dahi olsalar küçük yatırımcıyı düşünerek dikkatli olmalıdırlar.bu onların asli görevlerinden biridir.yeldeğirmenine tahta kılıçla saldırılmaz. kısaca donkişot olmuş bir yönetim kurulumuz var.sorumsuz dangalak bir yönetim kurulu var şirketin. siyasi içerikli davranışlarından dolayı suç işliyorlar ve sonuç olarak bizler madur oluyoruz.umarım ceza vermez admin beyefendi.
    bu yazıyı yazarken belkide siyasi bulunup ceza verecekler bana. ama ben siyasi bir kişilik değilim.ekmeğimin peşinde bir emekliyim.inanın borsada değilde bankaya faize veya altına veya dövize paramı yatırsaydım mevcut ekonomik gücümün 4 katı olurdum.ucuz diye umut bilerek sarıldığımız tekfen gibi şirketler insanımızı sömürüyor . olaya farklı bir cepheden baktım umarım hatalarımı samimiyetime bağışlarsınız saygılar sunuyorum.

4. Sayin bozoklu

Bu uyarilari yazdigim maillerdekilere yazar misiniz rica etsem . 1 sayfa once mail listesini paylastim , aralarinda 1-2 tane namuslu insan var durumdan rahatsiz . Bastirin biraz , bu is boyle gitmez

5.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Sayin bozoklu

Bu uyarilari yazdigim maillerdekilere yazar misiniz rica etsem . 1 sayfa once mail listesini paylastim , aralarinda 1-2 tane namuslu insan var durumdan rahatsiz . Bastirin biraz , bu is boyle gitmez
    inanını mail nasıl atılır bilmiyorum.bilsem duman ederim onları.biraz teknoloji özürlüyüm dedimya yaşlı bir emekli.siz çok dürüst birisiniz ancak bir konuda yanılıyorsunuz bu şirkette yetkili bir tek namuslu insan olamaz eğer olsa sosyal medyayı sallıyacak büyük olaylar olur tekfende.şirket boğazına kadar pisliğe bulaşmış hırsız hilekar,sorumsuz zalim insanların elinde maalesef. onların her yaptığı yanlışın bedelini şirketin yaklaşık yarısına ortak olan yatırımcılar ödüyor.
    Son düzenleme : .bozoklu.; 14-10-2022 saat: 21:46.

6. Ben de oyle zannediyorum ancak 1-2 ismin bundan rahatsiz oldugunu duydum , siz teknoloji kullanmayi bilen bir yakininiza attirin baska turlu olmaz bu is yoksa . Burada yazdiklarimda gram kimsenin tetikciligini Yapma yok , ne gorursem duyarsam yaziyorum . Bazi duyumlari duyumu aldigim kisileri desifre edecegi icin yazamiyorum ama mesaj umarim birilerine gidiyordur. Ama su kadar soyleyim bilancoda sizinti var her zamanki gibi , sizinti olmasi sirketin hisse fiyatini dibe mi goturur ona operasyonu yapacak para babalari karar verir !! Buralardan bosaltarak vurgun yapamazlar artik

7.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Sayin Maslak

Cok haklisiniz ama bilanconun net sizdigini artik cumle alem biliyor. Ali Pandiri yeme operasyonu Tekfen Insaat grubunda ve sirket ici bazi isimlerin kontrolunde nasil yapilir . Insaata zarar yazdirilarak!!! Ali Pandir o kadar cikip konustuktan sonra analistlere bunun hesabini veremez ve istifa eder . Insaat in zarar getirecegi ne yazik ki bu gunku hareket ile kabak gibi belli oldu tipki 2021/12 de subatta bilanco oncesi anlamsiz dususler gibi . Ama su borsa Istanbul dan gelen talimat uzerine Kap atilmasi olayi beni pozitif manada bir operasyon hazirligi olmasi yonunde umutlandiriyor . Sonucta insaat zarar yazsa da 1.6 milyar falan 3 ceyrek kar gelecek .
    Ortak

Teorik olarak haklısın ama…

Hep “ çok tecrübeli “ dediğimiz Pandorra eğer senin benim gördüğüm bu operasyonu görmeyip ve / veya önlem alamayıp göz göre göre bu çarkların içinde kendisini yedirtiyorsa

Bunu haketmiş demektir zaten

“Liderlik” dediğimiz konu ders kitaplarındaki bir bölüm değildir

Lider kişi ya içine girdiği durumları yönetebilmeli ya da üzerine yapışmadan bırakabilmelidir

Siemens abladaki liderlik Tekfen’ in tamamında yok

Kişiyi vezir de eden, rezil de eden kendi kararlarıdır

Pandorra bitmiştir, Mart ayında yeni CEO gelmelidir

8. Sayin Balikci

Biliyorsun ben de Ali Pandir hayrani degilim ama gitse her sey daha iyi mi olacak 20 aydir burada adam , insaati bilmeyen adami sirketin basina koyanlar ve insaatta bu zararlari yaptiranlardan hesap sormak gerek . 50 kere mail attim Ali pandir a gittiginde , bak dedim bu santiyeciler senin plazada beyaz yakalilarina benzemez seni yerler git insaati iyi bilen adam getir dedik sag kolun olarak gitti onu bunu budayip kontrol edebilecegini dusundu. 50 tane klik vardir sirketin icinde 30-35 senedir calisan oralara adamini yerlestirmis akbabalar var kolay mi kontrol edebilmek . Burada da yazdim , ver LIMAK Insaat basindaki su Feyiz Genc e 2-3 milyon dolar transfer parasi mum etsin firmayi 1 senede dedik, dinsizin hakkindan imansiz gelir anca . Simdi santiyelerde zarar yazilmis santiyelerden bir zarar daha haberini gorunce beyninden vurulmusa donecek , muhtemelen de onuruna gururuna yedirip istifa edemeyecek iyice kabuguna cekilecek . Santiyelerde bos oturan yuzlerce expat maasi alan adam var , hepsi bi yerlerden ustteki diger yoneticilere bagli bunlari nasil temizleyeceksin. Kuculme dediler hala insanlar bos oturuyor bazi santiyelerde !!

Yani Ali Pndir gitsin Reha Yolalan gelince mesela kina mi yakacaz ?? Gidecek Birilerinin kuklasi olacak santiyelerde calma isleri tam gaz devam edecek !!

Ben ne olursa olsun Pandir a inanmak guvenmek zorundayiz diyorum , once su gokyigit sulalesini bu sirketten defetmek lazim !!

Sayfa 647/782 İlkİlk ... 147547597637645646647648649657697747 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •