Sayfa 666/781 İlkİlk ... 166566616656664665666667668676716766 ... SonSon
Arama sonucu : 6247 madde; 5,321 - 5,328 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Normalde oyle olmasi gerekir , ancak bu hesabi verecek insaat ekibidir pandir da suclu Tabi Ama kolay degil . Liderlik gostergesi degil , haklisiniz .

Valla arkadas katildi ben ondan ogrendim , link yok . Katilmak isteyen Caglar Gulveren e yazsin link atar , bana atmadi benim ana baci dalacagimi biliyor cunku
    Şirketin her seviyesinde kendine güven tam

LİDERLİK kelimesinin anlamını bilen bir Allah’ın kulu şirkette yok zaten

Yazıklar olsun

İnsan içine çıkacak halleri kalmadı

Alma garibin ahını çıkar aheste aheste

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun

3. Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun

4. Paranizi calan ve buna aracilik edenlerin mailleri, atin hesap mail hesap sorun . Hirsiza ve ona aracilik edenlere karsi sessiz kalmayin . Yoksa daha cok enflasyon karsisinda emekleriniz erir gider bu hirsiz sirkette . Cemal Bey pisliklerini yazmaya devam ediyor , adamlar resmen malinizi gasp ediyor boyle giderse yarin bir gun Gubre fiyatlari da dusunce bu sirketi batirir bunlar , son 3-4 senede calinan para 500 Milyon dolara geldi neredeyse lotunuz *1.4 dolar kadar para en az calindi sizden !! Hesaplayin bakalim ne cikacak

[email protected]
    [email protected]
    [email protected] ( bas hirsiz )
    [email protected]
    [email protected]
    [email protected]
    [email protected]
    [email protected]
    [email protected]
    [email protected]
    [email protected]
    [email protected]

5. Diger gubrecilerin halini gordukten sonra icim yaniyor. Gelip burada iyi bilanco geldi diye masal okuyan 1-2 arkadas vardi , senin iyi dedigin taraf baskalarina yaradi onlarda beklentiyi arttirdi . Iyi dedigin bilancodan beri sirket yuzde 3 dustu , digerleri de yuzde 10 artti en az . Bir de 3 senedir tutuyorum diyor bi tanesi , 3 senedir bu sirketin hisselerini tutan kisi bilanco ovuyorsa insaatta donen hirsizliklara sesini cikartmiyorsa ya kendisi sirket icinde yagli kaymak maas alan biridir ya da birilerinin burada milleti tahrik etmek icin kullandigi bir tetikci

Borsacı dede de tkfen demiş artık önünde hiçbir engel kalmadı hissenin

https://twitter.com/Dedeciragi/statu...Uviqnv3Zm4doHA

7. O cahil herifin bi caciktan haberi yok da birileri konusturuyor iste , onun lafiyla kalkacagindan degil . Oyle kolay mi koskoca tahtanin patrondan habersiz kalkmasi

8. ne yapsan boş en iyisi satıp sahole veya şişe cama geçmek .kalanlara bol kazanç tekfeniprotesto ediyorum haziransa 20 den aldım 33 ten çıktım. tekfen çekilmez taşınması çok ağır hisse.........sinirlerim bozuldu hasta oldum burada hoşça kalın.

Sayfa 666/781 İlkİlk ... 166566616656664665666667668676716766 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •