Sayfa 680/780 İlkİlk ... 180580630670678679680681682690730 ... SonSon
Arama sonucu : 6240 madde; 5,433 - 5,440 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Kasım 2007'de 5.7 YTL''den halka arz olmuştu. Aynı dönemde dolar 1,162 TL idi.
    Şimdi Tekfen 41 sayalım Doları da 19 sayalım
    Rezillik ortada.
    Tekfen 4 liradan 24 liraya çıkmıştı geyiği de böylece tedavülden kalkmış oldu.
    YTD

2.  Alıntı Originally Posted by Trendman Yazıyı Oku
    Kasım 2007'de 5.7 YTL''den halka arz olmuştu. Aynı dönemde dolar 1,162 TL idi.
    Şimdi Tekfen 41 sayalım Doları da 19 sayalım
    Rezillik ortada.
    Tekfen 4 liradan 24 liraya çıkmıştı geyiği de böylece tedavülden kalkmış oldu.
    YTD
    Son dönemlerde borsa ile beraber artmış olması bir başarı değildir

SOCAR
    Toren
    İnşaatın 500 mn zararı hala ortada

Ne 3 kuruş geri alabildiler ne de yeni iş

Bütün bunları yapan (eski şirket yönetimi) ve yapmayanlara (yeni şirket yönetimi) göz yuman bağımsız YK üyeleri suçludur ..

Bizim 3 kuruşluk kefen paramızı kendi hakkı huzur paranıza sattınız

Yatacak yeriniz yok

3. https://eksisozluk.com/tekzenin-ne-ayak-olmasi--7482168

Murat Gigin ne yapmak, nereye varmak istemektedir?

4. bu şirketin sermayesi neden durmadan değişiyor. 370 milyon sermayeden nasıl olurda 401 milyona çıkıyor anlıyamadım gitti bilen varsa lütfen aydınlatsın şirketteki sermaye değişimin nedenini?
    Son düzenleme : .bozoklu.; 28-11-2022 saat: 19:07.

5.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    bu şirketin sermayesi neden durmadan değişiyor. 370 milyon sermayeden nasıl olurda 401 milyona çıkıyor anlıyamadım gitti bilen varsa lütfen aydınlatsın şirketteki sermaye değişimin nedenini?
    Nerede gördünüz böyle bir artışı, böyle bir artış yok olsa KAP olur bedelli bedelsiz bildirimi olur, hak kısıtlaması ile artış var ise o bilgi verilir. Sanırım siz takas falan bakarken böyle rakamlar görüyorsunuz, bazen birilerindeki azalma gözükmüyor yada tam tersi artış gözükmüyor. Lakin sizin söylediğinizde 41 milyon fazlalık var sanırım az bir rakam da değil. Bir hata olmalı düzelir.

6.  Alıntı Originally Posted by veysel karani Yazıyı Oku
    Nerede gördünüz böyle bir artışı, böyle bir artış yok olsa KAP olur bedelli bedelsiz bildirimi olur, hak kısıtlaması ile artış var ise o bilgi verilir. Sanırım siz takas falan bakarken böyle rakamlar görüyorsunuz, bazen birilerindeki azalma gözükmüyor yada tam tersi artış gözükmüyor. Lakin sizin söylediğinizde 41 milyon fazlalık var sanırım az bir rakam da değil. Bir hata olmalı düzelir.
    sayın veysel karani tekfen borsa gündem yazın gogulda hisse detayları çıkar onu açın görürsünüz.hata olsa bu değişim devamlı oluyor bazan artıyor bazanda düşüyor.ben çözemedim lütfen borsa gündem hisse detaylarına bakın.an itibarıyle 401.821.581 tl görünüyor

7.  Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    sayın veysel karani tekfen borsa gündem yazın gogulda hisse detayları çıkar onu açın görürsünüz.hata olsa bu değişim devamlı oluyor bazan artıyor bazanda düşüyor.ben çözemedim lütfen borsa gündem hisse detaylarına bakın.an itibarıyle 401.821.581 tl görünüyor
    Sanırım fiili dolaşım oranı değiştirilmediği için (%49,65) dolaşımdaki senet sayısı ile ornlayıp böyle bir rakam çıkarıyor. O yüzden bu tip önemli bilgileri daha ciddi yerlerden alın bist üzerinden, şirket bilançoları dan, kap dan,

Sayfa 680/780 İlkİlk ... 180580630670678679680681682690730 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •