Sayfa 727/781 İlkİlk ... 227627677717725726727728729737777 ... SonSon
Arama sonucu : 6243 madde; 5,809 - 5,816 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by atakan-bjk Yazıyı Oku
    hayırlı olsun temettüler bir nebze az da olsa moral oluyor....

Genelde saat 15 den sonra yatıyor ve maliyette 1,27 lik bir düşüş olacak..

Bir ayda temettülerle maliyeti yaklaşık 2.5 lira aşağı çektik..

27 lerden de tekrar bir ekleme yapılsa üç beş aya rakam eski zirvesine gelirse bir temettü gibi de ordan getiri olabilir...

1 kg domatesin 30 lira olduğunu düşünürsek 1 lot tekfen 1 kilo domates bile etmiyor...vah tekfenim vah...

Borsa geneli çok düştü hisseler seçim öncesi 4200 endeksler ekleme alım yerleri olarak gördüm kendi adıma.....
    kendi zirvesinin yarı fiyatında . zirve / 2 . sürünmeye devam ediyor.....

54 / 27 .. tarih tekerrürden ibarettir her daim tekfen için.....

27 / 13 .. leri de göstermişti pandemilerde.....

30 altı tekfen hurda baca fiyatı benim için.......
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir...yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez . yatırım tavsiyesi icermez....KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

2. Ne oldu buna tavan açtı 33,46, hayırlar ola inşallah

3.  Alıntı Originally Posted by KIDEMLİ Yazıyı Oku
    Ne oldu buna tavan açtı 33,46, hayırlar ola inşallah
    Aramco dün Ankarada 50 milyar dolarlık projeler için Türk İnşaat Şirketleriyle görüşme yaptı.

4.  Alıntı Originally Posted by delimeli Yazıyı Oku
    Aramco dün Ankarada 50 milyar dolarlık projeler için Türk İnşaat Şirketleriyle görüşme yaptı.
    Evet duymuşdum da, bu 50 mlyr doğruysa şirketi alsın 0,5 mlyr dolara ihale ile uğraşmasın hiç

5. Linki de bırakalım, kayıtlara geçsin.

https://www.bloomberg.com/news/artic...building-spree

6.  Alıntı Originally Posted by delimeli Yazıyı Oku
    Ziya Paşa'nın deyişine göre "Ayine si iştir kişinin lafa bakılmaz / Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde."

Buradan bakarsak son 4-5 faaliyetin karda olanı yok, sermayeyi kediye yükleseler hadi neyse diyelim ama, maalesef deve havudu ile kayboldu. Bize de devenin boku kaldı. O yüzden delice sorular var kafa da

Böyle görüşmelere icabet ederler mi, diyelim ki ettiler
    Yolladıkları adam ÇED davasındaki gibi stajyer mühendis olabilir mi, diyelim ki utanma belasına yetkili birini yolladılar,
    Teklif vermek isterler mi, diyelim ki istediler,
    Verdikleri teklifi kârlı verirler mi, diyelim ki kârlı verdiler,
    Son noktada işi almak isterler mi, diyelim ki işi de aldılar,
    İşi yaparken düzgün yaparlar mı, diyelim ki yaptılar,
    Yaptıkları işin parasını düzgün şekilde şirketin kasasına aktarırlar mı, diyelim ki aktardılar,
    Ali cengiz oyunu yapıp saklarlar mı, diyelim ki saklamadılar,
    Bu sefer de başka yerlerden 3 liralık yatırıma 30 lira ödeyip o paraların ırzına geçerler mi?

7. Gecen sene 2022 katar dunya kupasi oncesi aciklama yapamdnzmi , dunya kupasina kdr bir miktar alacagimizi getirecegiz diye .. koskoca katar sizin 3 kurusami goz dikti vermiyor

. Libya isinde gittik konustuk alacagimizi dedinz hani nerde paralar

Pesine dusulmesi gereken konu bu , herkes kör sagır dilsiz . Olan bize oluyor 6 yildir ayni yerde gezip duruyor .

8. Bu odemeyi kim yapiyorsa devletse , katar , libya .rusya , azerbaycan , devlet inin icinden birini bulup odeme yapildiysa ispatlanmali . Cok zor degil bence . Nufuslu abilerimiz bunun pesine dusmeli .

Bunun baska yolu yok ispata gidilmeli .

Ben sahsen para almadiklarina inanmiyorum . Illaki almislardr birazi kalmis olabilir ama boyle malak gibi yillardr parasi olursa verir demeclerine inanmiyorum sahsen hissiyatm bu .

Sayfa 727/781 İlkİlk ... 227627677717725726727728729737777 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •