Sayfa 731/782 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781 ... SonSon
Arama sonucu : 6250 madde; 5,841 - 5,848 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by balikci2 Yazıyı Oku
    Kimin t…li heykeli dikilecek bilmiyorum

Hakan Göral’ in bir Kac tv konusmasi sonrasi bende biraktigi intiba, soguk, duygusuz Ama durust bir Adam oldugu

3 aydan fazla oldu ama hiç ses çıkmadı

Bu da hoş değil

Ara sıra sağda solda ne olup ne bitiyor, onun anlatması gerek

Bekliyoruz ama neyi bekliyoruz belli değil
    Valla benim bekledigim en azindan piyasaya gore tmm is yapmiyor gitmiyor kar etmiyor ama ölüsüde bu zaten diyebilmek .

Bursa orhangazide doktas dokumculukle ayni piyasa degerine gelecek nerdeyse . Dilovasinda bir fabrikasi olan sirketlerle ayni piyasa degerinde .

Yeni arz edilen sacma sapanlar bunun zaten 5 10 kati piyasa degerinde .

Is yapmayan zarar yazan enka 150 milyar piyasa degerinde ölüsü simdi kar edecek diye 300 milyara gitmesi gerekiyor diyorlar .

Eeee ne anladim bu isten 10 a 12 ye de tkfen olmaz ..

Kendileri bilir fiyati oldurur ne yaparsa yapsin bunun tahtacisida nasil ekmek yiyor gunluk %3 4 vurup ekside kapatinca ekmek yedigini zannediyorsa bosuna .

Bilancoda yazan alacaklar kismi zaten nerdese piyasa degeri ediyor .

Alacagi aramco lar romanyalar gubreler ucusa gecmis toros gubre ortada olmayan ventures
    azfen vs vs saymiyorum bile .

Insanalrida enayi yerine koymasinlar belli duzeye cekip orada salinabilir yoksa bu insanlar niye gitsin .

Akıl var mantık var . Ölü fiyata geldimi kimse kalmaz zaten . Cok meraklisi degilim acikcasi kar etmesini vs beklemiyorum . Kar etmese ne olur 12 milyara 500 m.dolara tkfenmi olur

2. Usd artk dusecegini dusunen varmi belki anlik . Yillardr hisseler katlaya katlaya gidiyor . Usd 30 olsa 400 m dolar ediyor 😀😀😀

Duserek mal toplayamaz . Sıkılsın satsinlarla mal toplayamaz . Piyasa uygunken yukari surerek inanilmaz mal akar . Hele 45 55 arasi bir dunya mal yigilir ustune altinda kalir .

Iki habere bakar alacaklari temine basladik , ihale haberleri . Ileride toros gubre yabancilar olursa halka arz olabilir .

Boyle susarak pısırık olarak kendileride bizde surunuruz .7/24 beddua kufur duyarlar . Garibann birinin duasida kabul.olur sonu onlar icin kotu olur .

Tekrar ediyorum sirket kotu olabilir zarar edebilir . Ama ölüsü bir deger etmeli . Dert bu . Yoksa tkfen 10 b kar yazsin 350 lira olsun diye bekleyen yok burada . Bunu akillarina kazisinlar

3.  Alıntı Originally Posted by Trendman Yazıyı Oku
    Şakir ortak da gitti.
    Çaylar artık benden. 2 sene daha kımıldamadan burdayız.
    YTD
    Bunun anladigi dil bu boslugu alirsa 33 altindan 30 a kdr bende alirim . Almazsada baska hissemi yok bu mallarla ugrasilmaz😀😀😀

4.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Bunun anladigi dil bu boslugu alirsa 33 altindan 30 a kdr bende alirim . Almazsada baska hissemi yok bu mallarla ugrasilmaz
    https://twitter.com/rotaborsa/status...QCxWvZYcXwz-aw

Hakan Göral

Tekfen’ e buldozerle girmiş

Bakalım ne olacak

5. Güzel bir yazi
     Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Mert-41 Yazıyı Oku
    Güzel bir yazi

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yanlış trene bindiğinizde ilk istasyonda inmeye çalışın, çünkü mesafe ne kadar artarsa, dönüş maliyeti de o kadar artar!..

Fyodor Dostoyevski

Güzel bir dökme operasyonu çekildi satanlara.. Eh bayramdan sonrada bu hareketi devam ettirirlerse tuzakları gerçekleşmiş olacak.. Bir şeye inanıyorsanız sonuna kadar gidin.. İnanmıyorsanız çektirip gidin.. Bu dökme operasyonları çoğalarak devam edecektir.. Tekfen yükselmez be ya diyorsanız alın size istasyonda inme şansı.

Sayfa 731/782 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •