Sayfa 620/780 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon
Arama sonucu : 6240 madde; 4,953 - 4,960 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Bir anda 32.34 e cikartip yine 31.60 lara indirdiler bir anda . Ne dumen var anlamadim
    evet, aynen

sanirim bir daha cikartmazlar 32 ustune

2. Sirket heralde batti da haberimiz yok , yarinlar yokmus gibi dustuk yine . Gunluk fiyat hareketine bakmayim diyorum da bu kadar da olmaz artik . Sanki Gubre rallisinde ucmus kacmis gibi herkesten de cok dusuyor

3. Kardeş, bi tek TKFEN mi düşüyor görmüyor musun piyasayı?

Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Sirket heralde batti da haberimiz yok , yarinlar yokmus gibi dustuk yine . Gunluk fiyat hareketine bakmayim diyorum da bu kadar da olmaz artik . Sanki Gubre rallisinde ucmus kacmis gibi herkesten de cok dusuyor

4. Dusenlerin cogu katlamis ucmus kagitlar , Endeks dusmeden de eksi 2 ydik sayin dragon .
    Gubre su anda en sicak konulardan biriyken , Dunya enerji sikintilari bas gostermis yeni iletim hatlari konusurken ve borsa hasper kadar ralli yapmisken bu fiyatta bu kadar satis yemesini normal karsiliyorsaniz bir sey demiyorum . Sakin bana 20 den 32 oldu demeyin Dolar bazli bakin sirketin performansina her isi dolara endeksli Gubre dahil

https://twitter.com/tnkttc/status/15...Z_ZkWYkC_T4ZKg

5. Bu arada en cok Islem yapilan listesini acin , ilk 20-25 hacimli kagitta Hangisi yuzde 3 dusmus bakin . Cikarken en az cikan , duserken en cok dusen firmada bir Sikinti yok diyorsaniz da ne diyim size bol sanslar ortak

6. Allah senin ve seni yönetenlerin belasını versin tekfen kahpesi . Sanki batkın şirket gibi gebermeye koşuyorsun bre hafir..............

7. * Patron hisse satti ✅
    * Is yatirim bir anda İnsaat tarafini ongorulemez buldu ✅
    * Telegram gruplarinda organize bir grup sirkete batacak edecek demeye basladi ✅ Gordugum kadariyla sirketi bilen birileri
    * Gun iclerinde bir anda 20-30 kademe asagi yukari nabiz yoklaniyor mal , yuzde 3-5 yukseldigi gunler gun icinde sat sonra duser nasil olsa algisi da olusturuldu ✅
    * Sirket uzun zamandir yine sessiz ✅
    * Bilanco donemi yaklasiyor ✅

Bu ortamda anca gunlukculeri korkuturlar onlarin malini alirlar , baya da mal kaptirirlar bu gidisle . Endeksi etkilemeyecek savas vs gibi bi durum olmadigi surece ben bazi hareketlerin bu sirket adina yaklastigina inaniyorum .

8.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Bir anda 32.34 e cikartip yine 31.60 lara indirdiler bir anda . Ne dumen var anlamadim
    Ben de çözemiyorum bu hareketleri..Dahası var,yukarıdan alıp,aşağıdan satmak garâbeti de var Tahtada..Bu arada acaba Dede'nin 3.000.000 Lot satışı tamamlandı mı?Ve..Gübre işinden mutlaka bir kâr çıkacağı kesin,o zaman Taahhüt işleri buna ek mi yapacak,yoksa zarar olarak mı etki edecek?Bu Şirket gerçek bir muamma..

Sayfa 620/780 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •