Sayfa 774/781 İlkİlk ... 274674724764772773774775776 ... SonSon
Arama sonucu : 6241 madde; 6,185 - 6,192 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. https://www.futurebridge.com/industr...ernative-fuel/

umarım; konu, somut hesap, proje ve plana dayalı olarak yatırımcıya yakın zamanda aktarılır..

böyle bir dönüşüm, tekfeni gübre bakımıdan daha karlı hale getirebilir (sunumdaki verilere göre dikey entegrasyonu sağlamak gübrede önemli marj farkı yaratıyor).. ayrıca; firma bir kimya hammadde tedarikçi ve amonyumda depolanan enerji tedarikçisi haline getirir.

konu tekfen olunca, beyanlara çok ihtiyatla yaklaşmak şart olur.. inanmak için, somut eylem görmek lazım..

hisse geri alımında dahi cebinde para yokmuş gibi davranması bunun göstergesidir.

2. Akmerkez yine tavan
    TKFEN Piyasa Değeri: 15.7 Milyar
    % 10 una sahip olduğumuz AKMGY : 12 Milyar

3.  Alıntı Originally Posted by KIDEMLİ Yazıyı Oku
    Akmerkez yine tavan
    TKFEN Piyasa Değeri: 15.7 Milyar
    % 10 una sahip olduğumuz AKMGY : 12 Milyar
    CEO ‘ Yu Rusya ‘ da görmüşler

Acaba para gelir mi zarar edilen projeden

En son Katar ‘ a gittiğinde stadyum parasının bir kısmını getirmişti

Yatırım tavsiyesi değildir

4.  Alıntı Originally Posted by Noname34 Yazıyı Oku
    https://www.sahibinden.com/ilan/emla...41954081/detay

2+1 daireler 45 -50 milyon lira
    Tkfen holding 16 milyar lira PD
    300 ;400 daire fiyatına o da 2+1 sahi bu şirket bir zamanlar Tr nin en büyük inşaat şirketlerinden di
    55 yılda 400 dairelik değer yaratmışlar tebrik ediyorum saygılar sunuyorum sahi 400 daire 55 yılda senelik kaç dairelik değer yaratilmis artık onu da aracı kurum analistleri hesaplasin

Yatırım tavsiyesi değildir herkes kafasına göre takılsın
    Eski tekfen calisaniyim. 2008 2010 gibi Azerbaycan Tekfenin yarisina 500 milyon dolar odeyip ortak olacakti. Yani 1 milyar dolardan fiyatlanmisti.

Aradan 15 sene gecti, Tekfen 500 milyon dolar PD de

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Şirket ucuz kaldı. TKFEN :42 TL
    500 milyon dolar piyasa değri nedir? Bir fabrikasın arsası bile daha fazla edebilir.

2016 yılıydı yine tekfen çok düşmüştü. O zaman 3 TL gibi bir fiyattaydı. Tüm paramı Tekfene yatırmıştım. Bir süre sabrettim, sonra biraz yükseldince aşağıdan alırım diye sattım. Hisse hiç durmaksınız yükseldi ve 30 TL ye yakın bir fiyata ulaşmıştı.

O zaman kaçırdığım tarihi fıesatı hiç unutamam.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

6.  Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    Şirket ucuz kaldı. TKFEN :42 TL
    500 milyon dolar piyasa değri nedir? Bir fabrikasın arsası bile daha fazla edebilir.

2016 yılıydı yine tekfen çok düşmüştü. O zaman 3 TL gibi bir fiyattaydı. Tüm paramı Tekfene yatırmıştım. Bir süre sabrettim, sonra biraz yükseldince aşağıdan alırım diye sattım. Hisse hiç durmaksınız yükseldi ve 30 TL ye yakın bir fiyata ulaşmıştı.

O zaman kaçırdığım tarihi fıesatı hiç unutamam.
    Bu çeyrek zararı mide bulandırıcı.
    Ama takibe değer mi diye inceliyorum

7.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Bu çeyrek zararı mide bulandırıcı.
    Ama takibe değer mi diye inceliyorum
    Bu çeyrek zararı ne kadar ? Bilanço ne zaman ?

8. Arayıp sorsanız da net bir tarih veremiyorlar.
    Çok enteresan bir durum.

Sayfa 774/781 İlkİlk ... 274674724764772773774775776 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •