Sayfa 654/781 İlkİlk ... 154554604644652653654655656664704754 ... SonSon
Arama sonucu : 6247 madde; 5,225 - 5,232 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Sayin wave , sence bilmiolar miydi. Cayir cayir bilanco oncesi sattilar . Bunu da gun gun yaptilar. Hadi simdi ne alaka Cuma gunu cart diye dusurduler o zaman . Burnuma operasyon kokusu geliyor , her yazani o yuzden sorgulayin

2.  Alıntı Originally Posted by the_wave Yazıyı Oku
    İnşaattan zarar gelecekse de umarım Rusya'dan yada Suudi Arabistan'daki işlerden gelir ikisi de bitmek üzere ama aktif olmalı. Böylelikle makul bir açıklama yapabilirler.
    Bende uzun yıllar özel sektörde çeşitli kademelerde çalıştım. Zarar edilen bazı işlerle karşılaştım mı ? evet. Lakin böyle bir durum olduğunda bir hasar tespiti yapılır ve olası zararlar ve tekrar bir sürpriz ile karşılaşmamak için bütün konular tekrar gözden geçirilir, elemanından sistemine ekipmanına nerde aksaklık var ise çözülür . Bu üç kuruş beş kuruşluk zarar değil en nihayetinde ,yazdıkları o devasa zararlar ile yemin ediyorum vazgeçilen Poli-propilen yatırımı %50 ortaklı yapılırdı ve şirket cebinden de daha fazlası çıkmazdı. Bu kadar büyük bir kayba rağmen ne olduğu hala anlaşılamamış ve önlem alınamamış ise bu şirketin dibi mayıstan geçilmeyen Ye, iç, yat, Sıç ve de bir şey yapmadan maaş al sisteminin hakim olduğu büyük baş ahırına dönüştüğünü ve bunun devam ettiğini gösterir.

Umarım böyle bir durum çıkmaz ortaya.

3. Ortak cok doğru yazmışsın tkfen gerçekten büyük baş ahırına dönmüş hepsi kesime gidecek

4.  Alıntı Originally Posted by sahilli Yazıyı Oku
    Ortak cok doğru yazmışsın tkfen gerçekten büyük baş ahırına dönmüş hepsi kesime gidecek
    evet gerçekten tekfen holding sayın veysel karaninin dediği gibi büyük baş ahırına dönüşmüş yazıklar olsun sahiplerine ve yöneticilerine

5.  Alıntı Originally Posted by the_wave Yazıyı Oku
    İnşaattan zarar gelecekse de umarım Rusya'dan yada Suudi Arabistan'daki işlerden gelir ikisi de bitmek üzere ama aktif olmalı. Böylelikle makul bir açıklama yapabilirler.
    Ortak daha ne yazabilirler ne makul acillamasi mi kaldi 150 kusur arabistana yazdilar, 7.6 milyar ruble rusyaya yazdilar . Orada da ruble dolardan gecirdiler bize 90 milyon dolar diyorlar . Zarar olabilecek arabistan santiyesi ilk ceyrek yazdi zaten 60 milyon dolar , noldu da 2.ceyrek degil de 3. Ceyrek yazilacak. Kusura bakmayin ben inanmiyorum zarara da araci kurum tahminlerine de Hicbir seye artik . Bu fiyata bu kagidi satmam , zaten giren girmis , artan ucmus gitmis alacak kagit kalmamis. Batacaksa da batsin param ama ben burada operasyon kokusu aliyorum nasil yorumlarsaniz yorumlayin ortaklar

6. Şöyle bir şey diyebilirler mi. Biz mevcut şantiyelerde yazılabilecek bütün zararları yazdık. Şimdi yeni bir iş alacağız. Ondan da zarar edeceğimiz kesin. O yüzden olası şantiyenin olası zararını şimdiden bilançoya yazmaya karar verdik. Alacakları bilançoya yazmazken, süre uzatımından dolayı henüz gerçekleşmemiş zararı şak diye yazmışlardı bilançoya daha önce. Yapmadıkları bir bu kaldı.
    Söylediklerim, yazdıklarım sadece ve sadece kişisel görüşlerimdir. Asla yatırım tavsiyesi değildir.

7. Insaatta zarar gelirse Gercekten (!) Ali pandir o koltukta oturamaz bu is bu kadar net !! Ya adama komplo kuruluyor ya da bir operasyon oncesi birileri lot toplasin diye boyle beklentiler araci kurumlara gidiyor . Hadi satin bakalim o zaman daha da madem beklenti alti cikin gidin araci kurumlar !!! Hepsi hirsiz , hepsi duzenbaz bu piyasada kimseye guvenmiyorum. Madem 600 milyon kar gelecek sene sonu 2.5 milyar gelir en kotu !! 4.5 fk li kagidi satin seref yoksunlari

Ölmüş eşek kurttan korkmaz!! Koskaca holdingin değeri 630 milyon dolar!!
    Bugün Tekfen Towerı satsan 250 milyon dolara elini öpene verirsin.
    Şirketi batırmak istiyorlarsa keyfleri bilir, bizim 1 lotumuz varsa onların 1000 lotu var.
    Azdan az, çoktan çok gider!!

Sayfa 654/781 İlkİlk ... 154554604644652653654655656664704754 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •