Sayfa 682/776 İlkİlk ... 182582632672680681682683684692732 ... SonSon
Arama sonucu : 6206 madde; 5,449 - 5,456 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Sirket bir sey yaptigi icin degil , trendde ucuz kalan ulker ve bu gibi kagitlara daldiklari icin artiyoruz. Benim icin bir anlami olmayan bir yukselis , gonul ister ki sirket guzel hamleler yapsin gelecek vaadetsin ve senelerce elimizde tutacagimiz bi sirket olsun . Bu kansiz haysiyetsiz kopekler varken sirket yonetiminde spek ne isterse oraya kadar gider iste . Tek lot almam bu saatten sonra olan da sehir disinda tarla niyetine tutuyorum iste 150-200 tl olursa satarim bir gun
    Hakli cikmak istemezdim Ama gorunen koy kilavuz istemez 2 gun ust uste artamio kagit

2. Arkadaslar su rallide 30 dan 43 tl ye ciktigina bakmayin sirket bir sey yaptigi icin gitmedi , zaten her kagit son 4-5 aydir en az 2 ye katladi . Bu haysiyetsiz onursuz sirketin patronlarina vs yoneticilerine maillerinizi atin , analistlere donen pislikleri yazin , bakin insaatta calinanlar , Azfen bilancolari , socar da bize sokulan kazik , her yerinden pislik akiyor sirketin . Son 3 senede bu sirket bizlerden 500 milyon dolar para caldi , lot basina 1.5 dolarinizi en az caldi bu sirket , o yuzden yapilacak sey fiyat hareketinden bagimsiz sirketi seffaf duzgun bir yapiya kavusturmak . Bizler genel kurulda olacagiz hepsiyle hesaplasacagiz , arabistandan iznimi genel kurula gore ayarliyorum yok oyle milletin parasini gozumuzun icine baka baka calmak . Hesap soracagiz bu kansiz kopeklerden

3.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Arkadaslar su rallide 30 dan 43 tl ye ciktigina bakmayin sirket bir sey yaptigi icin gitmedi , zaten her kagit son 4-5 aydir en az 2 ye katladi . Bu haysiyetsiz onursuz sirketin patronlarina vs yoneticilerine maillerinizi atin , analistlere donen pislikleri yazin , bakin insaatta calinanlar , Azfen bilancolari , socar da bize sokulan kazik , her yerinden pislik akiyor sirketin . Son 3 senede bu sirket bizlerden 500 milyon dolar para caldi , lot basina 1.5 dolarinizi en az caldi bu sirket , o yuzden yapilacak sey fiyat hareketinden bagimsiz sirketi seffaf duzgun bir yapiya kavusturmak . Bizler genel kurulda olacagiz hepsiyle hesaplasacagiz , arabistandan iznimi genel kurula gore ayarliyorum yok oyle milletin parasini gozumuzun icine baka baka calmak . Hesap soracagiz bu kansiz kopeklerden
    Genel kurul neşeli olacak

- murat emmi
    - zeko
    - uzun Memet
    - kovuk abla
    - pandorra
    - bağımlı bağımsızlar
    - gübreci abi

Hepsi ile tanışmak için heyecanlıyım

Seveni ve soveni kalmayinca evde kalmis kart kiz gibi bu kagit
    Artik anasi bubasi kismet nerden gelse verir.
    Ya'da kocaya kacar
    2023 sonu Bist 8000?

5. Bunlar hep aynı b.k.n soyu 6 yıldır aynı terane hep pazarları kolluyorlar ama orta da olan hiç bir şey yok , lafların tarzını bile değiştirmeye gerek görmüyorlar. Herhalde yatırımcı ilişkilerinde matbuu kağıt var onu yolluyorlar. Ayrıca Haberdeki Pandır 'ın titri de yanlış yani baştan sona pespayelik. Sanki Pandır 'ın inandırıcılığı kaldı da. Bence bir yerlerinizi kollayın, kendime demiyorum bizim bir kulağımızın arkası kaldı çünkü. YTD

7.12.2022 10:27:49 Tekfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Pandır: Bütün olumsuzlara rağmen 2022 iyi bir yıl oldu.- Capital twitter
    7.12.2022 10:25:37 Tekfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Pandır: Yeni pazarlarda fırsatları kolluyoruz- Capital twitter

6.  Alıntı Originally Posted by veysel karani Yazıyı Oku
    Bunlar hep aynı b.k.n soyu 6 yıldır aynı terane hep pazarları kolluyorlar ama orta da olan hiç bir şey yok , lafların tarzını bile değiştirmeye gerek görmüyorlar. Herhalde yatırımcı ilişkilerinde matbuu kağıt var onu yolluyorlar. Ayrıca Haberdeki Pandır 'ın titri de yanlış yani baştan sona pespayelik. Sanki Pandır 'ın inandırıcılığı kaldı da. Bence bir yerlerinizi kollayın, kendime demiyorum bizim bir kulağımızın arkası kaldı çünkü. YTD

7.12.2022 10:27:49 Tekfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Pandır: Bütün olumsuzlara rağmen 2022 iyi bir yıl oldu.- Capital twitter
    7.12.2022 10:25:37 Tekfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Pandır: Yeni pazarlarda fırsatları kolluyoruz- Capital twitter
    Tekfen Grup Şirketler Başkanı Ali Pandır: 2023'te çift haneli büyüme ve 100 milyon doların üzerindeki net nakit bizim için önemli- Capital (titri düzelmiş pandırın)

Birde bunların Capital de paralı bir adamları mı var ne, sittin senedir başka yere beyanat da veremiyorlar var sa yok sa capital. Ayrıca 100 milyon usd nin de lafı geçtiğine göre, yakında onunda ırzına geçecekler herhalde.

100 milyon dolar nedirki yahu ? Alay ediyorlar yatirimci ile.
    20 yasinda cryptocu 500 milyon dolar trade ediyor yillik
    En az 250 TL olmasi gereken hissenin degerine ne diyelim
    2023 sonu Bist 8000?

Islam Memis adinda bir sahis var, 2022 hirsizlik yili olacak diye defalarca dile getirdi. Harbi Tekfen de bunu goz gore gore yasadik
    2023 sonu Bist 8000?

Sayfa 682/776 İlkİlk ... 182582632672680681682683684692732 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •