Sayfa 395/781 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445495 ... SonSon
Arama sonucu : 6241 madde; 3,153 - 3,160 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Sayin Balikci

Zaten Berker kizlarini surekli Twitter dan taciz atesine tuttum ; benim icin hepsi bir . Foslayan da Berker kizlari da iblis gokyigitlerin seref yoksunu damadi da . Yonetici asalaklar da
    Bugün mü açıyor pandorra kutuyu ?

2. Bugunmus, bitsin su izdirap artik

3.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Bugunmus, bitsin su izdirap artik
    Sayın Maximetu, çiftçinin karnını yarmışlar, kırk tane gelecek yıl çıkmış. Blançolar bitmez. Erkin Koray Şarkısı düşmez bize inşallah:
    Arkası gelmez dertlerimin, bıktım illallah
    Biri biterken öbürü de başlar, vermesin Allah

4. Sayin Kerrake

2.5 senedir kagittayim bu haysiyetsizlerin makyajli bilancolarindan, ortaklarina gosterdikleri umursamazliklardan biktik artik , Bilanco her ceyrek siziyor , kagidin hareketlerinden genelde anliyorsunuz. 1.8-2 milyar civari kar her sekilde gelmesi lazim ama kagitta hic gelecek hava yok , bu soyledigim en kotu santiyelerden gelecek haric rakamlar . Dusunuyorum ne gibi hirsizliklar yapabilirler ki bilancoyu daha kotu gostersinler, Gubre fiyatlari belli stoklar belli , dovizin durumu belli , insaatlar calisiyor, Hadi tarimda 30-40 daha iteledin daha baska nerede iteleyeceksin. Santiyelerden bi daha zarar yazmaya bi taraflari yemez , o yuzden hayretle kagidin hareketini izliyorum , kotu bilanco gelecek sirket bile bu sekilde hareket etmiyor

Henüz iki aydır hissedarım. Yönetimin karakterini çok iyi bilmiyorum. Gelirleri $ olan şirkete dolar bazlı grafik üzerinden bakınca daha kötü ne olabilir ki diyorum. 2008 global ve 2015 avrupa krizi hariç bu seviyelerin altına inmemiş hisse.

Petrol nedeniyle para basan araplar ile arası iyi olan Tkfen bence toparlanır.
    Yönetimin alengirli işleri için bir şey diyemem. İskenderun' daki yatırımın iptali biraz şok yarattı ama umalım ki hükümetle papaz olmamış olsun. Malum 5li çete ile rakipler.

6.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Sayin Kerrake

2.5 senedir kagittayim bu haysiyetsizlerin makyajli bilancolarindan, ortaklarina gosterdikleri umursamazliklardan biktik artik , Bilanco her ceyrek siziyor , kagidin hareketlerinden genelde anliyorsunuz. 1.8-2 milyar civari kar her sekilde gelmesi lazim ama kagitta hic gelecek hava yok , bu soyledigim en kotu santiyelerden gelecek haric rakamlar . Dusunuyorum ne gibi hirsizliklar yapabilirler ki bilancoyu daha kotu gostersinler, Gubre fiyatlari belli stoklar belli , dovizin durumu belli , insaatlar calisiyor, Hadi tarimda 30-40 daha iteledin daha baska nerede iteleyeceksin. Santiyelerden bi daha zarar yazmaya bi taraflari yemez , o yuzden hayretle kagidin hareketini izliyorum , kotu bilanco gelecek sirket bile bu sekilde hareket etmiyor
    Akşama iyi olacağı kanaatindeyim.

7. Umarim ters kosedir, cunku hic iyi Bilanco gelecek sirketin tahtasi gibi degiliz . Sizinti olmayan bilancosu yok gibi

8. Hadi Tekfen başarıyorsun az kaldı bugünde böyle 23.50 altında kapat akşamda bilanço kötü gelirse yarın en geç cuma günü senden kurtulucam

Sayfa 395/781 İlkİlk ... 295345385393394395396397405445495 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •