Sayfa 746/781 İlkİlk ... 246646696736744745746747748756 ... SonSon
Arama sonucu : 6245 madde; 5,961 - 5,968 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by sahilli Yazıyı Oku
    Bu kadro ile tekfen ne yatırım yapar nede iş alır hepsi kap ta kalır nne şirket değerlenir ne yatırımcısı kazanır sürdürebilirlik daha önemi
    Geçmiş olsun

Yine sınıfta kaldık

800-900 beklerken elimize verdiler

Adam gibi çalışan bir Toros vardı o da mıçtı

Toros un yeni CEO suna selam olsun, hayırlı adammış

2.  Alıntı Originally Posted by thinktt Yazıyı Oku
    çok önemli bir belirsizlik ortadan kalkmış oldu. Cuma günü hissenin buna çok daha olumlu tepki göstermesini beklerdim. Sanırım piyasa bilançoyu da görmek istiyor. T Bültende yazılanlar oldukça ümit verici. İnşallah yazıda kalmaz ilgili aksiyonlar hemen alınmaya başlanır.
    Piyasa bilançoyu beklemekte haklıymış. Bu sene bu hisseden hayır gelmesi zor.

10/08/2023 - 10/08/2023 tarihinde TEKFEN HOLDİNG A.Ş. payları ile ilgili olarak 42 - 42 TL fiyat aralığından 11.882 TL toplam nominal
    tutarlı alış işlemi ve/veya 0 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafımca/ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte
    TEKFEN HOLDİNG A.Ş. sermayesindeki paylarım/oy haklarım 10/08/2023 tarihi itibariyle %0,011036 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına
    düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda yer almaktadır.
    Ad Soyad / Ticaret Unvanı : HAKAN SADIK GÖRAL

4.  Alıntı Originally Posted by KaaN- Yazıyı Oku
    10/08/2023 - 10/08/2023 tarihinde TEKFEN HOLDİNG A.Ş. payları ile ilgili olarak 42 - 42 TL fiyat aralığından 11.882 TL toplam nominal
    tutarlı alış işlemi ve/veya 0 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafımca/ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte
    TEKFEN HOLDİNG A.Ş. sermayesindeki paylarım/oy haklarım 10/08/2023 tarihi itibariyle %0,011036 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına
    düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda yer almaktadır.
    Ad Soyad / Ticaret Unvanı : HAKAN SADIK GÖRAL
    CEO şirketi ele geçirecek

Yavaş yavaş

5. yeni halka arz olan bi dolu hisse oldu tekfenin onda biri bile değillerken......

halka arz rakamlar 40 liraların üzerinde halka arz olanlar oldu..

tekfenimde bu rakamlarda sürünmeye devam etsin yazık yahu....

dolar bazlı halka arzın bugünlerdeki olması gereken tekfenin yeri ....

en kötü eskilerden beri diğer vazgeçilmezim olan tavla aynı rakamlarda olması lazımdı....

üstelik de endeksin rallisini de boş geçip diğer hisse primlerinin çok gerisinde kalması üzücü....

1.5 dolarlar koca dev için komik rakamlar......

diğer pirimli hisselerimi satarak tekfene 1.5 dolarlardan baya bi alım yaptım.....

portföyün % 50 sini gene eskisi gibi tekfene ayırmak nasip oldu bakalım hayırlısı......

on yıldır vazgeçemiyoruz tekfenden alışkanlık mı aşk mı bilemedim gitti yahu.....
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir...yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez . yatırım tavsiyesi icermez....KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

6. Ben yenildim arkadaşlar. Portföyümün yüzde sekseni Tekfendi. Şu an sadece %10 hissedeyim. Geç de olsa aklım başıma geldi ve haftaya uygun dağılımlı 9 hisse alacağım. Biri Tkfen olur da diğerlerine hafta sonu çalışırım. Bir düzeltme olur diye düşünüyorum. En azından tkfen gitmeyince üzülmem. Yapacak bir şey yok. Bizim de kısmetimiz buymuş deyip züğürt tesellimizi edelim.
    YTD

7.  Alıntı Originally Posted by Trendman Yazıyı Oku
    Ben yenildim arkadaşlar. Portföyümün yüzde sekseni Tekfendi. Şu an sadece %10 hissedeyim. Geç de olsa aklım başıma geldi ve haftaya uygun dağılımlı 9 hisse alacağım. Biri Tkfen olur da diğerlerine hafta sonu çalışırım. Bir düzeltme olur diye düşünüyorum. En azından tkfen gitmeyince üzülmem. Yapacak bir şey yok. Bizim de kısmetimiz buymuş deyip züğürt tesellimizi edelim.
    YTD
    Geçmiş olsun

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.777 endeks üzerine çıkabilirsek 70 tl altı Tekfen hayal olur.. Piyasa bilanço rasyo fk bakmıyor.. Al saldırısı her an gelebilir.. Tekfen de payını veya ağzının payını alacaktır

Sayfa 746/781 İlkİlk ... 246646696736744745746747748756 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •