Sayfa 778/781 İlkİlk ... 278678728768776777778779780 ... SonSon
Arama sonucu : 6244 madde; 6,217 - 6,224 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Tahtacı yazacagm yaziyi beynine kazı .

Damat gider torun gelir o gider bu gelir ceo kovar usulsuzlk goren bagimsiz denetciler korkar kacar vs vs . Bunları biliyoruz hak yerini bulur .

Biz bu ise dun baslamadik . Bu kagit dolar bazini gectm tl bazinda 2008 yilinda 7.5 lira idi . 2008 den beri dagittgn temeuuyu dusersen 4 liraya gelir .

Diyecegim su ki 16 senedir kagida yatirim yapan 7.5 liradan 39 a gelmis .

.

Az akıllı olun oglum , yan kagtlar bile katladı gecti senin piyasa degerini . Burda satan degil alan bulursunz . Zorla aldiriyorsnz .

Haaa diyorsanz bize ana avrat kufur edildi bununda bedeli var . Bedelliyi daya ozaman . Hem zamandan cal hemde hala cebinden paralarini cal milletin . Buyur yap .

2 cift lafmda haydar tayfasina . Gelen ceo 8 senedr bu sirkette idi . Ne olup bittigini biliyor . Hicbirsey yapamadigini gorduk 1 yil oldu .

2. Burada 5 yılı dolduran kidemli arkadaslar zorladi bazi seyleri ama art niyeti tl bazinda 16 senede 5 e anca katlayarak ne olduklarini gosteriyorlar.

Bana hava hoş . 1.25 den alirim 1 den alirim 0.70 cent den alirim . Sorun degil . Ama yanls yapiyorlar . Bu kagida temiz sayfa acın . Inanin cebinize attgnzdn fazlasini alirsinz itibarinzda olur. Sikretnzn degeride olur . Bu halde size ipoteksz kredi bile vermez kimse.

Bu kagidi 200 degil 400 lirada bile aliciyi siraya dizersnz. Yolunuz yol degl ama siz bilirsinz . Yillarini verenler sinirlenip gitmez artk o iş endeksn 12 kat ralli yapmasiyla 3 senede sonlandi . Sizden ucuzu yok batacaksk hep beraber . Zaten giren girmis burdaki cogu arkadasa

Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Burada 5 yılı dolduran kidemli arkadaslar zorladi bazi seyleri ama art niyeti tl bazinda 16 senede 5 e anca katlayarak ne olduklarini gosteriyorlar.

Bana hava hoş . 1.25 den alirim 1 den alirim 0.70 cent den alirim . Sorun degil . Ama yanls yapiyorlar . Bu kagida temiz sayfa acın . Inanin cebinize attgnzdn fazlasini alirsinz itibarinzda olur. Sikretnzn degeride olur . Bu halde size ipoteksz kredi bile vermez kimse.

Bu kagidi 200 degil 400 lirada bile aliciyi siraya dizersnz. Yolunuz yol degl ama siz bilirsinz . Yillarini verenler sinirlenip gitmez artk o iş endeksn 12 kat ralli yapmasiyla 3 senede sonlandi . Sizden ucuzu yok batacaksk hep beraber . Zaten giren girmis burdaki cogu arkadasa
    Şakir kardeşim ben de 3 yılı devirdim burada .. Bugün de aldım.. Azar azar devam.. 28 yılda öğrendiğim teslim olmamak ve inandığın yolda yürümek.. Bunlarda bedelli yapacak yürek bile yok.. Yapsınlar alalım.. Kısaca toprağa gömerim satmam hisseleri.. çünkü paraya ihtiyacım yok.. 6 hissemden biri.. Tekfen taahhütte ve gübrede sıkıntı çekiyor doğrudur ama bunu yönetimin kendine sorması lazım nerede hatalıyız diye.. Gülmeyin ben 1500 tl den aşağı satmayı hiç mi hiç düşünmem..Gelmezsede eklerim.. Syglr.

4. Mutlaka bir şeyler yapılmalı artık. Ortak avukat tutalım gerekirse. SPK bir şey yapmıyor. Cimere bir kişi yazmakla olmuyor. Herkesin yazması lazım. Organize soygun var. Bilerek bizleri zarara uğrattılar. Şimdi de alenen içeriden haber alıyorlar. Bu alçaklık yanlarına kar kalmasın. 5 senedir mal taşıyorum.

5. Sayın Trendman. Başka çare kalmadı sanırım. Çözüm üretecek bir kurum da maalesef yok. İyi bir avukat bu işi çözebilir. En azından olup biteni anlarız. Ama nasıl ve kim öncülük yapacak.

6. İğrenç bir bilanço daha. Dünkü abartılı düşüş de insider olduğunu bariz göstergesi. Eğer şirket yönetiminde azıcık gurur, onur varsa geri alımı bu gün dayar. Yoksa battık. Bir şey demiyorum, sadece 5 sene önce beni bu kağıda bulaştıran Ayıbars denen broker bozuntusuna, "umarım beni batırdığın gibi sen de batarsın" diyorum.

7. Zenci tarrağı çıktı!

8. En deli zarari bekliyordm daha da kotusunu atabilrlerdi keske atsalardi . Burdan sonra zaten farketmez fiyat belli .

Cayirovada kalem.silgiden baska bise yapmayan bir tane kucuk fabrikasi olan adel tkfenin %30 fazlası ediyorsa dusuneck bise yok .

15 liradan 5 yil adel tuttum . Yoldan gecene bile aldirdim .

Bence asagi bassin tkfen bu saatten sonda en kotuyu yasiyoruz mal aliriz . Biraz daha mal vermezse canı sagolsun .

Sayfa 778/781 İlkİlk ... 278678728768776777778779780 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •