Sayfa 657/781 İlkİlk ... 157557607647655656657658659667707757 ... SonSon
Arama sonucu : 6241 madde; 5,249 - 5,256 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. https://www.hisse.net/topluluk/showt...49462&page=894

1 tekfen = 1 thy

14.40

tek rakibim thy.....

Iki üç sene öncelerde tek rakibim tav idi.....

Tekrardan tavı yakalamak baya bi zor gözüküyor.....

27 ler tekfen için çanak ve tavı yakalamak......

güzel iş haberleri olmazsa 27 ler baya zor ve çile.....

Thy da ileri günlerde tekfeni geri de bırakabilir ......

------------------------------------------------------------------

YUKARIDAKİ YAZIYI TAM BİR YIL ÖNCE YAZMIŞIM BİR YIL SONRA NELER DEĞİŞMİŞ NELER..

19,10,2021 DE RAKAMSAL 14 LERDE THY İLE AYNI İDİK......

TAM BİR YIL SONRA TEKO 31 LERDE CEMAL AGANIN MEMLEKETİNDEYİZ......

THY 100 İLE BİZE ÜÇ TUR BİNDİRDİ.....

THY NEREDEYSE BİR YILDA 8 KAT GİTTİ .. TEKO İSE 2 KAT ZOR GİTMİŞ..

----------------------------------------------------------------------------

YAZIK YAHU DAHA ÜÇ AY ÖNCE BORSAYA GİREN ENERJİ HİSSELERİNE BAKIYORUM RAKAMSAL TEKFENİN İKİ ÜÇ KAT ÜSTÜNDELER VE HALKA ARZLARIDA BİR DOLARIN DA ALTINDALAR ...
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir...yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez . yatırım tavsiyesi icermez....KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

2.  Alıntı Originally Posted by ATAKAN-BJK Yazıyı Oku
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...49462&page=894

1 tekfen = 1 thy

14.40

tek rakibim thy.....

Iki üç sene öncelerde tek rakibim tav idi.....

Tekrardan tavı yakalamak baya bi zor gözüküyor.....

27 ler tekfen için çanak ve tavı yakalamak......

güzel iş haberleri olmazsa 27 ler baya zor ve çile.....

Thy da ileri günlerde tekfeni geri de bırakabilir ......

------------------------------------------------------------------

YUKARIDAKİ YAZIYI TAM BİR YIL ÖNCE YAZMIŞIM BİR YIL SONRA NELER DEĞİŞMİŞ NELER..

19,10,2021 DE RAKAMSAL 14 LERDE THY İLE AYNI İDİK......

TAM BİR YIL SONRA TEKO 31 LERDE CEMAL AGANIN MEMLEKETİNDEYİZ......

THY 100 İLE BİZE ÜÇ TUR BİNDİRDİ.....

THY NEREDEYSE BİR YILDA 8 KAT GİTTİ .. TEKO İSE 2 KAT ZOR GİTMİŞ..

----------------------------------------------------------------------------

YAZIK YAHU DAHA ÜÇ AY ÖNCE BORSAYA GİREN ENERJİ HİSSELERİNE BAKIYORUM RAKAMSAL TEKFENİN İKİ ÜÇ KAT ÜSTÜNDELER VE HALKA ARZLARIDA BİR DOLARIN DA ALTINDALAR ...
    Yazıklar olsun

Haram olsun

7 nesillerinden çıksın inşallah

Onursuzluk, gurursuzluk abidesi

3. Buna sebep olanlarin olumlerini surunerek olsun , coluk cocuklarinin acilariyla yansin kavrulsun oc lari . Herkes mevcut iktidar yandaslarina hirsiz diyor da onlara falan hirsizligi ogretecek seviyede ustaca caliyor bunlar . Haci Murat sen var ya sen surunerek gebermelisn , artik Allahim beni oldur diyecek duruma gelmelisin. Bu kadar ahi ciksin sizden artik

4.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Buna sebep olanlarin olumlerini surunerek olsun , coluk cocuklarinin acilariyla yansin kavrulsun oc lari . Herkes mevcut iktidar yandaslarina hirsiz diyor da onlara falan hirsizligi ogretecek seviyede ustaca caliyor bunlar . Haci Murat sen var ya sen surunerek gebermelisn , artik Allahim beni oldur diyecek duruma gelmelisin. Bu kadar ahi ciksin sizden artik
    🙏🙏🙏🤲🙏🤲🤲🤲🤲 aminnnnnn

5.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Buna sebep olanlarin olumlerini surunerek olsun , coluk cocuklarinin acilariyla yansin kavrulsun oc lari . Herkes mevcut iktidar yandaslarina hirsiz diyor da onlara falan hirsizligi ogretecek seviyede ustaca caliyor bunlar . Haci Murat sen var ya sen surunerek gebermelisn , artik Allahim beni oldur diyecek duruma gelmelisin. Bu kadar ahi ciksin sizden artik

amin inşallah yaptıkları hileler hırsızlıklar patronların ve yönetim kurulu üyelerinin yanlarına kar kalmaz bedelini bu dünyada en acı verecek biçimde öderler

6. https://tbulten.tekfen.com.tr/52/gru...er-bakanindan/

Tam 1 sene once 1:50 de ceo nun soylediklerine bakin .

Bilanconun fake olduguna inanmak istiyorum , ancak pandir in da 1 senedir yaptiklari ne yazik ki ortada . Insaatta zarar yok deyip gelirse bu 2. Buyuk yatirimciyi yaniltmasi olacak

Taşınan Açıklar da genelde artış var, kayda değer olarak AKBNK EREGL YKBNK ODAS TKFEN de taşıma olmuş, TKFEN de ilk ez 1 mlyn ODAS da 3.5 mlyn lot taşınan açık görüyorum,

8. Suudi Arabistan'ın 500 milyar dolarlık Neom projesinin inşaat çalışmaları başladı. Ayrıca petrokimyada arz talebin dengelenmesi için 11 trilyon dolarlık yatırım yapılması gerektiği konusuluyor. Biraz daha sabır.

Sayfa 657/781 İlkİlk ... 157557607647655656657658659667707757 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •