Sayfa 548/780 İlkİlk ... 48448498538546547548549550558598648 ... SonSon
Arama sonucu : 6240 madde; 4,377 - 4,384 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Enteresan toprak dede ağaç dede falan ayaklara hisseyi kilitlediler borsa rallisinde tirt şimdi cokuste öncü dedeleme yaptılar

2. Bu sirket bu zaten daha fazlasi degil , bir cicekle bahar gelmez dedik.Asil kaziklari son ceyrek bilancoda yeriz . Baksaniza ilk devre kesen oldu , o kadar itibari az ki derinligi yok ki . Haysiyetsiz onursuz yoneticiler ve patronlarla bu kadar . Kopek surusu hepsi

3. Daha toksik bir hisse forumu görmedim. Madem yanlış hissedesiniz niye değişmediniz? İşler düzelince tekrar girersiniz.

4X900 3.6 milyar bu da 3 fk nın altını işaret ediyor. İkinci bilanço da iyi gelirse prospektif fk ile fiyatlanmaya başlanır gibi duruyor. 3. çeyreği de haber akışı olmadığı takdirde 30 35 aralığında karşılarsa fena olmaz. Daha iyimser senaryolar da gerçekleşebilir. Birçok hisse çıktı. Prospektif fks ı 3 olan hisse bulmak zor. Tabi bir bilanço ile daha güven tazelemesi de gerekiyor olabilir. YTD.

4.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Bu sirket bu zaten daha fazlasi degil , bir cicekle bahar gelmez dedik.Asil kaziklari son ceyrek bilancoda yeriz . Baksaniza ilk devre kesen oldu , o kadar itibari az ki derinligi yok ki . Haysiyetsiz onursuz yoneticiler ve patronlarla bu kadar . Kopek surusu hepsi
    Ortaklar

Bu haberi gördünüz mü

https://m.turkiyegazetesi.com.tr/yaz...ur/631086.aspx

Bugün bu haber yüzünden mi düştü hisse

KAP’ da yer aldı mı bu haber

5. Hepsi ceza yemiş onlar niye düşmüyor

6.  Alıntı Originally Posted by Eneshg Yazıyı Oku
    Daha toksik bir hisse forumu görmedim. Madem yanlış hissedesiniz niye değişmediniz? İşler düzelince tekrar girersiniz.

4X900 3.6 milyar bu da 3 fk nın altını işaret ediyor. İkinci bilanço da iyi gelirse prospektif fk ile fiyatlanmaya başlanır gibi duruyor. 3. çeyreği de haber akışı olmadığı takdirde 30 35 aralığında karşılarsa fena olmaz. Daha iyimser senaryolar da gerçekleşebilir. Birçok hisse çıktı. Prospektif fks ı 3 olan hisse bulmak zor. Tabi bir bilanço ile daha güven tazelemesi de gerekiyor olabilir. YTD.
    Oyle mi ? Keske bu kadar kolay matematige sahip olsaydi . Ne guzel diyorsun bu ceyrek 900 yapti her ceyrek yapar .Bak guzel tatli kardesim ,son 3 senenin 9 aylik rakamlarini ac , sonra da son ceyrekler ne gelmis ona da bak . Sonra senden ozur dileyecegim . Bak seni yormayim, gecen sene 1200 civariydi kar 9 aylikta, araci kurumlar ve biz herkes sene sonu 2 milyar bekliyorken bir anda bir bilanco geldi ( Tabi icerden bilgi sizdi kagit son 15 gun borsa artarken artmadi ) santiyelerde kol gibi zarar sonra 800 milyon senelik geldi . Ee Tabi Sizin gibi sirketi bilmeyenler dedi beni Linc ettiler telegramda vs ne guzel iste kar ediyor sirket Niye bok atiyorsun diye . Sonra 2022/3 geldi , Gubre fiyatlari rekor kirarken Onceden yazdiklari rusya santiyesinde yine gecirdiler 100 milyonla ilk ceyregi kapatti . Yok toksikmis yok niye degistirmedinizmis, sana mi soracam burada yazacagimi, bunu alirken almadigim ev 5 kati fiyati cikmis , bu oc larina Bedava mal mi verecem . Biz burada bu serefsizlerin yaptigi dumenleri yaziyoruz ki savasin degerini bulmasi icin baski kuralim yonetime diye , ben her gun bunun savasini veriyorum mailler atarak oraya buraya . Evine hirsiz girmis evde senelerdir yaptigin birikimi calmislar ( caldilar santiyelerde) sen polise gitmez misin . Oraya buraya sikayet etmez misin . Yoksa olan oldu hirsiz aldi goturdu helali hos olsun mu dersin . Bu da ayni hesap . Gecmis yazilanlari oku , biz sirketin 2 milyar Dolar olmasi gerektigini yaziyoruz zaten !! Sirket yrrk gibi yonetilip ic ediliyor , bu sirketin elindeki kaynak baska birinde olsa Dunya devi olurdu . Merinos halinin sahibine ayakci oldu bunlar daha yeni . Ne guzel hesaplar 900 *4 3600 gelse etse . Ben sana Sunu diyim , bu sirket patronlari ahlakli olsa 400 milyon dolar santiye alacaklari bir gecede gelir 8 milyar kar gelir bir ceyrekte 900 degil ama o paralar ic edildi peskes cekildi ve kacirildi. Bakalim 400 milyon dolarin yuzde kaci gelecek . 50-60 bi sey gelir senin gibi sirketi bilmeyenler alacaklar tahsil edildi diye burada ahkam keser . Ac bak Twitter da Cemal Bey var neler yaziyor anlatiyor oku . 500 lu sayfalarin basinda forumun degerli uyelerinden 6 senelik tekfen yatirimcisi veysel Karani pislikleri yazdi onlari gor . Ondan sonra sen karar ver

7.  Alıntı Originally Posted by balikci2 Yazıyı Oku
    Ortaklar

Bu haberi gördünüz mü

https://m.turkiyegazetesi.com.tr/yaz...ur/631086.aspx

Bugün bu haber yüzünden mi düştü hisse

KAP’ da yer aldı mı bu haber

Bu mevzu uzun zamandir var zaten . Yeni degil , detaylari ticaret bakanligindaki arkadasa sorup ogrenirim , Twitter da bana ulasin ozelden yazarim . Burada yazmayacagim . Toksik gazdan zehirlenecekler varmis

8.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Bu mevzu uzun zamandir var zaten . Yeni degil , detaylari ticaret bakanligindaki arkadasa sorup ogrenirim , Twitter da bana ulasin ozelden yazarim . Burada yazmayacagim . Toksik gazdan zehirlenecekler varmis
    Ortak

Toksik vs beni bağlamaz açıkçası, burası bilgilenme Platformu

Evet Uzun zamandır bu araştırma var ama anladığım kadarıyla sonuçlanmış ve perakende zincirlerinde olduğu gibi sağlam bir ceza geliyor

Yazı Ağustos 2022 tarihli ..

Hatta kansız bir firma suçunu kabul etmiş, bu durumda diğerlerine ceza gelmesi kaçınılmaz

Haber gelirse paylaş lütfen

Sayfa 548/780 İlkİlk ... 48448498538546547548549550558598648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •