Sayfa 760/781 İlkİlk ... 260660710750758759760761762770 ... SonSon
Arama sonucu : 6241 madde; 6,073 - 6,080 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Alidelta Yazıyı Oku
    Portföyümün ''Kötü çocuğu'' Tekfen bugün dirildi.. Tekfen için söylenecek söz çok konuşmak boş.. Patronlar ne zaman isterse o zaman gider ama sizlerde benim gibi devamlı alıcı olsanız mesela beş altı bin kişi tahta mecburi yürür.. Ama bezdirme taktiği çoğunluğa yıkım getirdiği için patronlar rahat.. Game stop yapmak hem çok kolay hem çok zor.. Sağlıkla.
    Evet, çözüm dediğiniz gibi düzenli ekleme yapmak sanırım.

2. Kağıt tam başını kaldırıyor bir şey çıkıyor arkadaş. Olmayacak şey dedik, birinci elden NAS şimdi oldu has.
    Ne diyeyim vatandaş her şeyin en iyisini bilir. Nasılsa batan biziz.
    YTD

3. Doğrusu ben bugünkü hareketi biraz silkeleme olarak görüyorum, nedeni de USD bazlı fiyatın hala çok düşük olması. Zaten buralardan satmayacağım ama yeni girenler çıkışın başında girenler falan varsa onları sallamak için olduğunu düşünüyorum. Yoksa zaten çıkması içinde şirketin gerçek değeri dışında bir argüman henüz yok. Sadece söylenenleri vaatleri baz alanlar için henüz nereye varacağı belli olmayan bir faaliyet yapıldı. Şirket inşaatta zarardan kara geçirecek aksiyonlar almadığı sürece, yada buna birileri inanmadıkça gerçek yukarı trend başlamaz. Yoksa 2 USD ye gelsin denirse zaten onun için bir şey olmasına gerek yok. O zaten hurda fiyatı denebilir.

Geçen yazdığımı ısrarla yine yazacağım.. Hepimizde belli miktar Tekfen var ancak bundan sonra benim yaptığım gibi mesela 10 lot 20 lotalışlar yapmak ve yılmamak lazım.. Hiçbir tahtacı devamlı alıcıya satış yazamaz.. Süreç içinde kaptırdığını toplayamayacağını bilir.. Aynı şeyi ikinci kez yazdığım için kusura bakmayın ama bu böyle işliyor.. Malı alıp düşünce üzülme duygusu borsada kaybettirir..Bu psikolojiyi yenenler hem uzun vadeli bol mal toplar hem zamanın getireceği potansiyel kardan faydalanır.. Okuyorsan uyuz olabilirsin tahtacı ama her kuşun eti yenmez.

5. Ben de elimdeki lotların bir miktarını mevduata yatırıp faizi ile ekleme yapmaya karar verdim. Yüzdesini de kağıdın ne zaman gideceğini hesaplayarak yaparsanız üzülmezsiniz hem. 2xx milyon lotu olan kağıt nasıl kalkar bilemesem de sonsuz kaynak yaratabileceğim tek çözüm bu oldu. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6. Birilerinin(HSBC)dikkatini çekmeye başladı mı ne? inşlh kısa vadeli bir alım ordinosu değildir..

7.  Alıntı Originally Posted by Trendman Yazıyı Oku
    Masal filan değil bence. Bu sefer durum farklı. Sadece konjonktürden kaynaklanan olumsuzluğu kullanım satış baskısı yapan zepevenkler olayı biraz daha geciktiriyor.
    YTD
    https://fastcompany.com.tr/dergi/yen...-guclenecegiz/

mülakatın dijital kopyası

8.  Alıntı Originally Posted by Maslak1 Yazıyı Oku
    Teşekkürler Sayın Maslak makbule geçti geçen internette aramış ama bulamamıştım.

Sayfa 760/781 İlkİlk ... 260660710750758759760761762770 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •