Sayfa 775/781 İlkİlk ... 275675725765773774775776777 ... SonSon
Arama sonucu : 6241 madde; 6,193 - 6,200 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Excuseme Yazıyı Oku
    Arayıp sorsanız da net bir tarih veremiyorlar.
    Çok enteresan bir durum.
    Önümüzdeki hafta sonuna kadar bilançosunu açıklamasını bekliyorum.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

2. Bilanço tarihi şirket sitesi yatırımcı ilişkileri bölümünde yazar.
    Ayrıca 500milyon konusu Tekfen bütünü için değil sadece inşaat tarafı içindi diye biliyorum. Şu an şirket kapalı kutu ve ne olacağı bana göre hala belirsiz, bu yeni CEO da bana göre bu işi başaracak gibi gözükmüyor. Bir şeyleri başarsa da o paraları yine bu sermayedar grubu bize bırakmaz diye düşünüyorum. 9 yıldır burada hapsolmuş biri olarak girmek isteyenlere tavsiyem gidip rızkınızı başka yerde arayın.

3. Yine neyin pesinde . Arabayı satma zamanm gelmis sunları bir yolalım . Her sene adabamı sattirip 2 araba aldiriyor sagolsun .

Bunlari boyle kullanin . 1.10 usd altta en kötü . Ver gelsin .

Oba makarna denen yeni arz senin %70 fazlan . Kalem silgi satan cayirovadaki adel bile senden %20 fazla .

Rezil aqkkn

4. Bist 50 de olup yan kagtlardn daha dusuk pd si olan ilk ve tek kagt bu . Haydar gecen tkfen reklami yapiyordu oda bunlarla .

Kurula gider hani o hani bu der unutlur gider .
    Aslında bunlara saglam ders vermek icin kagidi silip supurecek biri lazim . Yada birileri sirkete cokecek kagtlari piyasadn alıp imtiyaz yok naslsa . Borcsa borc varlik duzdunya

5. Sahi borsada nerdeyse 9 milyon hesap var bu holding 180 milyon lot dolaşımda hissesi var . Himmmm kendimi Piranna balığı gibi hissediyorum
    Puhaaaaa
    Yatırım tavsoyesi değildir

6. Saat 16:30 Şirkette telefonu güvenlik açıyor. Mesai bitmiş. Soramadık.

7. Bayram değil seyran değil eniştem beni niye öptü misali ..İş yatırım 726 bin lot , global 660 bin lot la bugün gelene verdiler. Bilançonun kokusu herhalde eğer öyleyse bu tam bir insider trading dir...Pazartesi göreceğiz...Bakalım ne eyler, ne eylerse Mevlam güzel eyler...

8.  Alıntı Originally Posted by steve_harris Yazıyı Oku
    Eski tekfen calisaniyim. 2008 2010 gibi Azerbaycan Tekfenin yarisina 500 milyon dolar odeyip ortak olacakti. Yani 1 milyar dolardan fiyatlanmisti.

Aradan 15 sene gecti, Tekfen 500 milyon dolar PD de

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    500 milyon dolara Tekfen Holdingin degil de, Tkfen Insaatın yarısını alacaklardı diye hatırlıyorum.
    Söylediklerim, yazdıklarım sadece ve sadece kişisel görüşlerimdir. Asla yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 775/781 İlkİlk ... 275675725765773774775776777 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •