Sayfa 763/780 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773 ... SonSon
Arama sonucu : 6240 madde; 6,097 - 6,104 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by balikci2 Yazıyı Oku
    Ortak

Zararın bir yılda yapılmış olması imkansız

Olsa olsa yeni CEO farkına varıp bir an önce yazalım demiştir, 2023 nasıl olsa kim vurduysa gidiyor

Zararının yüzdesel boyutuna bakınca teklif ten hata olduğunu anlamak zor değil ?

Geçmişe yönelik bu teklifi verenler, onu onaylayanlar ve bugüne kadar kulağının üzerinde yatan yönetim kurulu üyeleri ve denetim kurulu üyeleri hesap vermeli

Bağımsız denetçi hesap vermeli

Bu kadar kolay olmamalı
    Daha öncede böyle büyük hatalar yaptılar. Covidi bahane ettiler.
    Bu sefer sebepleri neymiş?

Bir de cuma sabahı %-3 den satanların incelenmesi lazım...
    Borsanın beklenti ile yükseldiği bir günde panik halde satanlar kimdi?

Bazı şeyler bu kadar kolay olmamalı.

2. Tekfen kısmi bölünmesi onaylandı bu bölünmenin avantajları ve dezavantajları neler olabilir? Cuma açıklanan zararın 3 katına yakını ilk çeyrekte açıklanmamış mıydı? 2. çeyrek elde edilen 495 milyonluk karın yanında çok da öldüm bittim denilebilecek bir durum oluşturur mu? Yorumlarınızı bekliyorum.
    Ben bölünmenin avantajlı zararın ise kısmi dezvantajlı o da geçici bir olumsuzluk oluşturacağını orta vadede iyi yerlere gelebileceğini düşünüyorum.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Bu işin içinde ceo da var , 8 senedır orda donen dolaplardn haberı vardı ondn habersz kapmı atılır hadı atıldı duzeltme gonder hadı duzelmedn ıstıfa et .

Sosyal medyada asalak var bırtane gece gunduz yazıyor oda bunlarn adamı sırketı abartıp patronu kotu gosterıp musterı topluyor alanıda sattırtmıyor boylece ya gıderse hesabı

Kottan cıkmalarını saglamak lazm fonlar bırlesıp teklıf versn . Ortakları dolandıracagına paylasmak ıstemıyorlarsa kottan cıksınlar doya doya ne ıstıyorsa yapsınlar
    Kottan çıkma talebi bizzat ihraçcının isteği veya kotasyon kurallarına uyma şartlarını kaybetmesi halinde Borsa Yönetim Kurulu'nun isteği ve SPK'nın onayı ile gerçekleşir.

İlgili yönetmelik ( https://www.consulta.com.tr/media/fi..._yonergesi.pdf )

4.  Alıntı Originally Posted by biyoloji42 Yazıyı Oku
    Tekfen kısmi bölünmesi onaylandı bu bölünmenin avantajları ve dezavantajları neler olabilir? Cuma açıklanan zararın 3 katına yakını ilk çeyrekte açıklanmamış mıydı? 2. çeyrek elde edilen 495 milyonluk karın yanında çok da öldüm bittim denilebilecek bir durum oluşturur mu? Yorumlarınızı bekliyorum.
    Ben bölünmenin avantajlı zararın ise kısmi dezvantajlı o da geçici bir olumsuzluk oluşturacağını orta vadede iyi yerlere gelebileceğini düşünüyorum.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.
    Cuma günü açıklanan zarar dolar cinsinden TL değil.

Hisse fiyatında pozitif bir gelişme olması için ortaklık haberi veya gübrenin halka arzı gibi büyük bir haber gerekiyor.

5.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Daha öncede böyle büyük hatalar yaptılar. Covidi bahane ettiler.
    Bu sefer sebepleri neymiş?

Bir de cuma sabahı %-3 den satanların incelenmesi lazım...
    Borsanın beklenti ile yükseldiği bir günde panik halde satanlar kimdi?

Bazı şeyler bu kadar kolay olmamalı.
    Cuma günü sabahtan satan kurumdaki hesap çok büyük ihtimalle gelecek KAP'ı biliyor olmalı. Ama yaptığı yanına kar kalacaktır

6. Geçmiş olsun arkadaşlarım, dostlarım. 200 günlük ortalamanın da altında kapanmış oldu. Artık bana göre hiç bir umut kalmadı. Bu kağıtta bize hüsrandan başka bir şey yaşatmadılar. Yapacak bir şey yok. Yeni girmeyi düşünen arkadaşlar 40 kere düşünsün derim.
    YTD

Yap %500 bedellide sarhoş olalım.. Daha çok toplayalım.. Dinsizin hakkından imansız gelir

Sayfa 763/780 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •