Sayfa 733/780 İlkİlk ... 233633683723731732733734735743 ... SonSon
Arama sonucu : 6240 madde; 5,857 - 5,864 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
     Alıntı Originally Posted by azaz Yazıyı Oku
    tkfen, sen neden böylesin....
    her girişimde pişman ettiriyorsun....

2.  Alıntı Originally Posted by azaz Yazıyı Oku
    her girişimde pişman ettiriyorsun....
    Noluyor bugün

6 Aylık Bilanço Tarihi 3 Ağustos..Bakalım ne inciler döktürecekler.

4. toros gübreyi halka arz etseler, hiç bu işlerle uğraşmazlar.. en güzel finansman modeli... altın içinde yüzüyorlar fakirler...

700 mio tl civarı bir kar yazarsa umutlanmamız için ışık olur .. Yok bunun altında karla gelirse benim için dert değil ama çoğu yatırımcının canını sıkar.. Toros yumurtlayan tavuk.. Halka arzı bana göre saçma olur.. Her şeyin bir zamanı var.

6.  Alıntı Originally Posted by Alidelta Yazıyı Oku
    700 mio tl civarı bir kar yazarsa umutlanmamız için ışık olur .. Yok bunun altında karla gelirse benim için dert değil ama çoğu yatırımcının canını sıkar.. Toros yumurtlayan tavuk.. Halka arzı bana göre saçma olur.. Her şeyin bir zamanı var.
    Toros 'un halka arzı ancak uzun süredir burada sıkışmış olanların kurtulmasını sağlar o gaz ile hisse yükselir o arada kaçan kaçar, yoksa nasıl geçmişte paralar hiç edildi ise toros 'un arzından gelecek para da yatırıma dönüşmeden tamamı yada birazı yatırıma dönüşürken çoğu hiç edilir. Yatırımcıda melül melül bakar me me meler. olsun olsun 200m USD gelir, 400 milyon yok edildi yani şimdinin parasıyla 10 milyar. O para da yere düşmeden uzmanları tarafından buharlaştırılır.

7.  Alıntı Originally Posted by veysel karani Yazıyı Oku
    Toros 'un halka arzı ancak uzun süredir burada sıkışmış olanların kurtulmasını sağlar o gaz ile hisse yükselir o arada kaçan kaçar, yoksa nasıl geçmişte paralar hiç edildi ise toros 'un arzından gelecek para da yatırıma dönüşmeden tamamı yada birazı yatırıma dönüşürken çoğu hiç edilir. Yatırımcıda melül melül bakar me me meler. olsun olsun 200m USD gelir, 400 milyon yok edildi yani şimdinin parasıyla 10 milyar. O para da yere düşmeden uzmanları tarafından buharlaştırılır.
    TEKFEN firarda

Noluyur, Alışık degiliz

8.  Alıntı Originally Posted by balikci2 Yazıyı Oku
    TEKFEN firarda

Noluyur, Alışık degiliz
    Bence sağdan soldan gelecek 10-15milyon dolar ile bu hareketlenmez, olur ya bir yerlerden proje falan gelecek ise ( umarım bu hareketlerin sebebi böyle bir şeydir ) anlamlı olur. Yoksa zamanında idarenin birinden güya fazladan yaptıkları iş için ekstradan 100milyon dolar para geldi dediler, o gün arttı ertesi gün büyük düşüşe başladı bir daha belini doğrultamadı.

Zaten ben artık sormuyorum da ne oldu, ne olacak diye. 10 gün peş peşe her gün %10 yapsa yeminle biraz olsun sevinmem ancak küfür e devam ederim.

Sayfa 733/780 İlkİlk ... 233633683723731732733734735743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •