Sayfa 771/781 İlkİlk ... 271671721761769770771772773 ... SonSon
Arama sonucu : 6244 madde; 6,161 - 6,168 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by C9N Yazıyı Oku
    Merhabalar, herkes gibi ben de kap ı okudum ve geri alım kararını olumlu buldum. Twitterda biraz gezindim herkes 50 rakamını hesaplamış ve o rakama kadar alım yapacak gibi yorumlamış ancak şirket tkfen olunca biraz işkillendim tabii. Bu bir yıllık süreçte şirketin büyük hissedarlarının hisse satışı/pay satışı yapması da mümkün müdür ?
    Merhaba,
    İşlem görür nitelikte paylar satılabiliyor galiba. İşlem görmeyenler icin gerekli başvurunun hisse geri alım döneminde onaylanması zor deniyor...

2.  Alıntı Originally Posted by Yatır'ın tavsiyesi Yazıyı Oku
    Merhaba,
    İşlem görür nitelikte paylar satılabiliyor galiba. İşlem görmeyenler icin gerekli başvurunun hisse geri alım döneminde onaylanması zor deniyor...
    CEO para tahsilatı için body guard bir mali işler müdürü almış

Katar da tahsilatta CEO

3. Bunlardan bir halt olmaz sırıtan adamdan her zaman çekinmişimdir şirket değeri bunların umrunda değil

4. Geri alımın amacı fiyatı ittirmek olmamalı. O zaman fonlar ve ondan önce spekulatorler ellerindeki hisseleri şirkete boşaltır.

Geri alım ancak hisse fiyatındaki serbest düşüşlerde kullanmalı. Daha önemlisi malum bilanço çok parlak gelmeyecek. Her kötü bilanço sonrası da hisse şelale düşüşü yapıyor. Geri alım tam bu noktada devreye girmeli. Şirket hisseleri ucuzdan almış olur. Böylelikle bu alımlardaki potansiyel kar daha çok olur.

Ayrıca unutulmaması gereken şirketin nakit akımı inşaat işinden dolayı ciddi zayıflamış durumda. Net nakitten net borca geçildi bilançoda. Alımlar ne kadar geç o kadar az finansman masrafı demek.

5.  Alıntı Originally Posted by thinktt Yazıyı Oku
    Geri alımın amacı fiyatı ittirmek olmamalı. O zaman fonlar ve ondan önce spekulatorler ellerindeki hisseleri şirkete boşaltır.

Geri alım ancak hisse fiyatındaki serbest düşüşlerde kullanmalı. Daha önemlisi malum bilanço çok parlak gelmeyecek. Her kötü bilanço sonrası da hisse şelale düşüşü yapıyor. Geri alım tam bu noktada devreye girmeli. Şirket hisseleri ucuzdan almış olur. Böylelikle bu alımlardaki potansiyel kar daha çok olur.

Ayrıca unutulmaması gereken şirketin nakit akımı inşaat işinden dolayı ciddi zayıflamış durumda. Net nakitten net borca geçildi bilançoda. Alımlar ne kadar geç o kadar az finansman masrafı demek.
    Bugün düşen borsada pozitif ayrıştı senet

Acaba bir haber vs mi var

CEO her yerde boy gösterip konuşuyor

Araplar falan filan

6.  Alıntı Originally Posted by balikci2 Yazıyı Oku
    Bugün düşen borsada pozitif ayrıştı senet

Acaba bir haber vs mi var

CEO her yerde boy gösterip konuşuyor

Araplar falan filan
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1251199

Şirketimiz Yönetim Kurulu 31.01.2024 tarihinde, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Geri Alınan Paylar Tebliği (II-22.1) ve 14.02.2023 tarihli duyurusu çerçevesinde, Şirketimiz hisse değerinin pay piyasasında sağlıklı fiyat oluşumunu desteklemek amacıyla hisse geri alım programı başlatılmasına karar vermiştir ve karar aynı tarihte Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda açıklanmıştır.

Hisse geri alım programı kapsamında, Şirketimiz tarafından 21.02.2024 tarihinde Borsa İstanbul'da pay başına 44,98 TL – 45,92 TL (ağırlıklı ortalama 45,61 TL) fiyat aralığından toplam 106.668 TL nominal değerli TKFEN payları geri alınmıştır.

Gerçekleştirilen işlem sonucunda geri alınan payların nominal değeri 106.668 TL'ye ulaşmış olup, Şirketimiz sermayesine oranı %0,0288'dir.

7. eğer yakın vadede açıklanmış strateji belgesindeki yatırımlar (Toros strtjk ortaklık ve dikey entegrasyonu, sıfır karbon ayak izine ulaşmak için, hidrojen enerjisi ve aynı zamanda dikey entegrasyon için amonyak üretimi, enerji yatırımı, atıl varlıklarıon üretken hale gelmesi vb vb) hakkında gerçekçi bir planı varsa, hisse geri alımı hakkında güçlü adımları daha hızlı atmalı.. hatta alımın önemli kısmını bu projeler hakkında somut haberler gelmeden atmalı ki kendi hissesine ucuzken yatırım yapmanın nemasını maksimize etmeli. almazsa nasıl yorumlayalım??? izleyeceğiz..

8. Tam vadeliye para konup faizi ile biriktirilecek kağıt

Sayfa 771/781 İlkİlk ... 271671721761769770771772773 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •