Sayfa 136/781 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236636 ... SonSon
Arama sonucu : 6247 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Böyle giderse orada-burada.
    Gönderi
    28,622
     Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Ya nasil kovacaksin kayinpederi aliyor o da onun. Ne dumen donuyor kimbilir . Su yapilan manipulasyon . Once alis haberi gonderip geri alimmis gibi algi yarattilar sonra satis haberini surduler. Ne asagilik bir sirket bu ya
    Ali dede ölmeden nasıl onun oluyor. Ayrıca ANG de 3-4 aile ortak var....

2. Ortak onlarin payi ne olacak , Asil pay 2 kizin . Haci murat yarisini temsil eder . Ben bu hareketin sebebini cozemedim . Yuzde 2 lik hareket icin manipulasyon yapmazlar . Haci muratin kirli isleri davalik falan olacak da sirketteki paylarini mi temizliyorlar acaba . Ne dumen donuo anlamadim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    28,622
    Ortak onlarin payi ne olacak , Asil pay 2 kizin . Haci murat yarisini temsil eder . Ben bu hareketin sebebini cozemedim . Yuzde 2 lik hareket icin manipulasyon yapmazlar . Haci muratin kirli isleri davalik falan olacak da sirketteki paylarini mi temizliyorlar acaba . Ne dumen donuo anlamadim
    Ziya dayı, yabancı alımı ve bugün ki işlem tesadüf değil. Karamanın koyunu sonra çıkar oyunu, şu 19 ları geçelim bir bak sen gümbürtüye....

4. Abi herifin yaptigi kap bildirimi bile yazim hatasi dolu. " varsa birlikte hareket edilen kisiler" kisminda Satıs islemi yerine alış islemi yazilmis. Da'yi ayri yazmalari lazim bitisik yazmislar. Herifler saka gibi. Bildigin naftalin kokusu geliuor adamdan.

5. Ortak sen bu sirketin gecmisini daha iyi biliyorsun . Damat cizildigi icin satmaz bence, baska ne dumen vardir da el degistiriolar. Ziya dayi virmanlari falan . Bi tarafa konsolide mi ediyorlar acaba lotlari , ne dumen donuo cozen var mi yazsin .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    28,622
    Ortak sen bu sirketin gecmisini daha iyi biliyorsun . Damat cizildigi icin satmaz bence, baska ne dumen vardir da el degistiriolar. Ziya dayi virmanlari falan . Bi tarafa konsolide mi ediyorlar acaba lotlari , ne dumen donuo cozen var mi yazsin .
    Yahu öncü deprem bunlar hep, büyük deprem geliyor işte...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    28,622
    https://share.matriksdata.com/share....11291652291456

5 dk. öncesi takaslar....Çalıştıkları kurumu çözen varmı????

8. Değerli arkadaşlar.

Bugün itibariyle aranıza katıldım.Forumu ilgiyle takip ediyorum.Bende eski bir Tekfen çalışanı olarak elimden geldiğince bilgilerimi paylaşmak isterim.Herkese bol kazançlar.

Sayfa 136/781 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236636 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •