Sayfa 619/780 İlkİlk ... 119519569609617618619620621629669719 ... SonSon
Arama sonucu : 6240 madde; 4,945 - 4,952 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. HektS falan istemiyorum , Dolar bazinda kaybettirmesin yeterdi . Gubre fiyatlari son 3 senede nerelere geldi dolar bazinda , insaatta oyle boyle calmadilar iste . Hala tazmin ederiz umudu olanlara sirketten tazmin sureciyle ilgili aldigim bilgileri twitterdan paylasirim . Resmen dolandirildik , bu konjokturel bir zarar degil bu resmen gasp edilis son 3 senede

2. Değerli Paydaşlarıma bir sorum olacak..Topluyorlar mı,yoksa Trade mi ediyorlar?Ben işin içinden çıkamıyorum..Topluyorlarsa tutmalı,Trade ediyorlarsa da satmalı diye düşünüyorum..Ne dersiniz Sayın Paydaşlarım? Çok ihtiyacım var fikirlerinize..

3. Burda mal topluyor olsalardı 14 ile 20 arasi toplanırdı kalkip 30 33 den msl toplamazdım resmen satiyorlar ag 3 senemi yedi hala zarardayım spk gec alinmis karar verdi daha once 30 dan atılmalıydı bu zihniyetle devam ederlerse alt pazarda işlem görebilir bu kadar mal sahtekar hırsız anca tekfende görmek mümkün

4.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    HektS falan istemiyorum , Dolar bazinda kaybettirmesin yeterdi . Gubre fiyatlari son 3 senede nerelere geldi dolar bazinda , insaatta oyle boyle calmadilar iste . Hala tazmin ederiz umudu olanlara sirketten tazmin sureciyle ilgili aldigim bilgileri twitterdan paylasirim . Resmen dolandirildik , bu konjokturel bir zarar degil bu resmen gasp edilis son 3 senede
    Aynen

İnsaat olmasa Toros 3 hektas eder muhtemelen

Ayırsınlar, satsınlar diyeceğim aç kalırlar

Pandorra nın maaşını bile Toros ödüyor

Kalkmış bi de beğenmiyor Toros’ u, vizyon parayla satılmıyor ne yazık ki

Anaokulu yönetmeye benzemez tabii

5. Mesela bugun neden dusuyoruz katilim endeksi kimin umrunda , her haberi dusus bahanesi olarak kullaniyor

Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Mesela bugun neden dusuyoruz katilim endeksi kimin umrunda , her haberi dusus bahanesi olarak kullaniyor
    bugunku islemleri seyretmek cok zevkli

adam hisseyi 30 kademe indirip indirip kaldiriyor

basim dondu

bakalim nereye dogru kiracak

7. Hele son 15 dakikada , var bir dumen ama cozemedim . Kademeler arasi o kadar bos ki bi anda 10-20 kademe zart diye asagi basiyorlar. Her gun de 17.59 da bi anda 20-30 kademe arttiriyorlar karanlik odada geri saliyorlar. Tahtada buyuk bir savas var neler donuyor anlamak benim gibi bir KY icin zor , sirketi tanisak etsek de takasta ne dumenler donuyor ediyor anlamak usta isi biraz . Gerci ne teknikciler, ne takascilar heba oldu bu tahtada da anlayan varsa anlatsin ogrenelim bizde

8. Bir anda 32.34 e cikartip yine 31.60 lara indirdiler bir anda . Ne dumen var anlamadim

Sayfa 619/780 İlkİlk ... 119519569609617618619620621629669719 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •