Sayfa 720/781 İlkİlk ... 220620670710718719720721722730770 ... SonSon
Arama sonucu : 6244 madde; 5,753 - 5,760 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Enka ile de eşitlendi. Buradaki durum artık son noktadır.
    Buradan gelecek tepkinin sağlam olmasını beklerim. Yoksa 2-3 çıkmış inmiş artık önemsiz. 6$ olmadıktan sonra zarar kol gibi girmiştir. Her düşüşün bir sonu olacaktır. Bu saatten sonra ne desek boş. Yeter ki şirket bir haber salsın. Bedelli filan hikayesi bile pozitif etki yapar.
    YTD

2. Bu arada eskilerden kimse kalmamış. Eğer okuyorsalar buruk bir merhaba olsun onlara. Neler çektirdiler bize be. Ancak sonu geliyor gibi bu işkencenin. Buna inanıyorum artık.

Diye yazmışım ama bir önceki sayfada herkesin burada olduğunu gördüm. Kağıdın niye gitmediğinin sırrı da burada.

Biz satsak gidecek demek ki.
    YTD
    Son düzenleme : Trendman; 02-05-2023 saat: 13:42.

3. Adamlar itelemeyi bastan kafaya koymus haydar bey sureci izlesin . 2.5 lira temettu acikla millet hisseye atlasin haydar beyin birseyler yapilacagi zqnnedilsin . Bu senaryoya uygun kıytırık bilanco gonder cak sabah aksam cak .

Turkiyede borsa yatirimi yoktur . Bir hisse %8 temettu aciklayip %30 geri cekilmez 1 ayda .

Tepeden %50 oldu cekilme .

Hersey planli organize . Sadece alici cekmek icinmis bazi seyler

4. Bilancoda ki rezalet deprem vergisi cart curt daha bir cok kalem oynatma olayida cabası . Reziilik ama suc bunlarin degil ulkede kimin eli kimin cebinde belli degil ki cakqn caktigi ile kalip devam ediyor .

Seffaf duzgun ulkemiz olsa kılını kipirdatamaz bunlar ve bunlar gibiler

5. Sadece yöneticiler yarın alım 100 bin lot alım yapsalar hisse tavana kilitler. Bu kadar temettü, bu kadar sermaye, bu kadar köklü firmanın düşürüldüğü hale acıyorum.
    Buraya yatırdığım parayla Beşiktaş'ta bir daire alırdım. Ne diyeyim?
    Bu şirketin sahipleri ne kadar suçluysa, bunlara göz yumanlar, ekonominin başında uyuyanlar, denetleyenler, yatırım firmaları, hedef fiyat veren kurumlar da suçlu.
    Suyun başındaki siyasetçiler,
    Suyun başındaki yöneticiler

Hepinizi toptan Allaha havale ediyorum.
    YTD

6.  Alıntı Originally Posted by Trendman Yazıyı Oku
    Sadece yöneticiler yarın alım 100 bin lot alım yapsalar hisse tavana kilitler. Bu kadar temettü, bu kadar sermaye, bu kadar köklü firmanın düşürüldüğü hale acıyorum.
    Buraya yatırdığım parayla Beşiktaş'ta bir daire alırdım. Ne diyeyim?
    Bu şirketin sahipleri ne kadar suçluysa, bunlara göz yumanlar, ekonominin başında uyuyanlar, denetleyenler, yatırım firmaları, hedef fiyat veren kurumlar da suçlu.
    Suyun başındaki siyasetçiler,
    Suyun başındaki yöneticiler

Hepinizi toptan Allaha havale ediyorum.
    YTD
    Bugün CEO su almış

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,906
     Alıntı Originally Posted by balikci2 Yazıyı Oku
    Bugün CEO su almış
    Tekfen Holding Grup Şirketler Başkanı Hakan Sadık Göral tarafından 29,38 TL fiyattan 28.952 adet pay alınırken, şirket sermayesindeki payı %0,00008’e yükseldi. (info yat. bülteni)
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Bugün de aldık bakalım.. Ufak dokunuşlar yapmadan duramıyorum..Yarında bir dokunayım.. Bu fiyatlar seçime kadar sürer .. Sonra belirsizlık bittiği için yanaşırlar.. Biz uzuncular olarak her düşüşe gücümüz nispetinde müdahil olmalıyız.. Piyasadan 27 senede öğrendiğim bu.. Al sat goygoylarına gelemem

Sayfa 720/781 İlkİlk ... 220620670710718719720721722730770 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •