Sayfa 632/780 İlkİlk ... 132532582622630631632633634642682732 ... SonSon
Arama sonucu : 6240 madde; 5,049 - 5,056 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. https://twitter.com/reegulator1/stat...ELkV8PsZn7SGKQ

Ortaklar gozunuzu dort acin , bakin dovizde piyasa degerine gore en cok getirecek 2. Firmayiz , gubre eylul ayi disinda ihracat yapti Gubre fiyatlari rekor seviyede stok kontrolu ozel sistemle takip ediliyor , limanlar tikirinda. Insaatta yaz sezonunda zarar yazarlarsa eger bilin ki buyuk dumen bizlerin malini tamamen ic etme plani var . Bu ortamda kagidi arttirmayan sirketi her platformda rezil edin , dava edin . Gozumuzun icine baka baka calmalarina izin vermeyin . 9 aylikta insaatta zarar yazarlarsa eger yazilacak zararlar bitti diyen Ali Pandir o koltukta artik oturamaz !! Su surecte bilancolar , haber akislari takipte olun cunku bu sirketin niyeti niyet degil !!

2. İşimiz fonlara kaldı

3. Ceo diye kuklayı başa getirmişler gorevini yapacağı yerde emir kulu olmuş yazık o koltukta biraz onuru gururu varsa oturmaz beceri kabiliyet vizyon olmayinca kukla olmak kaçınılmaz oluyor

4. Patronlar adam olsa CEO da ona gore hareket eder , damadi dul karisi mirasyedi kizlar arasinda CEO ya da bir sey diyemiyorum . Neresinden tutsan elinde kaliyor yonetim . YK baskani 19 aydir koltukta bir tane aciklamasi yok , 75 yas ustu adamlarin huzurevi ihtiyacini karsiliyoruz aksama kadar plazalarda bosa takilan yuzlerce adam var sirkette

5. Neyse Bilanco donemi kimseyi etkilememek icin forumda bir muddet yazmayacagim, ozelden mesaj atan arkadaslar bana harcayacagi zamani patronlarin uckagidi ile alakali sirkete yazsa hesap sorsa kagidj 3 e katlayacak . Neyse herkese bol kazancli bir bilanco donemi , burada kotu yazdigimi iddia edenler ben bu kagit neden hala 100-120 tl degil diye yaziyorum . Sirket icindeki hirsizlar yuzunden de zararina kagidimi satacak degilim . Herkese bol kazanclar diliyorum , umarim seffaf bi bilanco donemi olur ve guzel kazanclar elde edersiniz

6. Bunların şeffaf bilânço aciklayacaklarini sanmıyorum geçen dönemlerden farlı olacağının garantisi yok kesin yine içerden bilgi sızdı oysa şimdi bilançoyu satin almaya başlamalıydı

7.  Alıntı Originally Posted by sahilli Yazıyı Oku
    Bunların şeffaf bilânço aciklayacaklarini sanmıyorum geçen dönemlerden farlı olacağının garantisi yok kesin yine içerden bilgi sızdı oysa şimdi bilançoyu satin almaya başlamalıydı
    Kağıdın bugünkü hareketi hayırlara işaret değil

8.  Alıntı Originally Posted by balikci2 Yazıyı Oku
    kağıdın bugünkü hareketi hayırlara işaret değil
    diğerlerinden ayrışıp bi aksiyon yaptı +5 lik....

Kafasına göre takılıyo beklenen zamanda gitmiyo. Beklenmeyen zamanlarda aksiyon yapıyo...

Sabırla imtihanın adı tekfen....

Daha gidecek çooook yolu var.....

Sayfa 632/780 İlkİlk ... 132532582622630631632633634642682732 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •