Sayfa 545/780 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595645 ... SonSon
Arama sonucu : 6240 madde; 4,353 - 4,360 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Geçer bir gün Yazıyı Oku
    Peşpeşe hedef fiyat yükseltmelerinden belliydi. Şaşırdık mı? Tabiki hayır.
    Ralli beklerken fırtına İle karşılaştık

Bi mok anlamadım

Bugün yükselmezse ne Zaman Yükselir bu meret ?

Yine insider olayı mı var ??

2. Batti mi acaba sirket, lan notr ol bari.

3. Kredi faizlerine üst limit gelecek diye bir dedikodu çıkmış artık mal kapmak için mi yoksa gerçek mi bilmiyorum.

Pazartesi çıkar ortaya. YTD

4. Oyle de sayin karani bunun tekfenle ne alakasi var 🤣🤣yine en fazla biz dustuk , yarinlar yokmus gibi sattilar . Ben de sabah yatay atinca dedim senelerdir kotu acikliyor bir kere hasper kader fena gelmedi belki surerler kaldiracli isleme girdim Agir tokatlandim

Bu arada Telekonferans notlari var mi ulasan paylasirsa sevinirim . Belki olumlu bir seyler varsa Pazartesi Seans acilmadan paylasilir bi ivme kazandirir

5.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Oyle de sayin karani bunun tekfenle ne alakasi var ����yine en fazla biz dustuk , yarinlar yokmus gibi sattilar . Ben de sabah yatay atinca dedim senelerdir kotu acikliyor bir kere hasper kader fena gelmedi belki surerler kaldiracli isleme girdim Agir tokatlandim

Bu arada Telekonferans notlari var mi ulasan paylasirsa sevinirim . Belki olumlu bir seyler varsa Pazartesi Seans acilmadan paylasilir bi ivme kazandirir
    Dediğiniz gibi Tekfen ile alakası yok konunun ama bu puştlar her zaman fırsat kolluyorlar biliyorsunuz. Telekonferans konusunda da bende bilgi yok maalesef. Doğrusu grafiğe bakınca 5 ten sonra daha fazla vermişler gibi, belki de tele konferans ile ilgilidir. YTD

6. Telekonferansla ilgili degildir ben canli takip ettim piyasayi , Viop +1 den -1.5 lara gelirken bizi de budadilar. Zaten eksi gidiyorduk zaten dusmeye yer ariyordu bahane oldu

7. Esasen bu defa iyi bilanço açıklamış bence. Marjlar hayli yükselmiş. Hem hasılat hem kâr rakamları beklentilerin üzerinde gelmiş. Brüt kâr çeyreklik bazda neredeyse beşe katlamış. Ama sıkıntı şirket yönetiminin istediği zaman istediği gibi bilanço açıklayabilmesi yani güvenin ve öngörülebilirliğin olmaması. Daha önce de söylemiştim, bu adamlar 500 milyon kâr beklenirken zarar açıklar, zarar beklenirken 1 milyar kâr açıklar, milleti havada karada her türlü düzer. Aslında şu kağıda yorum yazmak bile abesle iştigal, neyse.

8.  Alıntı Originally Posted by çulsuzBorsacı Yazıyı Oku
    Esasen bu defa iyi bilanço açıklamış bence. Marjlar hayli yükselmiş. Hem hasılat hem kâr rakamları beklentilerin üzerinde gelmiş. Brüt kâr çeyreklik bazda neredeyse beşe katlamış. Ama sıkıntı şirket yönetiminin istediği zaman istediği gibi bilanço açıklayabilmesi yani güvenin ve öngörülebilirliğin olmaması. Daha önce de söylemiştim, bu adamlar 500 milyon kâr beklenirken zarar açıklar, zarar beklenirken 1 milyar kâr açıklar, milleti havada karada her türlü düzer. Aslında şu kağıda yorum yazmak bile abesle iştigal, neyse.
    Imza !! Kripto almakla esdeger bu sirkete yatirim yapmak . Bir gun tahtaci isterse gider iste !! Beni delirten goz gore gore oc larinin bizi soymasi bunun savasini kimsenin vermemesi hala kar artti diyen fintables tablosuna bakan cahillere laf anlatmak

Sayfa 545/780 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595645 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •