Sayfa 495/781 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595 ... SonSon
Arama sonucu : 6242 madde; 3,953 - 3,960 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. ayın 9 unda perşembe günü çağları beyi aradımbu nedir dedim değeriniz 1/4 düştü tedbir niye almıyorsunuz diğer şirketler hisse geri alımın yaptı siz neden yapmadınız 200mln dolar nakit vardı ne oldu dediğimde inşaattan gelen zarara aktarılmış o yüzden geri alım yapacak para olmadığını söyledi socar ortaklıkta azerbaycanda iş almak maksatlı olduğunu söyledi kar tahminlerinde aracı büyük şirket oldukları için muhasebe kısmından sızabilirmiş şu an taahhüt kısmından zarar gelmiyecek karda beklemeyebiliriz dedi gübre ihracatının önü açılacak önümüzdeki günlerde hükümet ihracata izin vercek gibi laflar etti ihracat başlayabilir temmuz ortasında tekrar ara dedi hisse satışıda ali dedenin damadını kurtamak için olduğunu söyledi bu beceriksiz hacı murat neden yönetimde diye sordum şu an pasif aktifte dolmadığını söyledi bayramdan sonra ne söyleyecek yine harikalar diyarımı olacak göreceğiz herkese bol kazanç

2.  Alıntı Originally Posted by sahilli Yazıyı Oku
    ayın 9 unda perşembe günü çağları beyi aradımbu nedir dedim değeriniz 1/4 düştü tedbir niye almıyorsunuz diğer şirketler hisse geri alımın yaptı siz neden yapmadınız 200mln dolar nakit vardı ne oldu dediğimde inşaattan gelen zarara aktarılmış o yüzden geri alım yapacak para olmadığını söyledi socar ortaklıkta azerbaycanda iş almak maksatlı olduğunu söyledi kar tahminlerinde aracı büyük şirket oldukları için muhasebe kısmından sızabilirmiş şu an taahhüt kısmından zarar gelmiyecek karda beklemeyebiliriz dedi gübre ihracatının önü açılacak önümüzdeki günlerde hükümet ihracata izin vercek gibi laflar etti ihracat başlayabilir temmuz ortasında tekrar ara dedi hisse satışıda ali dedenin damadını kurtamak için olduğunu söyledi bu beceriksiz hacı murat neden yönetimde diye sordum şu an pasif aktifte dolmadığını söyledi bayramdan sonra ne söyleyecek yine harikalar diyarımı olacak göreceğiz herkese bol kazanç
    Bilgilendirme için teşekkürler sayın sahilli

3.  Alıntı Originally Posted by sahilli Yazıyı Oku
    ayın 9 unda perşembe günü çağları beyi aradımbu nedir dedim değeriniz 1/4 düştü tedbir niye almıyorsunuz diğer şirketler hisse geri alımın yaptı siz neden yapmadınız 200mln dolar nakit vardı ne oldu dediğimde inşaattan gelen zarara aktarılmış o yüzden geri alım yapacak para olmadığını söyledi socar ortaklıkta azerbaycanda iş almak maksatlı olduğunu söyledi kar tahminlerinde aracı büyük şirket oldukları için muhasebe kısmından sızabilirmiş şu an taahhüt kısmından zarar gelmiyecek karda beklemeyebiliriz dedi gübre ihracatının önü açılacak önümüzdeki günlerde hükümet ihracata izin vercek gibi laflar etti ihracat başlayabilir temmuz ortasında tekrar ara dedi hisse satışıda ali dedenin damadını kurtamak için olduğunu söyledi bu beceriksiz hacı murat neden yönetimde diye sordum şu an pasif aktifte dolmadığını söyledi bayramdan sonra ne söyleyecek yine harikalar diyarımı olacak göreceğiz herkese bol kazanç
    Gubre ihracatinin onu acilmasi falan degil , bu sirkete yeni hikaye lazim , bu bilgiler dogru bilgi sayin sahilli bana da ayni cevaplari dedi , adam calistigi yer ile alakali ne desin her seyi acik acik soyleyemiyor ne yazik ki istifa etse colugunun cocugunun okulunun parasini seyini biz mi verecez , ben ne zaman yazsam arasam cevaplarimi aliyorum , yatirimci iliskilerinden de bekledigim bu . Patronlar ve yk oc ise adam napsin yani . Zarar bi zahmet gelmesin aq dum insaatindan artik zaten , zahmet olmazsa alacaklari alsin oc lari 500 Milyon Dolar alacak var

4.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Gubre ihracatinin onu acilmasi falan degil , bu sirkete yeni hikaye lazim , bu bilgiler dogru bilgi sayin sahilli bana da ayni cevaplari dedi , adam calistigi yer ile alakali ne desin her seyi acik acik soyleyemiyor ne yazik ki istifa etse colugunun cocugunun okulunun parasini seyini biz mi verecez , ben ne zaman yazsam arasam cevaplarimi aliyorum , yatirimci iliskilerinden de bekledigim bu . Patronlar ve yk oc ise adam napsin yani . Zarar bi zahmet gelmesin aq dum insaatindan artik zaten , zahmet olmazsa alacaklari alsin oc lari 500 Milyon Dolar alacak var
    Maxi ortak haklı

Unutmamak gerek ki bu değerlemeler gübre grubunun başarılı sonuçlarına rağmen oluştu

Gübre grubu olmasa zaten holding değeri teknik olarak eksi

Pandorra 15 ayda bırakın hikayeyi gerçekleştirmeyi, anlatmayı bile beceremedi. Videolarını sildirdi.

Bu yüzden 6. Ay sonunda bir yönetim değişimi yapılıp adam gibi birisi gelmezse, korkarım kağıdın değeri daha da düşecektir

Öte yandan gerçekçi olmak gerekirse bu kaçınılmaz olabilir, ekonominin soğutulup faizlerin arttığı ortamda yatırım yapanlar mutlaka azalacaktır.

Son 1.5 yılı çok kötü pich ettiler, diğer müteahhitler cumbayı doldurdu. O ara iş almak lazımdı

Enka’ yı takip eden var mi ?

5. Enkanin da durumu iyi degil sayin Balikci , rusyada isleri durdu , ronesans falan bunlar da gumledi rusyada . Cunku buralarda is yapmak degil mevzu sadece , teknolojiyi batili devletler uretiyor son olaylardan sonra hepsi cekilince isler sikintiya girdi . Yani rusya bolgesi sikinti . Arap ulkeleri zaten siyasi iliskilerden dolayi Sikinti bi Tek Katar var , Azerbaycan kazakistan disinda tekfen icin realist bi pazar yok su anda . Kuveytte milyar dolarlik havaalani yapan arkadasla konustum , oralarda da sikinti var enflasyon nedeniyle. Adam almis isi 5 milyar dolarlik , 4/5 sene once simdi her urunun maliyeti uctu , oraya gitmek icin verdigin ucak parasi bile uctu en basit ornek . Insaat sektoru icin Gercekten kotu bir surecten geciriyoruz ne yazik ki , acilma 1/2 sene sonra olacaktir o sureye kadar sirket ici temizlik yapsin insaatta yeter Pandir , ben pek yeni is umudum yok Azerbaycan falan disinda

6.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Enkanin da durumu iyi degil sayin Balikci , rusyada isleri durdu , ronesans falan bunlar da gumledi rusyada . Cunku buralarda is yapmak degil mevzu sadece , teknolojiyi batili devletler uretiyor son olaylardan sonra hepsi cekilince isler sikintiya girdi . Yani rusya bolgesi sikinti . Arap ulkeleri zaten siyasi iliskilerden dolayi Sikinti bi Tek Katar var , Azerbaycan kazakistan disinda tekfen icin realist bi pazar yok su anda . Kuveytte milyar dolarlik havaalani yapan arkadasla konustum , oralarda da sikinti var enflasyon nedeniyle. Adam almis isi 5 milyar dolarlik , 4/5 sene once simdi her urunun maliyeti uctu , oraya gitmek icin verdigin ucak parasi bile uctu en basit ornek . Insaat sektoru icin Gercekten kotu bir surecten geciriyoruz ne yazik ki , acilma 1/2 sene sonra olacaktir o sureye kadar sirket ici temizlik yapsin insaatta yeter Pandir , ben pek yeni is umudum yok Azerbaycan falan disinda
    Katar’ da gitti …

Alkışlar Pandorra’ ya…..

QatarEnergy and Chevron Phillips Chemical Company (CPChem) have awarded the early site works contract for the Ras Laffan Petrochemical Project (RLPP) to Consolidated Contractors Company (CCC), marking the start of execution of the RLPP

CCC was awarded a lump-sum contract to prepare the site for the new facility within Ras Laffan Industrial City. Work will commence this month, at the conclusion of which, the EPC contract for the project is expected to be awarded. The project is currently in the EPC tendering phase.

His Excellency Saad Sherida Al-Kaabi, the minister of state for energy affairs, president and CEO of QatarEnergy said, “The award of this contract marks the start of the execution phase of RLPP, which is a major building block in QatarEnergy’s efforts to further expand and diversify its business portfolio and implement a world-class downstream project. This project will increase Qatar’s polyethylene output capacity by approximately 64%.”

First announced in 2019, the project is a ****t venture between QatarEnergy and Chevron Phillips Chemical. The RLPP will feature a 2,080 kilo tons per annum (KTA) ethane cracking unit, making it the largest ethane cracker in the Middle East and one of the largest in the world. The facility will also include two High-Density Polyethylene (HDPE) units, which will significantly raise Qatar’s current polyethylene production capacity.

The RLPP is expected to commence production in 2026.

7. Dolu paket var orada ortak , Sikinti yok . Biri olmazsa digerini alirlar . Alan firma bizim son projede ortaklardan biriydi CCC onlar da batik , her girdikleri yerde sictilar, olu fiyata almistir Onlarin aldigi ise girilmez zaten . Dolu paket var , Tekfene oradan cok is cikar merak etme

8. Arkadaşlar iyi geceler.

Böyle bir projeden haberi olan varmı? 30 Mayıs 2022 tarihli bir haber.Linki aşağıda.

https://www.meed.com/turkish-compani...nery-contracts

Sayfa 495/781 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •