Sayfa 602/780 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon
Arama sonucu : 6240 madde; 4,809 - 4,816 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Tamam iyi durdun kötü piyasada ama İhlas bile tavan oldu be

2.  Alıntı Originally Posted by şehzade17 Yazıyı Oku
    36.50 üzerinden bir kar satışı ve düzeltme sonrasında devam edeceğimizi düşünüyorum yılı 3 dolar ile kapatırsak çok güzel olur hayırlısı diyelim
    Sen de amma abarttın kardeşim ya. 3 ayda 3 dolara nasıl gelecek bu uyuz eşşek? Hayalin de bir sınırı olur. 🤣

3.  Alıntı Originally Posted by şehzade17 Yazıyı Oku
    Artık bi iki tavan göstermen lazım tahtacı vaktin daralıyor böyle mutlu olamayız
    Seni mutlu etme gibi bi misyonu yokmuş adamların. 🤣

4.  Alıntı Originally Posted by Sosyopat Yazıyı Oku
    Sen de amma abarttın kardeşim ya. 3 ayda 3 dolara nasıl gelecek bu uyuz eşşek? Hayalin de bir sınırı olur. 🤣
    Belki dolar geri gelir kardeş bu da biraz ileri gider ortada buluşurlar olmaz mı? Bankalar için bir ayda 4 e katlayacak deseler inanır mıydın? borsada bir şeye olmaz deme bence üzerler

5. Burada yazdığım fiyatlar tamamen kendi finansal bekletimdir Tekfen 40 olsa yine satmayacağım yani o fiyatlar gelsin diye beklerken burası satış yeri anlamında söylemiyorum şu enflasyon kur krizi ortamında tekfende 3 sene bekleyip 40 liraya hisse satmam başkası 19 dan almıştır 2 ayda 32 olmuştur satmıştır o onun kendi durumu ben öyle olsam belki bende satardım yani sen ordan bakınca hisse 3 ayda 30 dan 50 60 Lara nasıl gelir diye bakıyorsun ben 3 sene önce 28 olan hisse bugün nasıl 30 olur 100 olsa şaşırmam diye bakıyorum

6. bilanço hırsızlığı olmasa herşey seffaf açık ve güvenilirlikli olsa ve çok gelirli ihaleler alsa yıllık 3 milyarın üzerinde net kar elde etse ki bunlar çok normal olağan beklentiler ozaman 3 değil 4 dolar bile olur tekfen ancak hem şirket hemde tüm ortaklarda bir şansssızlık var şirket dikkate değer güzel bir ihale alamadı kısmet değil demekki olmayınca olmuyor. tekfen beşli çeteden biri olsaydı şimdi değil 30 tl lerde olmak inanın 500 tl nin bile üstünde olurdu. saraya yakın bir şirket olmadığı belli.

7. Moruk patron lotları iş yatırımda gözüküyor

8.  Alıntı Originally Posted by Khvcm1 Yazıyı Oku
    O kadar olmuş mu ya tekfen de zaman kavramını yitirmişiz o zaman. Tekfen inşaat zamanında dünyanın en iyileri arasındaydı ama o vizyonu kaybetti. Şimdi enka o misyonu yükleniyor. İnşallah o günlerine döner ama zor gibi biraz. Ali pandır dan ümitlendik ama o da fos çıktı maalesef.
    Ne yazık ki

Şirketin orderbook ‘ u hızla düşüyor

Alacaklarını alamıyor, son projelerinden paso zarar Ediyor

Pandorra’ da kısmi çalışma bizim için çok verimli oldu diye demeç veriyor

Dalga geçer gibi ….

Sayfa 602/780 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz