Sayfa 777/781 İlkİlk ... 277677727767775776777778779 ... SonSon
Arama sonucu : 6243 madde; 6,209 - 6,216 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by cemal31 Yazıyı Oku
    Çagların laf cambazlığı ile çok YALAN söylediği olmuştur. Katar için SOMUT ifadede bulunurken, Azeri alacağı için bunu yapmaması kuşku uyandırdı bende. Yorumlar için teşekkür ediyorum. saygılar.
    Ortak

Bence sözüne güvenmediğimiz bir adamın ifadelerinden bir şeyler çıkartmaya çalışmak yanlış olur

Şutlanması çok pozitif bence

Yeni gelenin en azından bir şansı var

2.  Alıntı Originally Posted by Maslak1 Yazıyı Oku
    yorumunuz doğrudur (uzun yıllardır bilanço/muhasebe/finans işleri yapıyorum)..

şirket, yatırımcı nezdinde; kuvvetli güven kaybına uğradığı için yatırımcının, şirketin sözlü ve yazılı beyan ettiklerine şüphe ile yaklaşması gayet olağandır.. basiretli, iradeli, alacak ve vereceğine hakim bir tacirden beklenen, hesabını ve kitabını doğru yapmasıdır. neredeyse, kar dahil yarım milyarlık bir projeden %50ye varan oranda varyans veriyorsanız, yatırımcının her söylediğinize hemen inanmasını beklemeyeceksiniz. sorgulmasına, sormasına, sizi sorualrıyla taciz etmesine vb tahammül edeceksiniz ve hatta bundan bir fayda çıkarmaya çalışmalısınız.. eğer ki buna muhatap olmak istemiyorsanız, hissenizin tamamını da borsadan toplayıveriniz..

merak ediyorum bu son inşaat işinden neredeyse 180 milyon USDlik aleyhte fark çıkaran arkadaşlara soruşturma ve adli takip yapıldı mı? o zarar nereden çıktı? sebebi neydi? hesap hatası mıydı? kasıt mıydı? iç kontrol zaafiyeti miydi? suçluların sadece işten atılması ile mı yetinildi yoksa soruşturma da yapıldı mı? tekrar edilmemesi için ne gibi önlemler alındı?
    Ortak

Son paragrafta yazdıkların çok önemli

Bu zarara neden olanlar hakkında ne yapıldı ?

Bundan sonra olmaması için ne yapıldı ?

Uyuyan iç denetim hakkında ne yapıldı ??

Uyuyan dış denetçi hakkında ne yapıldı ?

Uyuyan bağımsız üyeler hakkında ne yapıldı ?

4-5 yıllık projenin zararını 2023 yılına yazmanın arkasındaki amaç nedir ?

Gibi sorular

Alıntı Originally Posted by Goodbye Yazıyı Oku
    Bi zahmet 35 TL civarina gelde , boyun olcusunu alalim
    Bekliyorum ** holding'i .
    2023 sonu Bist 8000?

Ortaklar birbirinizi yiyeceğinize biraz daha toplayın oyun daralsın.. Bu adamların bizim toplayabilme gücümüzü sınadığı aşikar.. Alıma devam ama bugün aldığım gibi 10 lot yarın olur 100 lot.. Bu yüzden tartışıp adamlara gemide isyan çıkmış kahkahası attırmayın.. Lot artırın.. Syglr

5.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Yine neyin pesinde . Arabayı satma zamanm gelmis sunları bir yolalım . Her sene adabamı sattirip 2 araba aldiriyor sagolsun .

Bunlari boyle kullanin . 1.10 usd altta en kötü . Ver gelsin .

Oba makarna denen yeni arz senin %70 fazlan . Kalem silgi satan cayirovadaki adel bile senden %20 fazla .

Rezil aqkkn
    Evet gencler slmlar . Her yil araba rutinimize devam. Bugun itibariyle 1.25 dolardan girdik . Ins 1 dolarin altina gelir evimizide satarz . Hic sorun degil . Sagolsun boyle gerizekali tahtacilar varken viopu spot altina cekiyor felan filan. Kendince bir hareketler 🤣🤣🤣

400 m dolara sirketi veriyor . Ver gelsin deli zarar bekliyorm bilancoda ins en deli zarar gelir . Cunku en kotu geride kalip persembede guzel bir cikis hareketi bekliyorm.

Herkesn gonlune gore olsun . 2 dolarda giderm . Bayiden arabayi ayirticm elini cabuk tut

6. Zamanında koy vadeliye, faizi ile topla yazdık, bunu da birşey bildiğimizden değil karşımızdakinin yaptıklarından yola çıkarak bir strateji oluşturduk. Birbirinize dalaşıp ekibi güldürtmeyin, bunlar profesyonel ... , halka açıklığı bile 49.95 de bırakmış yani diyor ki hepsini bir kişi toplasa da benim dediğim olur. Asla y.t.d.

7. Hissede imtiyaz yok . Halka acikligi 49 .95 olsada onune gelen sirketre ortak oldugundan alir birinin hissesini .

Yeterki biri kafaya koysun . Biz deva da yasadik zamannda

8. Damat coluk cocuk torun berker kızları bilmem uzanın cocugu yok yok sirkette herkes ortak . Cıksın bir delikanlı cizsin . Hissesini devretmeye dunden razı ortaklar var . Cokmu umurlarnda tkfenn ne oldugu parasina bakar herkes

Sayfa 777/781 İlkİlk ... 277677727767775776777778779 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •