Sayfa 717/781 İlkİlk ... 217617667707715716717718719727767 ... SonSon
Arama sonucu : 6244 madde; 5,729 - 5,736 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

35.08 den 100 lotçuk aldım .. Hemen 0.30 krş aşağı bastı robot amca..Bu hissede mal alanların büyük çoğunluğu benim gibi uzun vadeci zannederim.. Ölü toprağında da çiçek açar mezarlarda görmüşsünüzdür.. Hatta gül açarsa miss gibi kokar.. Sakin huzurla toplamaya devam...

2. Unhappy

Alıntı Originally Posted by Alidelta Yazıyı Oku
    35.08 den 100 lotçuk aldım .. Hemen 0.30 krş aşağı bastı robot amca..Bu hissede mal alanların büyük çoğunluğu benim gibi uzun vadeci zannederim.. Ölü toprağında da çiçek açar mezarlarda görmüşsünüzdür.. Hatta gül açarsa miss gibi kokar.. Sakin huzurla toplamaya devam...
    Bu gidişle bir şekilde güller açarda, mis gibi mi ? yoksa bizi de bu arada gömdükleri için biz gibi mi kokarlar bilemedim.

3. Nerede haydar beyiniz . Nerede ceo nuz 😀😀😀

Ceo gonder bakalim toros a satis haberi . Yada halka arz haberi . Izin vermiyorlarmi yoksa .

Adam 8 senedir sirketin icinde herseyi goruyordu . Pandır ceo bagira cagira gitti bagimsiz kurullar bagira cagira gitti . Hicbirsey olmamis gibi gorevi ustlendi .

Ky de kendi kendini yiyor .

4. By hakan göral kardes varligini hissettirse zaten yillardir yollari gozlenen libya katar arabistan azerbaycan alacaklarindan en az 1 tanesi icin iyi niyet kap ı gonderip . Calismalarimz devam ediyor surec yakinda sonlanir alacagimizi alacagiz derdi .

Ben sahsen alamadiklarinada inanmiyorum coktan almislardr bir cok yerden .

Ceo da hergun bizim gibi oturdugu yerden acaba ne olacak diye bekliyorsa işimiz iş .

5. Bu by hakan göral kardeş bence uzun yıllar burada ceo olarak kalacak . Hicbirseye sesini cikarmayan herkes bu holdingde 50 yıl ceo olur .

Bunun bir cikar yolu olmali haydar ile felan olacak iş degil . Sonunda satar gider kendi cebinden almiyor fonun malı zarar yazsa ne olacak .

Daha kilit birsey yapilmalı . Bir hisse 4 yildir ayni yerde olmaz .,

O kadar sirket 10 20 kat durduk yere sebepsiz 1 yilda artar spk dan ses seda yok
    tekfen gibi sirkette manipulasyonu birak yillardir ky nin sermayesi hic edilir spk dan ses seda yok
    Spk hakkinda com yazildi anltildi cesitli ortamlarda.
    Benim uzun yillar evvel bir Facebook hesabim vardi. Taa o bank asya dumenleri dondugu vakitler
    Bir yatirimci forum grubu vardi. Onune gelen borsa ve piyasa hakkinda diledigince yorumlar yazardi. Forum u iyi takip ederdim.
    Bank asyadan cok umutlu bir kitle vardi.Valla ove ove bitiremezlerdi. Bank asya assaa bank asya yukari. Toz kondurmazlardi. Oyle bir kitle yani. Ancak burnuma kotu kokular geliyordu. Ben objektif tarafsiz degerlendirmeyi yegleyen biriyimdir.
    Damarima tak etti takkeli fettosun fotografini foruma yapistirdim ve kisa soru isaretli bir yorum biraktim.. Baslim aynen soyleydi. Ban asyanin icimi bosaltiliyor >/? 1 dakika gecmedi yapmis oldugum yorumun altina fena agir sozlu tepkiler geldi. Vayy sen bankamizi nasil kotulersin? Vay sen hocamizi nasil itham edersin. Benim param var bankada, sanami kaldi boyle yorumlar felan . Neye ugradigimi sasirdim.Oyle okuyordum tepkileri. Son gelen yorum ... Nerden biluyorsun ici bosaldigini ? Dedim top sakal cetenize sorun , onlar bosaltmayi iyi bilir dedim... 2 dakika sonra hesabim kapandi.Birdahada o hesaptan face e giremedim.
    Cete olmak icin illa top sakalli olmak gerekmiyor Cete cetedir, onun bunun garibanin cebindeki 3 kurusa dikendir gozunu bir cete.
    Aradan uzun bir zaman gecmedi. Bank asya nin ici bosaltildi. Simdi sormak gerek bu garibanlarin uc kurus birikimi kimlerin cebinde ?
    Aklima deli sorular geliyor... Tekfenin tum mal varligini hesaplasan piyasa borsadaki degerinin kac kat uzerindedir?
    Eger birileri bu mal varliginin uzerine cokmusse, bu sirketten kimseye hayr gelmez. Coken cokmustur. Ha top sakal cetesi ha beyaz yaka cetesi ha burokrat cetesi. Adi muhim degil. Cete cetedir bazen dagda bazen sehirde. 7/24 guvenlikli siteler niye yapilirki bu sehirlere ??? soruyorum sizlere ahali. Madem kapi gibi SPK var arkamizda...ne gerek var dimi 7/24 korunakli duvarli tel orgulu sitelere
    2023 sonu Bist 8000?

Degerli arkadaslar tekfende benim eskiden bayagi yatirimim vardi. Su an cuzi bir miktar var. Varolanla tarla arsasi almis olsaydim 20 kat degeri artmisti . Yani orta halli 2 tane daire param olurdu. Varsa kenarda paraniz bir miktari ile topraga yatirim yapin.Yatiriminizi cesitlendirin. Toprak topraktir. Bir kac agac meyve dikseniz bu tekfenin vereceginden kat kat fazlasini alirsiniz.
    Bu trader fenomenlerinede pek inanmayin derim. Her fenomenin bir aga babasi vardir Bu ulkenin aga babasi eksik olmaz.
    Su secimler bi halolsun ak ile kel belli olur
    Allah bizlere helalinden nasip etsin. Ins, kazanan tarafta olursunuz
    2023 sonu Bist 8000?

8. Bir kerede sızma be...

Sayfa 717/781 İlkİlk ... 217617667707715716717718719727767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz