Sayfa 250/780 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350750 ... SonSon
Arama sonucu : 6240 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Limak Construction, #Rusya’da Gazprom’a ait Ust-Luga projesinde yardımcı tesislerin yapım işini aldı

Limak Construction, Rusya’da #Gazprom’a ait Ust-Luga projesinde yardımcı tesislerin yapım işini aldı.

#Rus enerji şirketi Gazprom’a ait St #Petersburg yakınlarındaki #UstLuga Projesi’ni yürüten RusHimAlyans ile #LimakConstruction arasında Gaz İşleme Tesisi kapsamındaki Yardımcı Tesisler ana müteahhitlik sözleşmesi 13 Aralık 2021 tarihinde imzalandı. Sözleşme kapsamında Gaz İşleme Kompleksi (GPK) projesinin yanındaki üretim dışı tesislerin ve binaların inşaatı Limak tarafından yapılacak

Proje, St. Petersburg yakınında, Baltık Denizi kıyısında bulunan Ust-Luga kasabasında ‘mega proje’ olarak hayata geçirilen endüstri şehrinde yer alıyor.

Projede gaz işletme kompleksinin çevresinde, 135 bin metrekarelik bina inşa edilecek. Bu tesisler içinde hizmet binaları ve laboratuvarlar da bulunuyor. Bölgede ayrıca inşaat çalışmaları için 2 bin 500 kişi kapasiteli tesis yapılacak. Kontrata göre inşaata 2022 baharında başlanacak.

Limak Construction şirketi 2019 yılında Limak İnşaat’ın yüzde 100 iştiraki olarak Rusya’daki önemli altyapı, endüstri ve diğer büyük inşaat projelerinin hayata geçirilebilmesi için kuruldu. İki yıl gibi kısa bir sürede yaklaşık 2 milyar dolarlık projeye imza atan Limak Constructions, Rusya inşaat piyasasında önemli bir yer edinmiş bulunuyor.* Yatırımlar Dergisi

3-4 gun once yazmistim Ceyar gidip ronesans a taseron olsun cok buyuk isler var diye , elin oglu gitmis kapmis isi .Ronesans in tekfen gibi bir firmanin bilgi birikimine ihtiyaci kesin var bu projelerde nasil kacirirlar anlamiyorum . Gir iste gazprom ile iliski gelistirirsin edersin marji dusur gerekirse
    Bırak ceyarın Rönesans a tasaronluk yapmasını küçük alt firmalar bile para kazanmak için değil yerini kaybetmemek için ışe talip oluyorlar. Rönesans ucuzcu. Ucuz iş alabiliyor ve ucuz taşeron çalıştırıyor

2.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Limak Construction, #Rusya’da Gazprom’a ait Ust-Luga projesinde yardımcı tesislerin yapım iÅŸini aldı

Limak Construction, Rusya’da #Gazprom’a ait Ust-Luga projesinde yardımcı tesislerin yapım iÅŸini aldı.

#Rus enerji ÅŸirketi Gazprom’a ait St #Petersburg yakınlarındaki #UstLuga Projesi’ni yürüten RusHimAlyans ile #LimakConstruction arasında Gaz Ä°ÅŸleme Tesisi kapsamındaki Yardımcı Tesisler ana müteahhitlik sözleÅŸmesi 13 Aralık 2021 tarihinde imzalandı. SözleÅŸme kapsamında Gaz Ä°ÅŸleme Kompleksi (GPK) projesinin yanındaki üretim dışı tesislerin ve binaların inÅŸaatı Limak tarafından yapılacak

Proje, St. Petersburg yakınında, Baltık Denizi kıyısında bulunan Ust-Luga kasabasında ‘mega proje’ olarak hayata geçirilen endüstri ÅŸehrinde yer alıyor.

Projede gaz işletme kompleksinin çevresinde, 135 bin metrekarelik bina inşa edilecek. Bu tesisler içinde hizmet binaları ve laboratuvarlar da bulunuyor. Bölgede ayrıca inşaat çalışmaları için 2 bin 500 kişi kapasiteli tesis yapılacak. Kontrata göre inşaata 2022 baharında başlanacak.

Limak Construction ÅŸirketi 2019 yılında Limak Ä°nÅŸaat’ın yüzde 100 iÅŸtiraki olarak Rusya’daki önemli altyapı, endüstri ve diÄŸer büyük inÅŸaat projelerinin hayata geçirilebilmesi için kuruldu. Ä°ki yıl gibi kısa bir sürede yaklaşık 2 milyar dolarlık projeye imza atan Limak Constructions, Rusya inÅŸaat piyasasında önemli bir yer edinmiÅŸ bulunuyor.* Yatırımlar Dergisi

3-4 gun once yazmistim Ceyar gidip ronesans a taseron olsun cok buyuk isler var diye , elin oglu gitmis kapmis isi .Ronesans in tekfen gibi bir firmanin bilgi birikimine ihtiyaci kesin var bu projelerde nasil kacirirlar anlamiyorum . Gir iste gazprom ile iliski gelistirirsin edersin marji dusur gerekirse
    Ortak

Şapka düşer, kel görünür

Ortada 1-2 bankanın raporu İle yaratılmış sanal bir refah ortamı var

Borsada bütün kağıtlar o kadar çok şişti ki, şişirilecek içi boş kağıt aranıyor.

Piyasa bilgilerine göre alınmış yeni iş yok. Ben de rusya’ da bir sürü proje konuşulduğunu duymuştum ama sen çok net yazdın. Bu ara akıllı bir yönetim ile Tekfen’ in 1 milyar dolarlık iş almış olması gerekiyordu

Kimse yazmıyor ama, 3-4 dolar olacak diyerek dolduruşa da gelmemek gerek…bu forumdaki insanların 20-25 lira maliyetle bu kağıdı 2 yıldır elinde tuttuğunu unutmamak gerek.

Pandorra geleli 10 ay olacak, adam gibi bir beyan, açıklama görmedik …

Olabilecek en pozitif gelişme bu artış neticesinde foşlayan ablanın elindeki kağıtları satıp, ortaklar arası Bermuda şeytan üçgeninin bozulması olur.

Hayırlar ola..

3. Şükür 3 yılda 2. Tavanı gördük

4.  Alıntı Originally Posted by balikci2 Yazıyı Oku
    Ortak

Şapka düşer, kel görünür

Ortada 1-2 bankanın raporu İle yaratılmış sanal bir refah ortamı var

Borsada bütün kağıtlar o kadar çok şişti ki, şişirilecek içi boş kağıt aranıyor.

Piyasa bilgilerine göre alınmış yeni iş yok. Ben de rusya’ da bir sürü proje konuşulduğunu duymuştum ama sen çok net yazdın. Bu ara akıllı bir yönetim ile Tekfen’ in 1 milyar dolarlık iş almış olması gerekiyordu

Kimse yazmıyor ama, 3-4 dolar olacak diyerek dolduruşa da gelmemek gerek…bu forumdaki insanların 20-25 lira maliyetle bu kağıdı 2 yıldır elinde tuttuğunu unutmamak gerek.

Pandorra geleli 10 ay olacak, adam gibi bir beyan, açıklama görmedik …

Olabilecek en pozitif gelişme bu artış neticesinde foşlayan ablanın elindeki kağıtları satıp, ortaklar arası Bermuda şeytan üçgeninin bozulması olur.

Hayırlar ola..
    Sayin Balikci

O 3-4 dolar olacak diyenlerden biri de benim , sirket ne kadar kotu de yonetiliyor olsa da piyasa isterse bu rakamlara ceker ki hala ederinin altinda fiyatlamalar bunlar . Pandoranin ufak tefek dokunuslari oldu galiba bazi santiyelerde lale devrinin bittigi mali onlemler alindigi haberi kulagima calindi , ufak tefek gibi gozuken ama belli bazi seylerin degisime hazirlandigini gosteren hamleler. Bazi gereksiz maliyetleri dusurur , dinazorlari da emekli edersen Merkez maliyetlerinde rahatlama olur daha rahat teklif atarsin bazi islere .

Bu arada sayin erays61, ucuzcunun ucuzcusu biliorum ronesans falan attigim isi de galiba direk gazprom ihale etmis LIMAK a , ama Bizim o santiyelerde bi sekilde olmamiz lazim . Kar marji dusuk olsa da Ustluga projesi gibi devasa tesislerin isleri bitmez . Katar a kitlendik kaldik oradan da oyle devasa paketler alamadik . Su anda enerji piyasasi hareketli projeler yatirimlar basliyor ama biz sadede 400 Milyon dolarlik is alabildik . Onumuzdeki 6 aylik surecte en az 1 milyar dolarlik is eklenmesi lazim su konjokturde

Öyle bir durum oluştu ki bu endeksi çıkartan el bir terse dönerse en az 100 adet hisse taban yapacak gibi hava bulutlandı.
    Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

6. Basima bir sey gelmeyecekse eger bugun uzun zaman sonra ilk kez Tekfeni begendim , Tabi buna guven olmaz ama bugun Ilk kez umut verdi

7.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Basima bir sey gelmeyecekse eger bugun uzun zaman sonra ilk kez Tekfeni begendim , Tabi buna guven olmaz ama bugun Ilk kez umut verdi
    18 lerden 27,80 lere hiç düzeltme yapmadan geldi maşallah diyelim....eski tekfen hareketine hiç benzemedi son bir ay....

endeks bir düzeltmeye giderse biz de belki çanağı tamamladık diye 25 lere bi geri çekebilir tahtacı belli olmaz....

endekse dikkat etmek lazım...portföyden baya bi azaltma yaptım kar satışı ile diğer hisselerden....
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir...yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez . yatırım tavsiyesi icermez....KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

8.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Yine babalarin gerisinde yine gerisinde , bugun de cacik olmaz bak 2 dakika gecmisken soyluyorum Cemal Aga
    Maximetu ortağım dün beğenmemiştin tavan oldu, sen bugün de beğenme bence
    Şaka bi yana, bu aralar 40 üzeri olmadan anlık takip etmemek lazım, elimizden alırlar valla
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 250/780 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350750 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •