Sayfa 734/781 İlkİlk ... 234634684724732733734735736744 ... SonSon
Arama sonucu : 6247 madde; 5,865 - 5,872 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. https://twitter.com/koc_ibrahim_koc/...gn8FVLIYw&s=19

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. https://www.bloomberght.com/erdogan-...usulur-2335102

gerçi artık bu konu Temcit pilavı oldu, ve Tekfen için de bir şeyler ifade etmeli mi bilemedim.
    Son düzenleme : veysel karani; 22-07-2023 saat: 21:25.

3. güven erozyonunu tamir etmeye yarayacak her türlü gelişme; çarpanlar bakımından çok daha yukarıdan fiyatlanmamızı sağlayacaktır. ihtilaflı, tahkimde olan vb alacakların tahsilatlarına da böyle bakıyorum.. devamı geldikçe, bistteki total değere etkisi, tahsilat tutarından daha fazla olacaktır.. çünkü, aşağıdan fiyatlanmamzı temel sebeplerinden biri firmanın işini yönetmesi konusuna olan güven(sizlik)dir. diğer alanlarda da bu güven erozyonunu tamir etmeye yarayacak işler bekliyoruz (anons edilen yatırım planlarının anons edildiği gibi hayata geçmesini sağlayacak tüm adımlar: çed raporları, yatırım teşvikler belgeleri, anons edilen varlıkların satışları, gerekiyorsa kredi temini anonsu, hidrojen enerjisi yatıırmı konusunda somut adımlar vb)..

4. Tekfen mirasyediler elinde birbirine madik atma ellerindeki hisseleri ucuza kapatma peşindeler özellikle hacı murat 'ın yk da olduğu sürece bu şirket asla arz edildiği değere gelmeyecek çıban başı o ceo onun dediğinden dışarı çıkamaz ali pandır o yuzden ayrıldı gelen hakanda orada göstermelik hacı ne derse o

5.  Alıntı Originally Posted by sahilli Yazıyı Oku
    Tekfen mirasyediler elinde birbirine madik atma ellerindeki hisseleri ucuza kapatma peşindeler özellikle hacı murat 'ın yk da olduğu sürece bu şirket asla arz edildiği değere gelmeyecek çıban başı o ceo onun dediğinden dışarı çıkamaz ali pandır o yuzden ayrıldı gelen hakanda orada göstermelik hacı ne derse o
    Benim duyduğum kadarıyla önceki CEO kovulmuş

2 yılda hiç bir şey yapamadığı için

Aklı başında hiç bir CEO genel kurulu bekleyip aklanmadan ayrılmaz, olay “şut” yani

“Oynamasını bilmeyen kız "yerim dar" demiş; yerini genişletmişler, "yenim dar" demiş”

6.  Alıntı Originally Posted by Maslak1 Yazıyı Oku
    güven erozyonunu tamir etmeye yarayacak her türlü gelişme; çarpanlar bakımından çok daha yukarıdan fiyatlanmamızı sağlayacaktır. ihtilaflı, tahkimde olan vb alacakların tahsilatlarına da böyle bakıyorum.. devamı geldikçe, bistteki total değere etkisi, tahsilat tutarından daha fazla olacaktır.. çünkü, aşağıdan fiyatlanmamzı temel sebeplerinden biri firmanın işini yönetmesi konusuna olan güven(sizlik)dir. diğer alanlarda da bu güven erozyonunu tamir etmeye yarayacak işler bekliyoruz (anons edilen yatırım planlarının anons edildiği gibi hayata geçmesini sağlayacak tüm adımlar: çed raporları, yatırım teşvikler belgeleri, anons edilen varlıkların satışları, gerekiyorsa kredi temini anonsu, hidrojen enerjisi yatıırmı konusunda somut adımlar vb)..
    katılıyorum

Güven telkin etmeye ihtiyaçları var

Eski CEO 2 sene içinde bir kere Capital’ e çıktı, başka icraat yok

Dediklerinin yarısını yapsınlar hisse fiyatı 4 katına çıkar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Böyle giderse orada-burada.
    Gönderi
    28,622
    Çilekeş Tekfenciler hepinize selam ve saygılar bizden olsun, misafir kabul ederseniz 1 hafta kadar burada yazacağım. Twitterden ceza yiyip duruyorum, yazdıklarımız birilerine batıyor demek ki.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Böyle giderse orada-burada.
    Gönderi
    28,622
    Şerefli Tekfen yönetimi tahkimde kazanılmış 45 milyon doların 10 milyon dolarından feragat ediyor, 12 yıllık gecikme faizinden feragat ediyor, 2 milyon dolar kadar masraf çıkarıyor, en az 20 milyon dolar hİÇ ediliyor lakin talan edilen 5 şantiye, yüzlerce iş makinesi, araç, ekipmanın parası-durumu ne hikmetse hiç konuşulmuyor. Yönetim süper zeki yada yatırımcıları aptal sanıyor olmalı.

Sayfa 734/781 İlkİlk ... 234634684724732733734735736744 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •