Sayfa 613/780 İlkİlk ... 113513563603611612613614615623663713 ... SonSon
Arama sonucu : 6240 madde; 4,897 - 4,904 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Ne humanistligi. Faydasiz kuru tatmin ve belki muhtemel alicilari geri ceviriyor. O kadar malo piyasanin ustune yikmadigi icin negatif almiyorum satışı. Bu hareketler ancak fiyatlamayi geciktirir. Yeterki bilanco iyi gelsin.

2. Tümosan 69,650 olmuş. Birkaç ay önce Bunun altındaydı. Ben artık tek şeyi çok merak ediyorum. Bu kağıdın patronlarında utanma diye bir duygunun zerresi bile yok mu?
    YTD

3. Sayin trendman
    Mailleri cok kez paylastim . Insani bir sekilde sorun bunlarin serefini haysiyetini . Ben hala trendin yukari olduguna inaniyorum bu gibi lot satislarinin da insanlari urkutmek icin lanet ettirmek icin bir dumen oldugu dusuncesindeyim. Ama ekran takibi kisa vadede sinir bozuyor o ayri bir gercek . Zaten su surecte de yukselmiyorsa genel kurulda o binayi baslarina yikacak insanlarla dolacak o genel kurul .Ali Pandir ya bir sey yapacak ya da kuzu kuzu birakacak .

bir suredir 2 gun ust uste yukselmez oldu kagit.

sanki yine aynisini yapacak gibi.

yarin yukselir.

5.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Sayin trendman
    Mailleri cok kez paylastim . Insani bir sekilde sorun bunlarin serefini haysiyetini . Ben hala trendin yukari olduguna inaniyorum bu gibi lot satislarinin da insanlari urkutmek icin lanet ettirmek icin bir dumen oldugu dusuncesindeyim. Ama ekran takibi kisa vadede sinir bozuyor o ayri bir gercek . Zaten su surecte de yukselmiyorsa genel kurulda o binayi baslarina yikacak insanlarla dolacak o genel kurul .Ali Pandir ya bir sey yapacak ya da kuzu kuzu birakacak .
    Ortak

Pandorra 18-19 aydır ne varlık gösterdi ki

Hadi senin dediğin gibi içeri de elini bağladılar, kolunu bağladılar

Yeni ne iş aldı

Eski işleri ne kadar düzeltebildi

Yeni iş kolu ne kurdu ?

Kaç sefer televizyona çıkıp algı yaptı ?

Tekfen holding den, dış iş dünyasına inanılmaz bir CV yağmuru olduğu söyleniyor

Bunun sonu karanlık olur eğer Pandorra tornistan yapamazsa

6.  Alıntı Originally Posted by balikci2 Yazıyı Oku
    Ortak

Pandorra 18-19 aydır ne varlık gösterdi ki

Hadi senin dediğin gibi içeri de elini bağladılar, kolunu bağladılar

Yeni ne iş aldı

Eski işleri ne kadar düzeltebildi

Yeni iş kolu ne kurdu ?

Kaç sefer televizyona çıkıp algı yaptı ?

Tekfen holding den, dış iş dünyasına inanılmaz bir CV yağmuru olduğu söyleniyor

Bunun sonu karanlık olur eğer Pandorra tornistan yapamazsa
    Ben de aynen dediklerinize katılıyorum, lakin son dediğiniz CV yağmuru kısmı belki de hayırlı olur, bu inşaattaki beyaz yakanın holdinge bir katkısı olmuş mu son 5 yıldır. belki de tazminatsız giderler de firma yükten kurtulur. Şirket lay lay lom olmuş , Kafkaslı bile pandemi de çalışmasanız da olur mealinden mesajlar yayınlıyordu. Şirket zarar ediyorken bile Ustasından mühendisine müdürüne herkes halinden ziyadesiyle memnun idi. Belki yeni birileri gelirde sistem de çalışma motivasyonu artar.

7. İş bankasından açıklama geldi
    Patronun lotlarını sattık artık en çok önerilenler listesinden çıkarıyoruz ama hisse çok ucuz yeğenim

8.  Alıntı Originally Posted by legolas Yazıyı Oku
    haftaya bilanco var dimi?

he baslasin o zaman bilanco hareketi

bugun ilk hareketi yaptik, bir hafta dusucez mi simdi yani?
    Ne kadar öngörülebilir bir hisseyiz değil mi

Sayfa 613/780 İlkİlk ... 113513563603611612613614615623663713 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •