Sayfa 618/780 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668718 ... SonSon
Arama sonucu : 6240 madde; 4,937 - 4,944 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Halka arz degil de yabanci bir ortaga yuzde 50’sini okutacaksin 1 milyar dolara . Gelen parayla da gidecek yeni bir alana gireceksin . Yeni alan icin de milyonlar alan CEO karar versin iste madem getirdiniz birakin is yapsin adam . Ben sirketin yerinde olsam elektrikli araclarla ilgili bir sektore girerdim , hala bakir pazar ve mecbur o yone kayis olacak

noluyor yahu!

3. Değerli Paydaşlarıma bir sorum olacak..Topluyorlar mı,yoksa Trade mi ediyorlar?Ben işin içinden çıkamıyorum..Topluyorlarsa tutmalı,Trade ediyorlarsa da satmalı diye düşünüyorum..Ne dersiniz Sayın Paydaşlarım? Çok ihtiyacım var fikirlerinize..

4. Bence yeteri kadar mal toplayamadilar ileri surmek icin bu sekilde yaparak mal topluyorlar.Tahta cok buyuk oldugu icin surundurme suresi de uzun oldu Tahtayi surecek olsam 50 Milyon lot ile mi surerim 100 Milyon ile mi , cunku surduklerinde kagit ederine gelse 80-90 araliginda bi yer olur Shortcu kistirma etme ile birlikte 100-120 araligana gelebilir diyelim . Aradaki 50 milyon lotun yaratacagi farki hesaplayin . Ben 2.5 senedir yaziyorum kagidi iyi bilen ortaklar buna hep karsi cikti ancak 92 yasindaki Tek kizi Amerikada restorant isleten torunu popcu olan Yaklasik 25 Milyon lotu olan cansevil akcaglilar olmeden bu hareketin gelecegine sahsen inanmiyorum bu benim Tamamen kendi gozlemim . Cunku öldüğü an kizinin satacagini bilen kisiler , hazir blok 25 Milyon lot varken neden piyasada toplamakla ugrasir Onun yorumunu size birakiyorum. Ben sirket icinde hukumdarlik kurmak isteyen , bu hisseden buyuk paralar kazanmak isteyen biri olsam 92 yasindaki ortagin olmesini bekler 25 milyon lotunu ölü fiyata kapatirdim. Neden simdi 100 tl ye surup amerikadaki kizi zengin edeyim . Tabiki bu insanlar mal degil buradan sirketini satmaz ancak sirketle alakasi olmayan insanlar bunlar eninde sonunda nakite cevireceklerdir. Bu oyunu kim tezgahlar tahtayi kim baski altina alir derseniz bu zamana kadar sirketi bu hale sokup yukselmesini istemeyen sirket icinden birileridir. Dolu yamyam var sirkette

5.  Alıntı Originally Posted by Şafakalı Yazıyı Oku
    Değerli Paydaşlarıma bir sorum olacak..Topluyorlar mı,yoksa Trade mi ediyorlar?Ben işin içinden çıkamıyorum..Topluyorlarsa tutmalı,Trade ediyorlarsa da satmalı diye düşünüyorum..Ne dersiniz Sayın Paydaşlarım? Çok ihtiyacım var fikirlerinize..
    ANG hisseleri anladığım kadarıyla Berker’lere gitmedi ?

Halka açık segmentte de görünmüyor ?

Acaba özel bir yatırımcı elde tutma sözü vererek mi aldı??

Erhan amca, zeki amca, haydar abi gibi ???

6. 2 dolara bile haala ulaşamadı....

7. https://twitter.com/tnkttc/status/15...0pDBl-KnxtDsbQ

Twitter da rast gittim paylasmak istedim , tam 3 sene once bu hisseye Ortak olan biri olarak bu tabloyu goren neden burada ana avrat patronlara kufrettigimi anlar heralde

8.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    https://twitter.com/tnkttc/status/15...0pDBl-KnxtDsbQ

Twitter da rast gittim paylasmak istedim , tam 3 sene once bu hisseye Ortak olan biri olarak bu tabloyu goren neden burada ana avrat patronlara kufrettigimi anlar heralde
    300 lira olursa hektasi yakalar ozaman 😀

Sayfa 618/780 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •