Sayfa 624/780 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674724 ... SonSon
Arama sonucu : 6240 madde; 4,985 - 4,992 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. [QUOTE=obstinate;6123020]Birader kimin bu grup hangi vurguncu hüstadın. Oradaki 3-5 andavalın yazması ile büyük oyuncular satış mı yapacak. Nasıl ciddiye alıyor miller böyle iyi aile çocuklarını[/QUOTE

Ortak (Tekfen holding hisse) grubun adı.1744 kişi var grup ta..3-4 gündür nerdeyse sabahtan akşama kadar bir kaç kişi kağıt düşecek,20 ye gelecek,kötü kağıt,sahibi satıyor,çıkmaz vs . gibi binlerce mesaj attılar...zaten düşüşlerde sahipsiz kağıt .korku satışlarida oldu gördüğüm. .ben bile o gruptan çıktım... endex negatif olunca da baya başarılı oldular görünen...

2. [QUOTE=byrm;6123101]
     Alıntı Originally Posted by obstinate Yazıyı Oku
    Birader kimin bu grup hangi vurguncu hüstadın. Oradaki 3-5 andavalın yazması ile büyük oyuncular satış mı yapacak. Nasıl ciddiye alıyor miller böyle iyi aile çocuklarını[/QUOTE

Ortak (Tekfen holding hisse) grubun adı.1744 kişi var grup ta..3-4 gündür nerdeyse sabahtan akşama kadar bir kaç kişi kağıt düşecek,20 ye gelecek,kötü kağıt,sahibi satıyor,çıkmaz vs . gibi binlerce mesaj attılar...zaten düşüşlerde sahipsiz kağıt .korku satışlarida oldu gördüğüm. .ben bile o gruptan çıktım... endex negatif olunca da baya başarılı oldular görünen...
    Yok ortak öyle grupla mrupla inip çıkacak hisse değil bu tamamen Yapı Kredi ile bank Of Amerika robotu kontrolünde robotlar o grupçuları parçalar

3. Hissede alış satış yok boşa heycan yaptırıyorlar millete başka bi şey değil virmanlarla haftalıkta da aylıkta da 3 aylıkta da ilk 5 kurum alıcılı seyrediyor çıkışı kolay olur paniğe gerek yok zaten yerin dibinden çok yukarda değiliz nereye düşeceğiz bir tavanla tüm kayıpları siliyor bilanço kötü gelecekmiş gibi yapıyorlar bence bu sefer yani haber almışlardır ama bilanço kötü olduğu için değil kötü gelecekmiş gibi düşündürmek için basıyorlar

4.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Ortak
    Ben hesabima sektore ve Hakan Goral a guveniyorum . Sirkete guveniyor muyum tabiki hayir ama nedense patron satiyor , Isbank ongorulemez buluyor ve sosyal medyada bir anda gruplar turuyor ve sirkete batti etti diyor. Batiyorsa da Gercekten batsin zaten batirdi bizi eziyet izdirap daha fazla surmez .
    Ortak

Bu patronların olduğu yerde hiç bir çiçek açmaz

Kağıdın topuklaması gerektiği yerde patron hisse satıyor

Bakarsın hakan dediğin 2. Bir Siemens abla olayı Bile olabilir

5. Sayin Balikci

Haklisin , ancak bu fiyatta tuttuklari surece gelir bir para babasi sirketi alir , icerden de foslayani ve kizini baglar onlari da alir sonra ne oldugunu anlamaz mirasyedi soysuzlar. Gesan in bile piyasa degeri 530 milyon dolar olmus 99 yilinda kurulmus sirket , bizimkiler bu hizla devam ederse affetmez birileri sirkete bu fiyattan coker . Bu sirket bu fiyatlarda kalamaz

Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Sayin Balikci

Haklisin , ancak bu fiyatta tuttuklari surece gelir bir para babasi sirketi alir , icerden de foslayani ve kizini baglar onlari da alir sonra ne oldugunu anlamaz mirasyedi soysuzlar. Gesan in bile piyasa degeri 530 milyon dolar olmus 99 yilinda kurulmus sirket , bizimkiler bu hizla devam ederse affetmez birileri sirkete bu fiyattan coker . Bu sirket bu fiyatlarda kalamaz
    sende ikinci bir cemal vakasi goruyorum

7.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Sayin Balikci

sayın maximetu gerçekten tekfenden çok korkuyorum.22 yıldır borsadayım hiç bu kadar korkmadım ve umudumu yitirmemiştim.inanının çok lanet bir yönetimi ve bilakis çok art niyetli patronları var .yıldız holdingten dahada kötü .tekfenin yöneticileri sahipleri şirkete dahil olan küçük yatırımcıyı yok etmeyi amaç edinmişler algısı oluşturuyor.

8.  Alıntı Originally Posted by legolas Yazıyı Oku
    sende ikinci bir cemal vakasi goruyorum
    ortak ordan nasıl görünüyor bu tekfen

Sayfa 624/780 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674724 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •