Sayfa 625/780 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635675725 ... SonSon
Arama sonucu : 6240 madde; 4,993 - 5,000 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1.  Alıntı Originally Posted by legolas Yazıyı Oku
    sende ikinci bir cemal vakasi goruyorum
    600 Milyon Dolar etmez bu firma , eninde sonunda degerine gelecektir bugun olmaz yarin , gidip baska yerde macera arayamam. Ama kisada momentumu kaybettigimiz dogru, yine endeksten once patir patir -3 dustuk . Bizim bilmedigimiz sirket icinde donen bi dumenler olabilir yine . Yoksa Bilanco donemi yaklasirken su hareketler hayra alamet degil kisa vadede

Alıntı Originally Posted by byrm Yazıyı Oku
    ortak ordan nasıl görünüyor bu tekfen
    1$ dan aliciyim diyeyim, sen anla

3. BofA ve İş Yatırım satmış. Unlu ve Gedik satışları karşılamış. Para çıkışı olsa gene bilanço sızdı diyeceğim. Öyle bir durum gözükmüyor. Benim aklıma şu geliyor. Dede malları iskontolu sattı veya devretti. Bu aracı kurumlar bu hisseleri mi satıyor.
    Söylediklerim, yazdıklarım sadece ve sadece kişisel görüşlerimdir. Asla yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Baybars Yazıyı Oku
    BofA ve İş Yatırım satmış. Unlu ve Gedik satışları karşılamış. Para çıkışı olsa gene bilanço sızdı diyeceğim. Öyle bir durum gözükmüyor. Benim aklıma şu geliyor. Dede malları iskontolu sattı veya devretti. Bu aracı kurumlar bu hisseleri mi satıyor.
    Patron satışı olsaydı KAP gelirdi.Şahsi tahminim Katılım endeksinden çıkış sonrası bazı fonların satış yapması ayrıca TMB'nin Rus pasaportlu Türk işçilerin askere alınma ihtimali konusunda uyarısının da etkisi vardır muhakkak. Kapanmak üzere olsada bir şantiye mevcut.

5. Santiye zaten bitti yuzde 90 lardaydi, 1 tane santiye var zaten Onun etkisi olmaz

6.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Santiye zaten bitti yuzde 90 lardaydi, 1 tane santiye var zaten Onun etkisi olmaz
    Ben bilanço sızdı diye düşünüyorum

Malum Eylül sonu geldi

7. Bu nasıl düşüştür sn hocam. Vestl yerine bunu aldım bir de. Teknik meknik kalmadı kağıtta
     Alıntı Originally Posted by balikci2 Yazıyı Oku
    Ben bilanço sızdı diye düşünüyorum

Malum Eylül sonu geldi
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Doğru söylüyorsunuz ama bu biraz algıyla ilgili bi durum piyasa her şeyi rasyonel algısaydı Tekfen bu fiyatlarda olmazdı.

Sayfa 625/780 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635675725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •