Sayfa 701/780 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711751 ... SonSon
Arama sonucu : 6240 madde; 5,601 - 5,608 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Dediklerim dogru ama hisse fiyati ucuz , ama neden ucuz bilin diye yazdim yoksa al sat tavsiyesi degil . Bunu satip sanki alacak kagit kaldi , her sey 5-10 a katladi , baska yerde de tokatlanma olasiligi yuksek . Dua edin son ceyrek insaatta nitelikli dolandiricilik devam etmesin , insaatta utopik zarar geldigi an o zaman iste durum cok fena olur hele ki endeks de toplarken yukselise gecerken . Acin bilancoyu son ceyreklerde insaat kisminda dolar bazinda yapilan zararlara bakin . 3 senedir bu sirket yatirimcisiyim, bir tane yatirimci dostu bi is yaptiklarina sahit olamadim , bunlar kan emici yan kesiciler. Siz bakmayin bunlarin tema , tiyatroculara destek , burs , okul yapmalarina etmelerine buyuk hirsiz bunlar , o yapilanlar pisliklerine kamuflaj. Bu sirketin hakim ortaklari yatirimcilarini ortak degil , sagilacak Inek goruyorlar. Ali Pandir ile ne yazik ki istifasi sonrasi temasa gectim ve soylediklerimi inkar edemedi , ama bir sey de diyemedi sozlesme geregi ama ben mesaji aldim . Adami resmen yedi insaatci hirsizlar , kalsaydi hepsinin ipini cekecekti sirketi duze cikaracakti tespitleri dogruydu icraat yapmasina izin vermedi iblisler. Sirketin son sansi Ali Pandirdi bu saatten sonra ya birisi Coker ya da el degistirir . Kontrolu sekilde batiriliyor bu holding arkada isleri alacak bi veliaht yok . Olan da gelmiyor Turkiyeye . Sen niye hala burdasin durum boyleyse dersen, Benimki artik namus meselesi bunlari cumle aleme rezil etmeden zararim cikmadan bi yere gitmem. Bu kagida 50 li fiyatlardan girenleri zor zamanlar bekliyor diyim sadece , bi de daha dolar Artacak daha , 3 dolara yakin alanlar yandi tipki benim gibi

Başımız sağolsun...

cok gecmis olsun dostlar

4.  Alıntı Originally Posted by legolas Yazıyı Oku
    cok gecmis olsun dostlar
    Vatan sağ olsun. Parayı katlamışındır Londra'da. Bi el atarsın cenazeye artık.

5. https://eksisozluk.com/maras-depremi...ekfen--7587498

tekfen inşaat bölgede bir çok projeye imza atmış endüstriyesl tesislerden otoyol, tünel ve viyadük projeleriyle tarsus-antep pozantı çiftehan otoyol tünel ve viyadüklerini üstlenmiş ve gerçekleştirmiştir. ayrıca yumrutalık bölgesinde hampetrol tank çiftliği ve dolum tesisleri iskele projelerini baku tiflis ceyhan boru hattı projesinin ceyhan terminalim ayağını üstlenmiş ve bölge ekonomisine ve halkına büyük katkıları olmuştur.

tekfen inşaat yurt içi yurt dışı projeleriyle tekfen holding'in çatısı altında faaliyetlerini sürdüren köklü bir firmadır.

depremde ne yaptı: (şimdilik)

tekfen'in adana/ceyhan bölgesinde güney anadolu tamir bakım atölyesi ve ambarları ayrıca fnn sürdürülebilirlik merkezi bulunmaktadır. yaklaşık 80 kişilik kadrosu ile tekfen'in bütün makine ekipman parkı ile hizmet vermiştir. deprem anından itibaren tesisin yetkili personelleri adana'dan ve/veya bulundukları bölgelerden tesise gelmiştir. herkes ekibini toplamış ve acil durum planı yapılarak istanbul merkez ofis ile de irtibat halinde acilen bölgelere vinç ekipman operatör ve malzeme göndermeye başlanmıştır. en yakın bölge adana olduğu için ilk adanadan
    başlandı. vinçler gönderildi. ve artık o herkesin içine girdiği 6-7 günlük kurtarma süreçleri. uykusuz geçen sabahları öğle saatleri bağlayan uzun operasyonlar. whatsappı telsiz konuşmalarına çevirildi. ağlamalar, o şok halleri ama yine de durmadan mücadele. (şimdi o konuşmaları ve videoları toparlayıp bir video haline getirir her halde şirket yayınlar diye düşünüyorum) yakın olabildiği yetişebildiği bütün yerlere konteyner, ısınma, gıda, giyecek yardımları göndermeye devam ediliyor. muhtemelen yaşam alanları için de hazırlık yapılacaktır. tekfen bu bölge için çok önemli bir firmadır. bu bölge de tekfen için çok ama çok önemlidir. aslında bu depremin hikayesi çok ama şimdilik bu kadar yeterli. iskenderun'daki vinç operatörlerini değiştirmemiz gerekiyor. aslında işin arka planında neler dönüyor. 1 haftadır yarımşar saat nöbet uykularıyla vinç operatörlüğü yapanlar var. bu bölgedekiler ve yardıma gelenler durumun gerçekten farkında ve canını verecek duruma geliyor insanlar. lütfen küçük büyük demeden yardım olur mu diye aklına dahi geleni yapın.

6.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Dediklerim dogru ama hisse fiyati ucuz , ama neden ucuz bilin diye yazdim yoksa al sat tavsiyesi degil . Bunu satip sanki alacak kagit kaldi , her sey 5-10 a katladi , baska yerde de tokatlanma olasiligi yuksek . Dua edin son ceyrek insaatta nitelikli dolandiricilik devam etmesin , insaatta utopik zarar geldigi an o zaman iste durum cok fena olur hele ki endeks de toplarken yukselise gecerken . Acin bilancoyu son ceyreklerde insaat kisminda dolar bazinda yapilan zararlara bakin . 3 senedir bu sirket yatirimcisiyim, bir tane yatirimci dostu bi is yaptiklarina sahit olamadim , bunlar kan emici yan kesiciler. Siz bakmayin bunlarin tema , tiyatroculara destek , burs , okul yapmalarina etmelerine buyuk hirsiz bunlar , o yapilanlar pisliklerine kamuflaj. Bu sirketin hakim ortaklari yatirimcilarini ortak degil , sagilacak Inek goruyorlar. Ali Pandir ile ne yazik ki istifasi sonrasi temasa gectim ve soylediklerimi inkar edemedi , ama bir sey de diyemedi sozlesme geregi ama ben mesaji aldim . Adami resmen yedi insaatci hirsizlar , kalsaydi hepsinin ipini cekecekti sirketi duze cikaracakti tespitleri dogruydu icraat yapmasina izin vermedi iblisler. Sirketin son sansi Ali Pandirdi bu saatten sonra ya birisi Coker ya da el degistirir . Kontrolu sekilde batiriliyor bu holding arkada isleri alacak bi veliaht yok . Olan da gelmiyor Turkiyeye . Sen niye hala burdasin durum boyleyse dersen, Benimki artik namus meselesi bunlari cumle aleme rezil etmeden zararim cikmadan bi yere gitmem. Bu kagida 50 li fiyatlardan girenleri zor zamanlar bekliyor diyim sadece , bi de daha dolar Artacak daha , 3 dolara yakin alanlar yandi tipki benim gibi
    Birader yeter aynı şeyi yazıp duruyorsun. Hisse ederinin çok altında kaldı. Olumlu bak biraz.

7.  Alıntı Originally Posted by onuncu köy Yazıyı Oku
    Birader yeter aynı şeyi yazıp duruyorsun. Hisse ederinin çok altında kaldı. Olumlu bak biraz.
    Maxi ortağın yazdıklarını bütün küçük yatırımcıların bilmesi açısından değerli buluyorum

Halka açılmak bir sorumluluk İster ve anlatılan hikayeler bu sorumluluğun yerine getirilmesi ile alakalı ciddi şaibeler olduğunu göstermektedir

Şunu unutmayın, 3 -4 yıl önceden bu şirketin hissesini elinde tutanlar ciddi zarar etti

Siz bugün gelip hisse almak isterseniz o sizin kararınızdır, kimse karışamaz

8. Bilanco tarihini bilen varmı

Sayfa 701/780 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711751 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •