Sayfa 668/781 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718768 ... SonSon
Arama sonucu : 6247 madde; 5,337 - 5,344 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Akşam kapanışa yeni zirve tazeleyebilir...
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir...yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez . yatırım tavsiyesi icermez....KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

2. ziraat sagolsun. dün hedef fiyat verdi.. iki gündür alıyor...

3.  Alıntı Originally Posted by ATAKAN-BJK Yazıyı Oku
    Akşam kapanışa yeni zirve tazeleyebilir...
    Atakan bey kardeşim öyle duruma geldi ki artık çıkmış çıkmamış ilgilenen bir elin parmakları kadar kalmadı nerdeyse. Ben fi tarihinde benim için 1.85USD altı alım bölgesi demiştim ( demez olaydım ) ancak şu an oraya geldi. Para p.ç oldu küstük bir nevi inat olsun diye bekliyoruz şurada.

4. Sayin Karani

En kotuyu gorduk zaten , bu saatten sonra ne olsa bize koymaz 36 yasinda hayatimin borsa deneyimini kazandim , bundan ucuz kagit da kalmadi zaten o yuzden Pandira guvenecez pislikleri temizleme konusunda destekleyecegiz. Su ana kadar bir sey yapti mi Hayir !! ama gordugum duydugum buyuk bir kiyima daha hazirlandigi. Capital dergisinde roportajinda yeni 3. Kol sene sonuna belli olur demisti, ona sene basina kadar son kez sure veriyorum . Benim icin son 1 senede personel sayisindaki ciddi azalim olumlu bir adimdir, sirada dinazor kiyimi gerekiyor . Reha denen asalak falan hepsi temizlnecek

5.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Sayin Karani

En kotuyu gorduk zaten , bu saatten sonra ne olsa bize koymaz 36 yasinda hayatimin borsa deneyimini kazandim , bundan ucuz kagit da kalmadi zaten o yuzden Pandira guvenecez pislikleri temizleme konusunda destekleyecegiz. Su ana kadar bir sey yapti mi Hayir !! ama gordugum duydugum buyuk bir kiyima daha hazirlandigi. Capital dergisinde roportajinda yeni 3. Kol sene sonuna belli olur demisti, ona sene basina kadar son kez sure veriyorum . Benim icin son 1 senede personel sayisindaki ciddi azalim olumlu bir adimdir, sirada dinazor kiyimi gerekiyor . Reha denen asalak falan hepsi temizlnecek
    Sn Maximetu,

Yönetim kadrosunda bulunan personelin asli görevlerinden bir tanesi de alınan kararlara eğer inanmıyorsa ve şirkete zararı dokunacaksa gerektiğinde eleştiri getirmesi bir üstünü ikna edemiyorsa daha üstüne çıkıp ikna etmesidir. Yani ''bunların kararını ben vermedim nasıl olsa'' ile paçayı kurtaramıyor olmaları lazım.

Tekfen de olan şey körler sağırlar birbirini ağırlar misali 1 yapmış biri yemiş biri de hani bana hani bana demiş, ama ne oluyoruz yahu olur mu böyle saçmalık diyen olmamış maalesef ( buna YK üyeleri dahil ). O yüzden dediğinize katılıyorum kim ki bu zarar lar dan bir şekilde sorumlu ve de sesini çıkarıp ''ne oluyoruz yahu'' dememiş kapının önüne konulmalı, bundan önce onca paralar giderken faydası olmayan adamlardan bundan sonrada şirkete 5 kuruşluk hayır gelmez.
    Son düzenleme : veysel karani; 02-11-2022 saat: 22:23.

6. Zaten sirket ust duzeyinden YK , patronlar ve bazi insaat yoneticileri koydugum maillerimde bizzat calmasiniz da buna sessiz kaldiginiz icin insaat ve diger seylerde dumenlerden vicdani sorumlulugunuZ var hirsizliga yardim ve yataklik etmekten siz de sorumlusunuz dedim . Buna bir tek Hakan Goral Bey tepki verdi ki bana gore sirketteki en duzgun ve isinde basarili yonetici de o , mesaj aslinda bana cevap degildi , herkes Cc de bulunuyordu ve ben cevap verebiliyorum Hadi siz de cevap verin mesajiydi bazi insaatcilara ve bu pislige goz yummus yoneticilere. Isine yaptigina guvenen yazdi , digerleri tabi bizi kaile almadi ( caglar beyi haric tutuyorum ne zaman bir sey icin arasam detayli sorularima cevap vermistir, tabi sirket menfaatlerini korur olcude ) icraaci tarafta olmadigi icin ona da pek lafim yok , bilancoyu da ona gelene kadar sizdiran daha ustten birileri vardi 14 ekim gunu . O gun bilanco iyi gelecek diye yuklu varant pozisyonunda oyle boyle carpilmadim arti 3 olan endekste yuzde 6 yedikten sonra Mesela Zekeriya Yildirim , ne is gorur bu sirkette ne faydasi vardir !! Sirketin abisi desen herkes kendi havasinda herkes birbirinin kuyusunu kazio , icraat dersen yok , sirketin yuzu desen o zaten yok ekran basin vs . Toplanti moderatorlugu yapsin diye adam koymusuz oraya , mesela Cahit Oklap her Murat gigin imzasinda onunla beraberdi bu sirkette hala nasil durabilir . Reha mesela insanlarla alay eder gibi t bultene cikti halka arz surecinde nasil 1.4 milyar dolara 2008 krizi oncesi sirketi iteledigiyle ovundu. Pandir dan bekledigim oncelik icraatlardan biri bu isimlerin sene sonuna kadar biletini kesmesi , Pandira kizdigim cok konu var ama bu sirket icinde dolu klik var birden ucuramiyor anladigim kadariyla herkesi denge politikasiyla yavas yavas bilet kesiyor . Biz 3 ortagi konusuyoruz da daha Ipekciler, Erktinler onlar bunlar da ufak tefek de olsa hissedarlar var dolu adamlari olan sirket icinde , buyuk ciftlik olmus senelerdir zor is pandirin isi , oyle ihale alsin kar ettirsin diyoruz da once bir temeli atmali ki sonra insaa sureci devam etsin .

Ben en kotuyu gordugumuzu dusunuyorum artik hisse fiyati da dusse dusse max yuzde 15-20 duser bir borsa duzeltmesi olsa etse , ancak yukari potansiyeli Dogru hamlelerle yuzde 300-400 dur, o yuzden beklemekte sikinti gormuyorum acil ihtiyaci olmayan parayla bu sirkete yatirim yapmis kisiler bence uzulmez , 500 milyon dolar buhar olmus hali buysa sirketin bu rakamlar kaybolmadiginda ne olur siz hesap edin . Negatif degilim ancak bazi seylerin hizlanmasi icin sirketle savasmaya yazmaya devam edecegim

7.  Alıntı Originally Posted by veysel karani Yazıyı Oku
    Atakan bey kardeşim öyle duruma geldi ki artık çıkmış çıkmamış ilgilenen bir elin parmakları kadar kalmadı nerdeyse. Ben fi tarihinde benim için 1.85USD altı alım bölgesi demiştim ( demez olaydım ) ancak şu an oraya geldi. Para p.ç oldu küstük bir nevi inat olsun diye bekliyoruz şurada.
    https://www.borsagundem.com/piyasa-e...se-detay/TKFEN

SAYIN VEYSEL ABİ SELAMLAR 2015 LERDEN BERİ TEKFEN BİZİM ÇİLEMİZ .....

DEDİĞİNİZ GİBİ 1,87 LERDE HURDA FİYATLARINDA SÜRÜNMEYE DEVAM...

DEFTER DEĞERİ ALTINDAN ÇOK TOPLADIM 18 ALTI HADİ 36 DESEN % 100 KAR VAR AMA DİĞER HİSSELERE BAKARAK DURUMUMUZ ORTADA...

ÇOK ŞÜKÜR PORTFÖYDE SEPET HER ZAMAN VAR DA DİĞERLERİNDEN DAHA FAZLA KAZANMAK NASİP OLDU...

HALKA ARZ FİYATI 4$ GÖRENE KADAR İNATLA TUTMAYA DEVAM....

SELAM OLSUN CEMAL AGA GİBİ TEK HİSSE TEKFEN DİYE BEKLEYENLER İÇİN ÇOK MORAL BOZDU TEKFEN ÇOK ÜZDÜ....

BU TENEKENİN THY GİBİ ÜÇ HANELİ RAKAMLARI GÖREBİLİR İHTİMALİNE BEN İNANIYORUM ZAMANA BIRAKMAYA DEVAM ....

TEKO İNATÇI KEÇİ GİBİ GİTMEM DİYE DİRETSE DE BİZ DE İNATLA PORTFÖYDE TUTMAYA DEVAM EDİYORUZ...

PORTFÖYDE ÇOK ÇIKANLARI KARDA SATIP ÇOK DÜŞEN PİRİMSİZLERLE TELAFFİ ETMEYE DEVAM ETMEYE ÇALIŞIYORUZ....

SELAMLAR ÜSTADIM ÇİLEYE DEVAM....

8. Atakan ortak da forumda sayfalarin eskilerinden bir zamanlar 1 Tav = tekfen kiyaslamalari yapardi o da birakti artik o kiyaslamalari

Sayfa 668/781 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718768 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •