Sayfa 692/781 İlkİlk ... 192592642682690691692693694702742 ... SonSon
Arama sonucu : 6244 madde; 5,529 - 5,536 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Kağıt dönecek gibi değil. Yazıklar olsun. Yeni kabus bekliyor.

2.  Alıntı Originally Posted by Trendman Yazıyı Oku
    Kağıt dönecek gibi değil. Yazıklar olsun. Yeni kabus bekliyor.
    Enka taş gibi bu tezek. Kurtulmak istiyorum artık bundan ama zarar çok büyük.
    YTD

3. dun beni sasirtti dipten verdigi tepki guzeldi umarim haftaya devam eder , ancak o kadar kirilganiz ki ilk dususte darmaduman oluyoruz sirket kaynakli bir beklenti ile cikmadigimiz icin , insallah insaatta zarar yoktur ya da bu ceyrege gecirmezler cunku Ali Pandir gorunen istifa etti ki bir seyler gormus olmali . Belki o gitti isler duzeldi demek icin bu ceyrek zarar yazmayip erteleyedebilir bu iblisler , bunlardan her sey beklenir . istedikleri gibi rakami yazabiliyorlar . Soyle bi sey var , eger insaatta zarar yazar ve ustune borsada beklenen buyuk dusus gelirse o genel kurulda o binayi basina yikacak dolu ortak var , o yuzden akillari varsa yurtdisi santiyelerde utopik bir zarar gecirmezler yoksa insanlarin karsisina cikamazlar genel kurulda , duruma gore iste kendiniz yorumlayin durumu insaatta zarar gelmezse ben iyi olacagi kanaatindeyim zaten biz kadar ucuz kalmis kagit yok , ama varsa gozunun yasina bakmazlar bir anda tokatlaniriz

4. Enka niye çıkıyor, Tkfen niye düşüyor?
    SPK ve diğer sorumlu, yetkili kişiler bilmeli ki içeriden alınan haberlerden dolayıdır. Defalarca tekrar eden bir bilanço öncesi sızdırma olabilir mi? Evet olabilir. Şimdiden not ediyorum. Yaşananların başka bir izahı yok.
    YTD

5. Tabiki sizar sirket icindeki yancilar da buradan kazaniyor Boyle pislik donen sirkette icerdekiler de boslukta affeder mi , onlar da alacaklari maasa tamah eder mi . Viop vs kaldirac ile kutur kutur Neler vuruolardir

6.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Tabiki sizar sirket icindeki yancilar da buradan kazaniyor Boyle pislik donen sirkette icerdekiler de boslukta affeder mi , onlar da alacaklari maasa tamah eder mi . Viop vs kaldirac ile kutur kutur Neler vuruolardir
    Yine mi sizdi ya..

Akmasa da damlıyordu

Bravo Zeko

Az bi miktar birakmistim.Sattiklarimla enerjilerden aldim x4
    Bunun varliklari tekrardan hesaplansa 8 milyar dolar en az.
    Bi yandan devleti dolandiriyor bi yandan yatirimciyi
    Hirsiza kilit dayanirmi?
    2023 sonu Bist 8000?

8. Devleti dolandirma fasli 90 lar ve 2000 basina kadarmis , tarsus antep yolunda falan ne dumen cevirmisler, toros nasil kucaklarina dusmus . Kolay mi o tekfen toweri dikmek etmek , arkada devlet destegi olmayinca boyle bataga saplaniyorlar iste

Sayfa 692/781 İlkİlk ... 192592642682690691692693694702742 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •