Sayfa 535/781 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545585635 ... SonSon
Arama sonucu : 6244 madde; 4,273 - 4,280 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

Alıntı Originally Posted by veysel karani Yazıyı Oku
    Bu gün tahtada The Hongkong and Shanghai Banking Corporation işlem yapıyorsa ihtimal var diyebilirim.
    ortak, bugun HSBC UK den HSBC TR ye biraz pound gonderdim, 0 masraf aldilar

bir iki kahde fazladan yuvarlayabilirim bu gece

2. Sayin legolas
    Bilanco donemleri en kotu tahminleri hep sen verirdin , bizler havalarda ucardik Cemal Bey falan bu sefer ne degisti de bu kadar pozitifsin. Halbuki bu haysiyetsizleri bizler kadar iyi taniyorsun, insaattan alacak almis olsalar KAP gelirdi onlar olmadan supriz bir bilanco gelme ihtimali yok . Eldeki mallar belli , gubrenin curmu bir yere kadar

Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Sayin legolas
    Bilanco donemleri en kotu tahminleri hep sen verirdin , bizler havalarda ucardik Cemal Bey falan bu sefer ne degisti de bu kadar pozitifsin. Halbuki bu haysiyetsizleri bizler kadar iyi taniyorsun, insaattan alacak almis olsalar KAP gelirdi onlar olmadan supriz bir bilanco gelme ihtimali yok . Eldeki mallar belli , gubrenin curmu bir yere kadar
    maxi ortak, bilancodan bir beklentim yok, sirketten ise hicbir beklentim yok.

ancak tahtanin zamani geldi

tahtayi yurutmek icin ne bilanco gerekir, nede sirket. bir iki hayali beklenti ile gotururuz tahtayi kismetse

4. Umarim zamani gelmistir ancak ben mevcut iktidar gidene kadar bu tahtanin bir yere gidecegine inanmiyorum

5. Bence de seçimden sonra yürürse yürür, seçimler de ne kadar beklentiler doğrultusunda sonuçlanır bilinmez, seçim olur mu o da bilinmez.

6. Iyi Bilanco gelecek sirket bu sekilde hareket etmez , bir gun en cok alan diger gun en cok satan konumuna geciyor . Resmen kedi fare oyununa cevirdiler tahtayi

7. spordan teknolojiye sanayisinden havacılığa borsada ucuz kalan hisseler sırayla gidiyor...

cemal aga nın takımı kadar olamadın be teko..sarı kırmızılar iki haftada neredeyse iki kat gitti...

endeks rekor zirvelerde gezerken neyi beklersin.....

bist 30 elimde kalan son kale sen kaldın....

gitsen de gitmesen de inatla o portföyde tutulacaksın teko.....
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir...yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez . yatırım tavsiyesi icermez....KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

8. Kanımca bu sefer iyi bilanço gelecek gibi. Bugünkü kapanış bu düşüncenin doğru olup olmadığını gösterecek

Sayfa 535/781 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545585635 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •