Sayfa 165/779 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265665 ... SonSon
Arama sonucu : 6226 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Böyle giderse orada-burada.
    Gönderi
    28,622
     Alıntı Originally Posted by veysel karani Yazıyı Oku
    Cemal bey fazla muhalif oluyorum belki ama ,
    Bence libya konusu şirkette büyük bir travma yarattı, kalan parayı bile almaya uğraşmadıklarından belli. ( Tahkim de açılan dava yatırımcılara yönelik bir manipülasyon du diye düşünüyorum _ başarılı da oldu 6 yıl da 600 kere konuştuk). Rahatına düşkün adamlar bunlar. Şimdi teklif verecek sürü sepet ülkede sürü sepet proje var iken vermiyorlarda, rahatlarını bozarak daha sıkıntılı Libya ya teklif verecekler pek inandırıcı gelmiyor bana.
    Ülke normalleşirse bence koşa koşa gider bunlar Üstadım. Alacaklar ayrı-trajik mevzu ama ingiliz, abd, italyan, rus şirketlerinin çalışabildiği yerde ve tekfen için görece karlı işlerin olması, lojistik yakınlık vs. nedenlerle normalleşme durumunda tekfeni orada görebiliriz...

2.  Alıntı Originally Posted by ATAKAN-BJK Yazıyı Oku
    üstadım 14.40 larda iki ay öncelerde beraberdik thy ile.....

ileri günlerde 20 lere kadar gene beraber gidebiliriz thy ile.......

ama 20 lerden sonra thy bence tekfene yetişemeyebilir ve baya gerilerde kalabilir....

bizim tek rakibimiz bana göre rakamsal olarak = tav......

1 tekfen = 1 tav

olana kadar ve değerini bulana kadar tek lot satmadan sabırla yola devam.
    Evet ortak hatırladım

Elhamdulillah iyi kazandık THY den

Ama ne yazık ki 3 kuruşluk birikimin tamamına yakını bu cenabet şirkette

Aldığım güne lanet olsun

3. Sayin Karani
    Belki de el altindan almislardir da ondan kovalamiyorlardir bundan emin olabiliyor muyuz. Sizin 500 Milyon dolarlik sirketiniz olsa 100 Milyon Dolar size borcu olan biri olsa onun kapisinda yatmaz miydiniz. Bu is icin gerekli adimlari atmaz miydiniz. Ben sirkette nedense o heyecani hic gormuyorum . Insaat sirketlerinin para transferleri saibelidir, her turlu dalavereye aciktir. Diyeceksiniz kimden alacak ulke yandi kul oldu muhatap yok siz de haklisiniz ama bu sirkete o kadar guvenim az ki , her turlu hirsizligi beklerim her turlu katakulleye acik bunlar . Yoksa aklim almiyor ne alacaklarini bile bilmiyorlar. Libyada zarar sok , katarda rusya da sok bir tane yoneticin cizilmesin edilmesin Sizin akliniz aliyor mu Hayir kurumu mu burasi . Benim 3-5 kurusum var rahatsiz oluyorum bu iblis patronlar rahatsiz olmuyor mu Allah askina . Ben bu firmanin alacaklarini alacagina hic ama hic inanmiyorum Sirket icindeki kaynagim da Katar icin babayi alirlar dedi adam sirkette calisiyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    28,622
    Fiili Dolaşımdaki Hisse Sayısı
    189.292.000
    SATILAN 500 BİN..ÖNEMSİZ GİBİ

Twitterde vatandaş yazmış....200.7 milyon lot vardı, lot farkı 11.5 milyon mu oldu da 189 milyon demiş vatandaş....

5. Birinin bu karakter yoksullarına, yarı fiyatı olan Enka'nın yetişmesine ramak kaldığını hatırlatması lazım.
    Bir başkası da "Dimyata pirince gederken evdeki bulgurdan olmak" sözünün sadece bizim için olmadığını hatırlatsın.
    Diğer bir başkası da hatta eli kulağındadır, bu çapsız tayfasının elinde ne var ne yok alır. Alır mı alır, dolar bazında çöp olan bu kağıdın ederinin buralar olmadığını birileri keşfederse...
    Bizler, buranın müdavimleri de der ki "satmayacağım ulan, satarsam öpsünler"...
    Şimdi sahip çıkmayın bakalım malınıza.
    Bu kafayla oturacaksanız şapa.
    YTD

6.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Sayin Karani
    Belki de el altindan almislardir da ondan kovalamiyorlardir bundan emin olabiliyor muyuz. Sizin 500 Milyon dolarlik sirketiniz olsa 100 Milyon Dolar size borcu olan biri olsa onun kapisinda yatmaz miydiniz. Bu is icin gerekli adimlari atmaz miydiniz. Ben sirkette nedense o heyecani hic gormuyorum . Insaat sirketlerinin para transferleri saibelidir, her turlu dalavereye aciktir. Diyeceksiniz kimden alacak ulke yandi kul oldu muhatap yok siz de haklisiniz ama bu sirkete o kadar guvenim az ki , her turlu hirsizligi beklerim her turlu katakulleye acik bunlar . Yoksa aklim almiyor ne alacaklarini bile bilmiyorlar. Libyada zarar sok , katarda rusya da sok bir tane yoneticin cizilmesin edilmesin Sizin akliniz aliyor mu Hayir kurumu mu burasi . Benim 3-5 kurusum var rahatsiz oluyorum bu iblis patronlar rahatsiz olmuyor mu Allah askina . Ben bu firmanin alacaklarini alacagina hic ama hic inanmiyorum Sirket icindeki kaynagim da Katar icin babayi alirlar dedi adam sirkette calisiyor
    Olur mu olur ….

Lüxemburg, Amerika, Romanya, Azerbeycan, vs..

Bir sürü şirket var

Para birisine gitse haberimiz olmaz

Senaryo (tamamıyla hayal ürünüdür)

Para finansal kontrolların az olduğu xxxxx ülkesine gitse ve bu parayla ederinin 2 katına yyyy şirketinin hissesi alınsa. Sonra da hisseyi satanlar fazladan ödenen paranın bir kısmını el altından verseler ?

Biz de debelenip dursak ?

Olabileceğine inananlar parmak kaldırsın

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    28,622
    Viop %1 artılarda, 20 lirayı geçerse ben kenara çekiliyorum. Çalının arkasında pusuda bekleyeceğim. Tek lot Satış yapmam orası kesin...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    28,622
    Benim aslı gibi iyi söven vekilim LÜTFÜ nün ayagını kaydırmak istediler ama kendi lütfüleri gitti.... Maxi 5 kilo NEBATİ yag kaç pere sen bilirsin yağ fiyatlarını....

Sayfa 165/779 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265665 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •