Sayfa 678/781 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728778 ... SonSon
Arama sonucu : 6243 madde; 5,417 - 5,424 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Cahit Oklabi da oraya samsuna gondermisler arada anlasamaz edemezdik diyor roportajinda Allahtan bulastirmamis Esin Mete cok fazla , yoksa orayi da batirirdi bu Oklap . Genel kurulda ilk suratina tukurecegim isimlerden biri bu Cahit Oklap !! Adamin tekfen gecmisine bakin altin kasikla dogmus sanki italyalar almanyalar hep yagli yerlerde bulunmus santiyeci olarak . Haci muratin en buyuk destekcisi sirketi soyan her iste zarar ettirenlerin basinda geliyor . Akrabalari santiyelerde cirit atiyor biten santiyelerde besliyorlar bunlari . En buyuk asalaklarindan biri bu sirketin Cahit oklaptir

2.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Ortak haklisin ancak Esin Mete olmasa su anda batmis bir sirketin ortagi olabilirdin , en azindan gubrenin buraya gelmesinde 1 numarali isim
    Ortak ben bu görüşüne katılmıyorum ..

30-40 yıl bir şirkette çalışınca İster istemez ilgili dönemdeki gelişmeler senin Hanene yazıyor, ilgili yatırımlarım parasını cebinden mi vermiş sanki ?

Sen yazdıktan sonra okudum, Toros’ un büyümesi özelleştirmeler ile olmuş. Samsun ve Mersin özelleştirme idaresinden alınmış

Türkiye de bir dönem özelleştirmeler dönemi idi. Türk Telekom, Tüpraş, Petkim, Erdemir, petrol ofisi ve özelleştirildi ve hasbel kader o dönem bir takım şirketler bu varlıkları özelleştirme idaresinden satın aldı.

İncelesen Allah bilir Samsun yatırımı da para aktarmanın bir yolu olmuş olabilir zira Tekfen inşaat yapmış …

Benim vurgum, bu şirkette çalışan herkesin töhmet altında olduğu yolunda. Buna toros’ un bugünkü Yöneticisi de dahil, eski yöneticileri de.

Kaldı ki eski yönetici hakkında yazılan çok fazla etik olmayan konu var, müteahhit olan damadına iş verdiği ve hali hazırda OCP ‘ de danışmanlık yaptığı gibi (çıkar çatışması - Türk ticaret kanunu).

Özetle diyorum ki küçük yatırımcının kanını emen bu şirkette hiç bir yönetici yoğurttan çıkmış ak kaşık olamaz.

Hele hele önce kovulmuş, sonra nedeni bilinmez şekilde geri gelmiş yöneticiler hiç olamaz

Yatacak yerleri yok

3. Sayin Balikci

Haklisiniz ancak ben son 3 senede yatirim yaptigim surecte gubre tarafinin performansi ucmasa da en azindan sirketi ayakta tuttugu icin sonuca bakiyorum . Sirketin icinde degilim oradan buradan okudugum ettim kadariyla da bu insaatci yamyam tayfanin insafina kalsaymis bu sirket coktan batarmis, yine gubre tarafini bi yere getirmis kadin sonuc olarak kar eden bi yapi ortaya cikarmis icerdeki detaylari bilemem . Ben son 3 senedir sonuca bakarak soyluyorum . Konjokturel durum da bunda etkili tabi bu gercegi yadsimiyorum.

Bu sirkette sutten cikmis ak kasik olamaz zaten bu kadar hirsizin arsizin oldugu yerde , namuslu giren de bi bakmissin oro.pu olur . Zaten su anda ust yonetimdekilerin benim gozumde hayat kadinindan farki yok , veriyorsun parasini tum ahlaksizliklarini sergiliyorlar. Iclerinde serefli namuslu adam olsa biz napiyoruz derdi su ana kadar , bunlar bu kadar asagilik satilik adam iste. Tek farklari okumus oro.pu olmalari .

https://youtu.be/NzXW35pNSsw

4. https://twitter.com/slck_cemal/statu...BCnqsMGTFE3JYA

Omer Bey cikti cayir cayir sorunlarini sordu , yatirimci dostu beyfendiler satin o zaman dedi ayni patron gibi . Bu Ortak gibi olalim ve bunlarin ipini pazara serelim . Yok oyle yaptiklari yanina kalmamali , rezil rusva olmalilar

5. https://www.borsagundem.com/haber/ya...112022/1703741

Yatırımcı ilgisinin arttığı 10 hisse (21/11/2022)

1) Global Yat. Holding

2) T.S.K.B.

3) Eczacıbaşı İlaç

4) Ege Endüstri

5) Şekerbank

6) Yapı ve Kredi Bank.

7) Tekfen Holding

8) Türkiye Sigorta

9) Borusan Yat. Paz.

10) Migros Ticaret

6. adamlar olmayan veya olacak olan iştirakleri ile 30 milyar piyasa değerine ulaşmış, Tekfen irili ufaklı olan ve olacak olanlara ilave olacak olan 53 iştiraki ile 14 milyar piyasa değerine ulaştı... tebrikler tekfen....

7. toros gübre aşkına... toros fiyatına 53 iştirak, eksi 1...

8. Toros gübre olmasa bunlar maaş bile alamazlar toros hepsini besliyor istedikleri bilançoyu yazıyorlar toros bunların para kaynağı

Sayfa 678/781 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728778 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •