Sayfa 674/780 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684724774 ... SonSon
Arama sonucu : 6240 madde; 5,385 - 5,392 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Arkadaşlar gün içi günlük takasları inceliyorum. 2 gün önceki alanlarla takasın hiç alakası yok. Günlük takas gün içi 50 defa değişti. Çoğu hisseyi incelerim hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım. Alavere dalavere çok dönüyor burda.

2.  Alıntı Originally Posted by osiborsa Yazıyı Oku
    Arkadaşlar gün içi günlük takasları inceliyorum. 2 gün önceki alanlarla takasın hiç alakası yok. Günlük takas gün içi 50 defa değişti. Çoğu hisseyi incelerim hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım. Alavere dalavere çok dönüyor burda.
    Hoş geldin burada dönen dolap şaibe yıllardır aynı hizla devam ediyor yeni olan birşey değil ortak

3. bu endekste bu baskı nedir anlamadım. credit de satmaya başlamış. Bilmediğimiz olumsuz bir durum yoktur inşallah

4.  Alıntı Originally Posted by osiborsa Yazıyı Oku
    Arkadaşlar gün içi günlük takasları inceliyorum. 2 gün önceki alanlarla takasın hiç alakası yok. Günlük takas gün içi 50 defa değişti. Çoğu hisseyi incelerim hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım. Alavere dalavere çok dönüyor burda.
    Gün içinde takasların değişmesi olağandır. Gün sonunda taşlar yerine oturur.

5.  Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Gün içinde takasların değişmesi olağandır. Gün sonunda taşlar yerine oturur.
    Gün sonunda da oturmuyor aylık ve.haftalik takaslarda emeklilik fonları vardı. Bugün infoda 2.5 milyon lot gözüküyor

6. https://twitter.com/arapricky/status...hddyR_2J4Oq99w

Burada bilanco iyi diyen Twitter da bize sokan cahiller var , al bak Enka bilancosu aciklandi insaat faaliyetlerine bakin . 2020/2021/2022-9 karsilastirmali rakamlar . Enkanin pandemi donemi sadece marjlarinda azalma var , 9 aylik nerdeyse yuzde 25 marjla calismis . Zaten santiyeleri yuzde 20 kar birakmadan yapmiyor enka , libyada arkadas soyledi yuzde 35 ustuymus primlerini dagitmis zamaninda isini bitirmis . Tekfen de kar marji falan yok , buyuk bir soygun var . Su tablolar bile bizlerin nasil soyuldugunu gosteren bir Kanit .Pandir dun cikti resesyon , pandemi , siyasi iliskiler dedi de nedense Enkaya hic bunlar ugrasmamis

7.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    https://twitter.com/arapricky/status...hddyR_2J4Oq99w

Burada bilanco iyi diyen Twitter da bize sokan cahiller var , al bak Enka bilancosu aciklandi insaat faaliyetlerine bakin . 2020/2021/2022-9 karsilastirmali rakamlar . Enkanin pandemi donemi sadece marjlarinda azalma var , 9 aylik nerdeyse yuzde 25 marjla calismis . Zaten santiyeleri yuzde 20 kar birakmadan yapmiyor enka , libyada arkadas soyledi yuzde 35 ustuymus primlerini dagitmis zamaninda isini bitirmis . Tekfen de kar marji falan yok , buyuk bir soygun var . Su tablolar bile bizlerin nasil soyuldugunu gosteren bir Kanit .Pandir dun cikti resesyon , pandemi , siyasi iliskiler dedi de nedense Enkaya hic bunlar ugrasmamis
    Bir de ENKA Rusya yoğun çalışır

Tekfen ENKA kadar Rusya yoğun çalışsaydı xxxmüzdeki donu da isterdi…..

8. Bu hisse bohh bile değil bohh ötesi
    Bizim gibi sazanları yakalamış ha bire aynı taktiklerle kahır çektiriyor.
    Borsa yükselişte iken çıkmaz düştüğü gün sabah çıkar gün boyunca düşmeyecek gibi hareket eder, son dakika basar. Bari tarz değiştirin

Sayfa 674/780 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684724774 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •