Sayfa 675/780 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685725775 ... SonSon
Arama sonucu : 6240 madde; 5,393 - 5,400 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Beyler eger bu hissede kazanmak istiyorsaniz, yukardaki enka tekfen karsilastirmasinda isaretledigim bilancodan kaynakli hesap sorup paralarimizin geri alinmasi konusunda kamuoyu baskisi yaratmaniz lazim . Insaat kisminda o paralar geriye donmeden ya da surekli kar eder duruma gelmeden bu sirketten bir cacik olmaz . Hesap sorun hesap , attik ust yonetim kurulunun mail adresleri , siz ne yapiyorsunuz bak enka yuzde 20-25 esas faaliyet kar marjiyla calismis son 3 sene siz yuzde 20 zarar yazmissiniz deyin. Cevap isteyin , baski kurun

2. Eşeğe altın semer tak eşek eşek farketmiyor

3. https://english.alarabiya.net/News/s...n-Saudi-Arabia

https://markets.ft.com/data/equities...?s=TKFEN.E:IST

iki taraftaki BlacRock aynı tüzel kişilikse, takibe değer bir konu olabilir

4. Ayni firmalar ancak bu Tekfenin is alacagi anlamina gelmez , yillardir blackrock tekfen hisselerine sahip de su ana kadar ne isi paslamis da ne yapmis . Yeni is falan almasin bu haysiyetsiz onursuz sirket , yeni is demek yeni zarar demek paralarin ic edilmesi demek . Neom diye Pandiri kandiriyorlar orada milyar dolarlik is var vs diye , rekabet edemezler rezil kepaze olurlar orada bu kontrat ve claim ekibiyle , sirketin batisinin resmiyete dokulmesi olur orada is alinmasi . Pandiri kandiriyorlar ya da o da bu isin icinde , Neom u yoksa nereden bilecek pandir , gecen bogazici zirvesinde o projedeki firsatlardan bahsetti . O projeyi calistigim firma yapiyor ki isler tasere ediliyor kismi olarak , cinli firmalar devlet destekli oyle dusuk rakamlarla isi aliyorlar ki bizimkilerin onlarla rekabet etmesi olanaksiz, senin orada siyasi gucun yoksa derin iliskilerin yoksa batarsin .

Bu arada Sizin akliniz aliyor mu sayin Maslak , sen miilyonlarca dolarini alamamissin islerinden, kuculecez diye CEO cikmis kac kere aciklama yapmis , adam sayilari 17 binden 10 bine dusmus sonra gidip milyar dolarlik islere teklif verip is mi alacaklar ?? Is alirlarsa bu CEO ile organize edilmis bir manipulasyon olur ( kuculecez aciklamalari ) alamazlarsa da bu birilerinin koltuklarini kurtarmak icin sirkette kalma taktikleri olarak algilanir benim acimdan. Once buhar olan 500 milyon dolari alsin bu haysiyetsiz kopekler sonra is alirlar

5. Burada sirkette donen dumenleri yazdigimda iyi bilanco var diyenler, niye satmiyorsun sirketi kotuleyip durma diye ozelden mesaj atanlar , bakin sokaktan gecen ondan bundan duyumla balon kagitlar alanlar bile son 2 senede 5 e katladilar, sen hala orta uzun vade kagidi bu diye kendini kandir dur , ben 3 senedir burdayim 1 tane yatirimcisina ortaklarinin hayrina bir icraati olmadi bu sirketin . Haysiyetsiz onursuz hirsizlarla ugrasirken ne dio bu adam deseydiniz birlik olsaydik baska hisseler giderken oyle izlemezdik . Bu saatten sonra artsa da alacak kagit da kalmadi , zaten yakinda endeksi tokatlarlar 20 li rakamlara herkesten once kosar Bu haysiyetsiz sirket .

Insanlarin emeklerini calan , buna goz yuman serefsizlerin colugundan cocugundan ciksin

6. https://twitter.com/hilmibozdag_/sta...Cz-yYxlgfLhdoA

50 tane sirket tavan olmus , cogu zaten 5-10 a katlayan hisseler , biz bir gun yuzde 6-7 de kalamiyoruz cunku sirketi soyan ve tahtanin gitmesini istemeyen hirsizlar buna izin vermiyor

7. Ortak bırak tavanı yüzde 5 yapsa ona da razıyım. Beklenen hiçbir olumlu haber gelmedi. Mecbur 12 aylık bilanço bekleyeceğiz bu gidişle

8. Sayin obstinate

Bize giren kazik bilanco ile falan cikmaz , borsa zirve tazeliyor her gun dunku enerji sirketleri 2 milyar Dolar piyasa degerine geldi bilanco gelse ne olacak ki , insaatta her son ceyrek caldilar 3 senedir son ceyrek bilancolarina sahidim . Bu kadar ralli olurken calmaya devam ediyorlar ki hisse dusuyor baksaniza , ben bu anlami cikartiyorum . Bu hisseyi goturecek 3 sey var biri yeni ihale alinmasi ( Bence alinmasin daha iyi ) ikincisi alacaklarin geri donusu ( bana soylenen 100 milyon dolari alirsan op basina koy 400-500 milyon dolar buhar olan paradan ) ucuncusu de torosun satisi veya halka arzi ( israrla reddediyorlar bu soruyu ) . Ilk 2 sine dair herhangi bi umudum yok ancak 3. Ihtimal icin bu oc sirketi senelerce beklerim . Orada da Tabi ucuza peskes cekilme durumu olabilir o da ihtimal dahilinde . Bana bu kadar kotuluyor neden satmiyorsun diyenler icin cevabim da 150 tl olana kadar burdayim , sonra isterse batsin isterse uzaya ciksin haysiyetsiz kopeklerin sirketi

Sayfa 675/780 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685725775 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •