Sayfa 543/781 İlkİlk ... 43443493533541542543544545553593643 ... SonSon
Arama sonucu : 6247 madde; 4,337 - 4,344 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Bilanconun Hicbir oneminin olmadigi kisa vadede ortaya cikti yine . Bir tekfen klasigi

2. Sabah yatay açılan ve sonra eksiye düşen tekfenden daha kötü bir şey varsa o da sabah gaplı yukarı açan tekfendir böylesi daha iyi bence 😂

3. O gapler tekfende acik kalmazdi , kesin kapanirdi dogru diyorsun ortak , boyle kucuk tesellilerle hayatta mutlu olmak mumkun

4. Endeks çok şişti trade eden arkadaşlar 2820 üstü ve altı olarak duruma bakarsa rahat ederler 2820 altı kapanışlar alım tarafında saatlik işlem yapanlar için riskli tekfenle evli olanlar için sıkıntı yok nasılsa 2.5 dolardan önce boşayamazsınız kavga gürültü devam

5.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    O gapler tekfende acik kalmazdi , kesin kapanirdi dogru diyorsun ortak , boyle kucuk tesellilerle hayatta mutlu olmak mumkun
    Fena olmuyor aslında lot artırıyorum öyle zamanlarda ama yinede sövdürüyor kendine Tekfende yaptığım tradeler maaşa yüzde 20 zam almışım ama enflasyon yüzde 80 durumundaki sevinç ve üzüntü bir arada olan kasvetli trajikomik bir hal alıyor kazanırken bile kaybettiren her şartta kendine sövdürmeyi başaran efsane bir hisse

6. Sayin Karani
    Telekonferans linkini nereden bulabiliriz. Onceden dinlerdik , ulasmak icin ne yapmak gerekir

Alıntı Originally Posted by obstinate Yazıyı Oku
    Yeter ki inşaat zarar etmesin gübre ve yatırım yıllık 3 milyar yapar
    Sn, Obstinate,
    Bilanco 16. sayfaya gore insaat zaten zarar yazmis, ben yanlis mi okuyorum acaba?
    imza yok.

8.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Sayin Karani
    Telekonferans linkini nereden bulabiliriz. Onceden dinlerdik , ulasmak icin ne yapmak gerekir
    Nasıl bir kağıt oldu bu

Kar da açıklasa, zarar da açıklasa düşüyor

Maxi ortağın yazdıklarından anladığım kadarıyla alacak miktarı İle oynamışlar ?

Yil sonunda bekleminmedik bir hareket olursa bu sefer bağımsız YK üyelerini mahkemeye vereceğim

Bu kağıdın gerçek gidişatı yıl sonunda belli olur

Tam denetim sonrası

Sayfa 543/781 İlkİlk ... 43443493533541542543544545553593643 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •