Sayfa 153/781 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon
Arama sonucu : 6245 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Böyle giderse orada-burada.
    Gönderi
    28,622
     Alıntı Originally Posted by legolas Yazıyı Oku
    yahu ne konustunuz haaa

adam topu topu 600 + 500 = 1.1m lot satti

silkinsem daha fazla satarim adamdan
    Yahu mesele 1.1 milyon lot değil. DERTLERİ nedir ziya dayı 4.3 milyon virmanladı, takasda 8.772 milyon lot toplam fark var. bişeyler dönüyor...

Alıntı Originally Posted by cemal31 Yazıyı Oku
    Yahu mesele 1.1 milyon lot değil. DERTLERİ nedir ziya dayı 4.3 milyon virmanladı, takasda 8.772 milyon lot toplam fark var. bişeyler dönüyor...
    birsey donmuyor ortak

kafayi yemeyin komplo teorileri ile

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Böyle giderse orada-burada.
    Gönderi
    28,622
     Alıntı Originally Posted by legolas Yazıyı Oku
    birsey donmuyor ortak

kafayi yemeyin komplo teorileri ile
    Bi devlet büyüğümüz demiş ki, HEÇ BİŞEYLER OLMASA BİLE KESİN BİŞEYLER OLDU....Tahkime kadar giderim...

4.  Alıntı Originally Posted by El_Rey Yazıyı Oku
    hektaş piyasa değeri 11 milyar lira tekfen 7 milyar lira
    bu bir dramdır
    Yani simdi ben buna da mı kufretmeyeyim.... Neye kufredicez peki.

5.  Alıntı Originally Posted by Emrecant Yazıyı Oku
    Yani simdi ben buna da mı kufretmeyeyim.... Neye kufredicez peki.
    kızmak yok, piyasa ne derse o.

6.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Berker kizlari ve Esin Mete ipini cekmistir . Sirketi ugrattigi zararlardan oturu .Keriz mi digerleri onlarin da parasi pul oldu , damadin hirsizliklari yuzunden . Biz 3-5 kurusumuz gitti feryat figaniz demek ki diger 2 aile birlesti hesap kesildi . Keske berkerler uzan aracligiyla alsa ANG denen yamyamin hisselerini de su uckagitcilardan kurtulsak . Sinan uzan sonra foslayanin hisseleri de alir kontrolu eline alir
    Ortak

Damat Holding YK Başkan yardımcısı kaldığı sürece şirkette ilişkisi duruyor demektir.

Damatı YK Başlanlığından indirerek mesajlarını Mart ayında verdi bence diğer 2 ortak

Peki sonra ?

Zeko
    Pandorra
    Kovuk abla

geldi de ne oldu?

Şirket son 8 ayda ne yaptı?

ne yaptığını bilmez bir şekilde şirket başaşağı düşüyor …

Danışman şirketten medet umuyoruz

Pandora’nın sesini bile duymadık, neredeyse bir yıl olacak

Hektaş, Ege gübre, kapatılmış Bağfaş, ENKA … hepsi tur bindirdi

İnşaat son 2 yıldır adam gibi bir iş alamadı.

Denetim sonrası nasıl bir bilanço gelecek belli değil.

Socar, toren, gaz depolama sadece damatın suçu olamaz. Diğer üyelerin haberi olmadan para çıkmaz. Hepsinin haberi ve bilgisi var bence…

Zararımız büyük ..

Doğru yönetim için gerekli önlemleri almak Holding yönetim kurulunun görevidir

7.  Alıntı Originally Posted by Maximetu Yazıyı Oku
    Tekneyi hazirla sayin karani o zaman ithal guzellerle misafirin olacam Katar haberi dusecek heralde raslaffandaki ondan bugunku hareket aldigim duyum 200-300 Milyon dolarlik bir is galiba . Bu sadece duyum , cok guvenilir kaynak degil ama ben umutluyum
    Sn Maximetu, Tekfendeki geçmiş tecrübelere binaen söylüyorum, 500 milyon USD lik işlerde bile bastılar yani 200 m lik iştede benzeri olabilir. Yani kafalarında ne var bilemiyoruz. Tabi, işler açılıyor ki sonunda iş alabildi, gerisi gelir tarzında bir yaklaşımla, şu yeniden değerleme meselesi de önemli (yapılırsa fark yaratır), birde bunun yanında güzel bilançoyla beraber, o attığım grafikte ki 2,6 usd seviyelere taşırlar mı ? olmayacak iş değil. Bu arada tabi süpriz olarak alacaklardan hiç bahsetmiyoruz.

8. Ortak benim duyumum 1. agizdan degil oradan buradan ite kaka ogreniyorum, kaynagim cok guvenilir degil burada yaniltma yapmak istemem. Ama dogruysa 300 Milyon Dolar bi hareket getirir . Oralarda bulununca edince islerin devami da gelir . Gerci bizimkiler variation order derler bildirim zorunlulugu yok derler de neyse en azindan ciroya etki eder . Sirkete guvenim o kadar az ki ek is alinsa bile onun mevcut ismis gibi gosterilip onun devami gibi yansitilacagini dusunur oldum . Bu da sirketin ve Yatirimci iliskilerine olan guven kaybimla alakali . Bu kadar guvenmedigim, igrendigim patronlarin obur tarafa gitmesine duaci oldugum bi Sirkete de ortak olmak ne kadar mantikli bilmiyorum . Ama daha ucuz sirket kalmadi . Sahol ve bu disinda Daha ucuzu yok artik

Sayfa 153/781 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •