Sayfa 14/782 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon
Arama sonucu : 6250 madde; 105 - 112 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. Bu topice sirketin 2019/9 aylik bilancosu geldiginde girdim okudum,baktim herkes yakınıyor,haklilardı da çünkü ucuz kalmıștı.Buffett ,ucuz buldugunuzu alın demisti,bende ilk alisimi 15150 den aldim,arkasindan 15790 dan ikinci alisimi yaptim,ilk alisimda hedefimi de yazdim..Arkadaslar hala yakiniyorlar demek ki daha is yapacak..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Böyle giderse orada-burada.
    Gönderi
    28,622
     Alıntı Originally Posted by sahilli Yazıyı Oku
    Ag %1-%2?ye sevinir olduk tavan yapsa kafayı yeriz Akşama çakarkar her zamanki yedikleri bk
    Arzu ettiğin şeyler, beklemekten vazgeçtiğin anda gerçekleşir. Bu, hayatın ''Sen bakarken soyunamıyorum.'' deme şeklidir. - Shutter Island

MAXİ varken gitmez bu tren, ACİLEN Maxiyi trenden atmak lazım, o bakarken tavan olamıyor hisse....

3. Bugün ,16160 üzerinde kalıp bu destegi güclenirse yukarı yönlü pozisyon güclenecektir.

4.  Alıntı Originally Posted by cemal31 Yazıyı Oku
    Arzu ettiğin şeyler, beklemekten vazgeçtiğin anda gerçekleşir. Bu, hayatın ''Sen bakarken soyunamıyorum.'' deme şeklidir. - Shutter Island

MAXİ varken gitmez bu tren, ACİLEN Maxiyi trenden atmak lazım, o bakarken tavan olamıyor hisse....
    Su Dolar kurunda 30 alti beni kurtarmio ortak , gonul isterdi 20 tl falan olunca sktrip gideyim ama Dolar bazinda o kadar agir girdi ki , 30 tl den once cikmaz sadece bundaki zarar . O fiyat icin de en az bi 2.5 milyar backlog lazim . Su iraktaki 1.5 milyar dolarlik is alinirsa anca o zaman

5. doların 2 haneli olmasını engelleyemezlerse yada izin verirlerse durum daha da ciddi hale gelecek gözüken.

6. Ben aldigimda 2.9 dolardan almistim ki o zaman bana ucuz gelmis yuzde 20 alirim dediydim. Pandemide bi tokatlandik zaten sonra kitlendik hem kagit dustu hem dolar artti . Simdi 1.65 dolar oldu yuzde 2 diye heyecanlanioruz. Dustugumuz hale bak . Bu firma ki tl ile is yapmiyor agirlikli . Simdi bu dovizdeki artisi degerlendirecek Yeni isler alacak davalardaki paralari sonuna kadar alacak yoneticiler lazim . Ama bu bunak patronlar olmeden bu yoneticiler gelir mi emin degilim

7.  Alıntı Originally Posted by YATIRIMCI-X Yazıyı Oku
    Bu topice sirketin 2019/9 aylik bilancosu geldiginde girdim okudum,baktim herkes yakınıyor,haklilardı da çünkü ucuz kalmıÈ™tı.Buffett ,ucuz buldugunuzu alın demisti,bende ilk alisimi 15150 den aldim,arkasindan 15790 dan ikinci alisimi yaptim,ilk alisimda hedefimi de yazdim..Arkadaslar hala yakiniyorlar demek ki daha is yapacak..
    burası bist Adamı buffiklerler burda piyasa kuralları işlemez dikkat et dostum

Alıntı Originally Posted by YATIRIMCI-X Yazıyı Oku
    Bu topice sirketin 2019/9 aylik bilancosu geldiginde girdim okudum,baktim herkes yakınıyor,haklilardı da çünkü ucuz kalmıÈ™tı.Buffett ,ucuz buldugunuzu alın demisti,bende ilk alisimi 15150 den aldim,arkasindan 15790 dan ikinci alisimi yaptim,ilk alisimda hedefimi de yazdim..Arkadaslar hala yakiniyorlar demek ki daha is yapacak..
    nasil bir mantiktir bu yahu!

bi sorun/inceleyin bakalim neden "ucuz"

ucuz mezar bulsaniz yatacaksiniz, ucuz ..... bulsaniz yatacaksiniz, ucuz ..........................

Sayfa 14/782 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •