Sayfa 633/779 İlkİlk ... 133533583623631632633634635643683733 ... SonSon
Arama sonucu : 6226 madde; 5,057 - 5,064 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

1. zaten küçük bir marja oynadığım için ve benzer marjı verebilecek alternatifler gördüğüm için şimdilik çıkış yapıyorum. bilanço öncesi aşağı bi fake atarsa sevinirim

Bilanco hangi tarih ?
    2023 sonu Bist 8000?

3. 26 Ekim
    #AKBNK
    #tavhl
    #TKFEN

4. küçük yatırımcı yok denecek kadar azaldı iyi mal topladılar .

5. Telegram gruplarındaki muhteremler sevabına milleti uyarmaya devam ediyor mu?
    Söylediklerim, yazdıklarım sadece ve sadece kişisel görüşlerimdir. Asla yatırım tavsiyesi değildir.

6. GÜNLÜK AKD yi topiğe bir arkadaş atsa hayrına merak ediyoruz

Almaya devam.. Hisse için kısa vade hiçbir hayal kurmuyorum..Ama değerine gideceğini bildiğim için tahta sahibinin veya çıkmak isteyenlerin her geri çekmesinde gücüm nispetinde alıyorum.. 2026 sonrası hayal kurarız.

8. Tekfen/Pandır: Biz inşaat ve taahhüt işleri yapıyoruz. Hangi ülkeye gitsek burada yatırım yapın teklifleri başladı. Türkiye için fırsat var. Uzun vadede Türkiye mutlaka katma değeri yüksek şeyler yapmalı. Otomotivde elektroniğe girmeliyiz

Uludağ Ekonomi Zirvesinde konuşuyor
    https://www.uludagekonomizirvesi.org/live/

Tekfen de verimlilik ve inovasyon 'a odaklandım dedi, mükemmel fırtına dan yeni çıktık (rusya iklim problemli proje, kaşıkcı cinayeti,...nedeniyle) tarzında cümleleri oldu, geldiğimde verimlilik pek Tekfen'e (hem inşaat hemde tarım tarafı ) uğramamıştı dedi, geçen hafta suudi bakan ile görüştüğünü söyledi, gübre ve tohumda arge çalışmalarından bahsetti, inşaatın üretim kısmından bahsetti,

bir öncesinde Sütaş YKB tarımda Türkiye ye yatırım yapılmalı derken hayran hayran ona bakıyordu lakin sonrasında gelen pasa rağmen konuyu es geçtiği için, Tekfen'in bu konuda bir yatırım niyeti olmadığına kanaat getirdim. Baştaki ilk sıra konuşmasında Araba elektroniğine takmış gözüktü acaba buradan mı yürünecek anlayamadım.

Doğrusu telefon geldiği için fazlasını da dinleyemedim belki you tube koyarlar '' UEZ uludağ ekonomi zirvesi '' fazla bilmediğimiz bir şeyler yok ama sonrasında TKFEN 'e bir hareket geldi yani fırsat da bilinmiş olabilir konuşması.
    Son düzenleme : veysel karani; 07-10-2022 saat: 15:19.

Sayfa 633/779 İlkİlk ... 133533583623631632633634635643683733 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •