Sayfa 683/781 İlkİlk ... 183583633673681682683684685693733 ... SonSon
Arama sonucu : 6245 madde; 5,457 - 5,464 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

Gecmiste bu topikte dip seviyesi 13 tl gibi rakam uzerinden bu gunki geldigi performansi hesaplayanlar vardi. Bakmamiz gereken yillardir surundugu 20 TL seviyesinden bu gunki geldigi yukselis. En kiytirik hisseler 10 20 kat gitmis o surecte. Bu tekfen anca x2 yapmis. 30 lardan alanlar bile zararda sayilir. Rakamlar yaniltmasin. Paranin eriyen kisminada bakmali.
    2023 sonu Bist 8000?

2. 2019 da 25 lira idi zaten . Dibide 16 lira . 3 senelik enflasyonu koysan zaten . 100 lira olurdu . Dolar bazlı bitik zaten 2008 de 6 dolar . Dibi 1.30 hatta yillik 1.50 dolar .suan 2.1 dolar .

Millet hakkini ararsa birseyler olur . Yoksa aynitas ayni hamam .

Bu ceo dunya kupasindan once katardan bir kisim alacagmizi alacz demedimi .

3. Halka arz dusunmeli . Buyuklugunu holding oldugunu gostermeli . Gıda ya bukdr talep varken gubre en parlak donemini yasarken . Neden toros u halka acmiyorlar . Holdingde rahatlar

4. Simdi deglse ne zaman akın akın millet geliyor sacma sapan halka arzlar 15 20 25 milyar pd ye cikiyor . At torosu cak gec madem.cakacaksin uckagtcisin bundan guzel.firsat zeminmi var

5.  Alıntı Originally Posted by veysel karani Yazıyı Oku
    Bunlar hep aynı b.k.n soyu 6 yıldır aynı terane hep pazarları kolluyorlar ama orta da olan hiç bir şey yok , lafların tarzını bile değiştirmeye gerek görmüyorlar. Herhalde yatırımcı ilişkilerinde matbuu kağıt var onu yolluyorlar. Ayrıca Haberdeki Pandır 'ın titri de yanlış yani baştan sona pespayelik. Sanki Pandır 'ın inandırıcılığı kaldı da. Bence bir yerlerinizi kollayın, kendime demiyorum bizim bir kulağımızın arkası kaldı çünkü. YTD

7.12.2022 10:27:49 Tekfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Pandır: Bütün olumsuzlara rağmen 2022 iyi bir yıl oldu.- Capital twitter
    7.12.2022 10:25:37 Tekfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Pandır: Yeni pazarlarda fırsatları kolluyoruz- Capital twitter
    “İyi bir yıl oldu” derken ironi yapıyor olmalı CEO

Bunların taktiği ölümü gösterip, sıtmaya razı etmek

500 milyon doları iç ettikten sonra 100 milyon doları geri alsa bu adamı alkışlayacak mıyız ?

CEO kendi satışını yapıyor, bir söylediği bir söylediğini tutmuyor ve topa gelişine vuruyor. Şirketin rahmetli kurucuları bu günleri görseler kemikleri sızlardı.

Bu saatten sonra şirket sahiplerinin son fırsatı, müdahale edip adam gibi birisini getirmek. Yoksa battı balık dibi görür

RIP Pandorra
    RIP Tekfen

6. https://www.linkedin.com/posts/tekfe...ium=member_ios

Milletin emegini caldiklari stadi sonunda paylasabilmisler, gomun altina yorumlarinizi. Hepimizi zarara ugrattiklari , en az lot basina 10 liramiza mal olan projeyi . ( 10 lira derken kafadan 2 milyar tl soktular tam olarak piyasa algisi ile birlesince etkisi o kadar oldu ) . Elinizdeki lotla 10 tl yi carpinca bizi burada sadece bu iste dolandirdilar. Toplam dolandirildigimiz 400 milyon dolari dusununce bize en az etki olarak lot basi 40-45 tl oldu . Onlar utanmadi calarken siz de utanmayin yorum yazarken ortaklar , herkes nasil hirsiz olduklarini bilsin itibarlarini yerle bir edelim bize yaptiklarina karsilik

7. THY'den daha pahalı olduğu tarih bir yıl önce miydi? Şimdi 3 katından fazla.
    Utanmazlık, alçaklık diyor başka da bir şey demiyorum.
    YTD

8. bu hisseyi aldigim 2020 subat basinda 3 kagit arasinda kalmistim o zaman , bir tanesi sodaydi digeri de alarko . Alarko o zamanlar 5 lira civarindaydi , Sodada sise olmadan 6 tl civariydi ki sonra birlesince edince 5 tl li bi sise rakamina geliyordu hatirladigim , ben de onceki bilancolarina ve 2019 da gelen tek seferlik paraya inanarak onumuzdeki surecte gubre sektoru iyi olur diye yuzde 20-25 kar alir baska yere geceyim fikriyle bu haysiyetsiz sirkete girdim almamda bas hirsiz Haci Muratin Youtube videolari da etkili oldu Mersindeki polipropilen tesisi plani ve Socar alimina kandim , sonra korkunc bir bilanco acikladilar ki beklenmedik insaat zarari dosediler 2019-12 bilancosunda 19 civarindan aldigim kagit 16 civarlarina dustu , sonra ustune pandemi patladi ve 12 lerde solugu aldim , giris o giris hala benim aldigim zamanki 3.1 dolar civarindaki rakama ulasamadi , bu surecte Alarko 15 e sise de 7-8 e katladi . Muhtemelen katlamaya da devam edecekler . Sektor icinden biri olarak bu sirketin icinde neler dondugunu kaziklar girene kadar bilmiyordum , bir de bu 2.5 senelik surecte yok pandemi yok dis ulkelerle vize sorunlari gibi sebeplerle issiz kaldim ustune tam oldu . Aslinda harika firsatlar da verdi borsa bu surecte 3-4 tane sert ralliler yasandi , begendigim sirketler en az 4-5 e katladi , ben de prensip geregi zararina satmadigim icin bu sirketin pisliklerini gore gore delirdim sinirim bozuldu .

Dun aksam Ahmet Beyefendi isimli beyfendinin youtube programini izledim , adam sirket detaylarina bakmadan fotografi cekti bunlarin ne oldugunu direk soyledi , hayatimin kazigini yedim bu 3 senede bana maliyeti en az 10 milyon oldu yaptigim hatanin ancak 36 yasindayim ve hala hatalardan ders alip onume bakacagim zamanim var , bu sirketle alakali da bu hirsizlar torosu da satsa peskes ceker , ne satsa dusuk ne alsa yuksek fiyattan alir . Bunlarin hirsizlik kanina islemis artik , bir anda degisip namuslu olmalarini beklemeliyiz , Ali Pandir da maasini primini alir gider dedigi hicbir seyi de yapamaz , seneye bu zamanlar ipi cekilir tekrar basa donulur . Ortak sayisi azalmadikca , Gokyigitler bu sirketten defedilmedikce foslayan olmedikce bu sirketten bir cacik olmaz .Ben prensip olarak zararina satmadigim icin satmiyorum , alacaklar da bi ihtimal gelirse ederse diye bi umut bekliyorum alacak firsat gordugum cok ucuz kagit da kalmadi zaten , o yuzden bunlarin itibarini yerle etmek ilk gayem . Utanmazlarin nasil hirsiz olduklarini herkes bilsin yeter

Sayfa 683/781 İlkİlk ... 183583633673681682683684685693733 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •